אני מתכוון לקנות את ה dell 2007WFP , יש דרך לדעת עם איזה פאנל הוא יבוא ? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מתכוון לקנות את ה dell 2007WFP , יש דרך לדעת עם איזה פאנל הוא יבוא ?

[NOS]

Recommended Posts

כמובן שעדיף , פאנל PVA טיפה פחות טוב מ אך בסרטים ומשחקים יש לו יתרון קל בכל זאת.

בכללי או כמו שאומרים "Overall" הפאנל עדיף על פני ה PVA.

בארץ יש לך סיכוי גבוה מאוד לקבל , האמת עוד לא שמעתי על מישהו שקיבל PVA פה בפורום.

רוב האנשים בכלל מפחדים לקבל PVA מסיבות שונות בינהם חוסר ידיעה והטעיה של הרבה פורומים גדולים בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נתייחס לכל אחד מהפאנלים כדגם שונה לצורך העניין הבחירה הייתה צריכה להתבסס קודם כל על סמך השוואה אישית של הרוכש לפי העדפותיו. אני יודע שלא ניתן ליישם זאת במקרה זה.

על אף הקביעה כאן הכמעט נחרצת כי הפאנל S-IPS עדיף על ה- S-PVA ידוע כי רבים שערכו השוואות בין המסכים Side By Side בתנאים אופטימאליים (עם המחשב הביתי שלהם) העדיפו דווקא את ה- PVA. חבל שלא ניתן לבצע השוואה כזו כאן בפורום ואולי הינו מנפצים כמה מיתוסים.

תראו למשל מסקנות אישיות שפרסם אחד הרוכשים בדגש על זוויות הצפייה והשינויים בגווני הצבע בקצוות המסך (סגול כהה):

http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1030281897#post1030281897

אני לא טוען לרגע אחד שפאנל אחד עדיף יותר מהשני אך זו רק דוגמא אחת מיני רבות המחזקת דעתי כי לבסוף תמיד מדובר בהעדפה אישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא גם האם רוב המסכים מדגם S- של 2007WFP שמתקבלים בארץ לא סובלים מבעיית banding שאפיינה את המסך הזה.

(אני גם לא ידעתי שקיימים מסכים 2007WFP מדגם S- ב rev 3. חשבתי ש rev 03 של המסך הזה הוא רק S-PVA, תקנו אותי אם אני טועה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נתייחס לכל אחד מהפאנלים כדגם שונה לצורך העניין הבחירה הייתה צריכה להתבסס קודם כל על סמך השוואה אישית של הרוכש לפי העדפותיו. אני יודע שלא ניתן ליישם זאת במקרה זה.

על אף הקביעה כאן הכמעט נחרצת כי הפאנל S-IPS עדיף על ה- S-PVA ידוע כי רבים שערכו השוואות בין המסכים Side By Side בתנאים אופטימאליים (עם המחשב הביתי שלהם) העדיפו דווקא את ה- PVA. חבל שלא ניתן לבצע השוואה כזו כאן בפורום ואולי הינו מנפצים כמה מיתוסים.

תראו למשל מסקנות אישיות שפרסם אחד הרוכשים בדגש על זוויות הצפייה והשינויים בגווני הצבע בקצוות המסך (סגול כהה):

http://www.hardforum.com/showthread.php?p=1030281897#post1030281897

אני לא טוען לרגע אחד שפאנל אחד עדיף יותר מהשני אך זו רק דוגמא אחת מיני רבות המחזקת דעתי כי לבסוף תמיד מדובר בהעדפה אישית.

אין ספק שההבדלים בין הפאנלים לא ממש משמעותיים , לכל פנאל יש את היתרונות שלו , והעדפה היא בסופו של דבר סובייקטיבית

אני אישית לא מכיר אדם שבמבט אחד במסך יידע ישר איזה פנאל זה , אם זה S- או S-PVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא גם האם רוב המסכים מדגם S- של 2007WFP שמתקבלים בארץ לא סובלים מבעיית banding שאפיינה את המסך הזה.

(אני גם לא ידעתי שקיימים מסכים 2007WFP מדגם S- ב rev 3. חשבתי ש rev 03 של המסך הזה הוא רק S-PVA, תקנו אותי אם אני טועה)

אתה מבלבל פה בין שני דברים שונים לגמרי. ה-Banding לא קיים החל מ-A02 כל עוד אתה על מצב Desktop, ואין לזה שום קשר לפאנל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה יותר גדולה היא... האם למישהו פה בפורום יש מסך 2007 עם פאנל PVA?

אם כן שירשום הודעה/ייצור קשר בפרטי. אני בהחלט מעוניין לעשות השוואה אוביקטיבית על שני הסוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...