מפרטים מומלצים - דצמבר 2002 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרטים מומלצים - דצמבר 2002

biodome

Recommended Posts

כפי שוודאי שמתם לב, המפרטים המומלצים הקיימים באתר הם המערכת היעילה ביותר שקיימת בארץ ובעולם להרכבת מפרט מחשב שלם לפי תקציב מוגדר למשתמשים מתחילים, המחפשים מחשב חדש.

בזמן האחרון המפרטים מתעדכנים על בסיס קבוע באופן חודשי על מנת לתת מענה טוב יותר לצרכי אותם משתמשים ולשמור על עדכנותם של המפרטים.

ובכל זאת, ככל שנרצה איננו מסוגלים לעקוב באופן קבוע ומתמיד אחר השוק, אשר צפוי להשתנות מקצה לקצה בזמן הקרוב ולעתים בחירת החלקים במפרטים השונים איננה אופטימלית, היות ואנו רק בני אדם.

על כן, בת'רד זה אנו מבקשים מכם להציע הצעות על מנת לשפר את המפרטים הקיימים, כלומר, להציע הצעות לחלקים שונים שלדעתכם מתאימים טוב יותר במפרט זה או אחר, תוך התחשבות בתקציב המדובר.

במידה והרכיבים שיוצעו אכן יהיו מתאימים לאותו מפרט ויהיו מקובלים על כולם, הם יחליפו את הרכיבים הקיימים בו.

שימו לב כי קיימים 20 מפרטים שונים, ואנו זקוקים לעזרתכם כדי לעדכן את כולם.

לעניין זה ישנם מספר יתרונות, הן לנו חברי הצוות והן לכם גולשי האתר והפורום:

• דבר יאפשר לנו לעדכן את המפרטים באופן שוטף יותר, בעזרתכם, המפרטים המומלצים ישארו כל הזמן מעודכנים, דבר שיתרום לאלו המחפשים מחשב חדש, שעד כה לא הצליחו להגיע לתוצאות אופטימליות בעזרת המפרטים הקיימים.
  • המפרטים המוגמרים יהיו קרובים יותר לדעה הכללית בפורום בנוגע לרכיבים מומלצים לקניה.
  • במקום לטחון שוב ושוב אותם נושאים בוויכוחים בלתי פוסקים לגבי הרכיבים המומלצים, ניתן יהיה לרכז הכל בת'רד אחד שבו הוויכוחים יוכרעו, והתוצאה הסופית תהיה עדכון המפרטים המומלצים.

הת'רד ייסגר בסוף החודש הנוכחי, ובתחילת חודש ינואר כל השינויים עליהם יוחלט ייכנסו לתוקף, במקביל, ייפתח ת'רד חדש שייסגר גם הוא כעבור חודש. זאת מכיוון ששוק החומרה מתעדכן בקצב מהיר וקבוע, ורכיבים שהיו מומלצים לקניה בחודש הקודם נחשבים 'פאסה' בחודש הנוכחי.
אנו מודים לכם מראש על שיתוף הפעולה ומקווים שתעזרו לנו לשפר את המפרטים הקיימים לטובתכם ולטובת אלו שצריכים את עזרתכם.
עדכונים לחודש דצמבר:
  • המערכת החדשה של המפרטים עכשיו פועלת כמתוכנן, ומאפשרת לנו לעדכן אותם ביתר קלות ובאופן יותר קבוע.
  • כל המחירים של כל המוצרים עודכנו, ובהתאם כל המפרטים עברו עידכון שיתאימו לתקציב שלהם.
  • נוספו המפרטים הבאים: מסיבות רשת 5,500 ש"ח ללא מסך, מסיבות רשת 9,000 ש"ח ללא מסך, 4,500 ש"ח ללא מסך, 6,500 ש"ח ללא מסך.
  • נוספו מוצרים חדשים: MX500, Compucase CI-6A19, 40GB SE, Shuttle XPC barebone ועוד..
  • הכונן הקשיח של הוחלף בחלק מהמהערכות ל-WD מפני שזהו הכונן הקשיח היחידי בארץ שעדיין עם שלוש שניים אחריות ובעל הביצועים הגבוהים ביותר.
  • בחלק מהמקרים נבחרו כוננים שחורים שיתאימו למארז על מנת לשמור על מראה אחיד וחלק, בד"כ מתבטא בתוספת של 100 ש"ח לכונן תקליטורים וכונן דיסקטים ביחד.

תכנונים לחודש ינואר:

דבר ראשון - המפרטים והמערכת עברו עידכון מסיבי ביותר! ייתכנו ויהיו שגיאות פה ושם, או שיש לכם רעיונות מוצלחים יותר - אנא עדכנו אותנו כאן.

בפעם הראשונה מאז שנוצרו המפרטים נוספו מערכות למטרות נוספות, נשמח לשמוע עוד הצעות שיש לכם לתוספות בעידכון של החודש הבא.

אני רוצה להוסיף מערכות לגרפיקה ומולטמדיה מקצועית (ווידיאו ותמונה) לבעלי תקציב ובעלי תקציב גבוה , מערכת לאוברקלוקרים עם תקציב יותר גבוה, מערכות לקולנוע בייתי (חשוב לשמור על מחשב שקט, על גודל קטן וסאונד ותמונה איכותיים עם יציאה למגבר וטלוויזיה), כמו כן הייתי רוצה לראות סוף סוף מפרט למחשב החלומות.

הסכמה מוחלטת בינינו למחשב הכי טוב שניתן לקנות עם שמירה על ערך עלות/ביצועים.

כדי שאני לא אצטרך יותר לנעול וויכוחים על מפרטי ה-20,000 ש"ח ומעלה..

התקציב של מפרט החלומות לדעתי צריך לעמוד על מקסימום 30,000 ש"ח כולל מסך, אך ניתן כמובן להרכיב מחשבים זולים בהרבה.

Let it roll... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה איתם ? אף אחד לא הכריח אותם להיות שונים...

מה אני אשם שמוזילה הוא גרוע והוא לא יודע להציג טבלאות כמו שצריך ?

חוסר תאימות שכזה הוא מסוג הדברים שמשתמשי צריכים להיות מודעים לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו!!!

maCr0t - אני לא מאמין שאתה יושב כך בשקט!

רוב משתמשי משתמשים במוזילה... להכנס ל-HW דרך IE במק? תוצאה:

prog_osx.jpg

(קרדיט ל-Prog)

אז אתם לא תגידו לי במה להשתמש! וראיתם איזה הוכחות לב נתן... אז תנסו לסדר את זה כמו מקצוענים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברכה גולשים יקרים,

אני מבין שאתם זועמים.. אך ללא סיבה מוצדקת - ראשית אני אתחיל בכך שאני אבקש ממכם למתן את תגובותיכם.

התבטאויות כגון HWcrap לא מקובלות ממש כשם שאני אכנה משתמש בשמות, אז הבה נשמור על רמה גבוהה.

לגבי בעיות התאימות, כרגע לצערינו וצעריכם, הזמן העומד לפנינו היננו מוגבל מאוד, המטרה שלנו היא לתת כמה שיותר מידע וכמה שיותר איכותי

וכמובן שיתאים לרוב הגדול של גולשי האתר.

בידיכם המשתמשים עומדת הבחירה הטיבעית, כאשר יהיה רוב אנו נפעל על פי רוב.

כרגע משתמשי מוזילה לצערי יאלצו לסבול את הטבלא המבוגבגת עד לכדי שעומרי יתפנה וימצא לבעיה פתרון.

אנחנו לא שמים *** על אף משתמש לדבריכם, ואחרת לא היינו עמלים כל כך הרבה ליישום המערכת החדשה.

המשך גלישה מהנה, ואנא ממכם המשך התגובות שיהיו ענייניות לתוכנם של המפרטים המומלצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...