iPod Nano או Sandisk Sansa E280 (וכן, הרצתי חיפוש בפורום ואני קצת יותר ספיציפי) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPod Nano או Sandisk Sansa E280 (וכן, הרצתי חיפוש בפורום ואני קצת יותר ספיציפי)

nbd

Recommended Posts

כן, הרצתי חיפוש בפורום וראיתי כמה נושאים על הנושא.

ורציתי להיות קצת יותר ספיציפי, אני מעוניין לקנות עכשיו נגן בנפח 8GB כפי שאתם רואים...

עד לפני כמה חודשים היה לי הH320 וממש ממש הייתי מרוצה מהכל חוץ מהגודל והצורה שלו.

אני מכיר הרבה אנשים עם אייפוד נאנו ויצא לי לשחק בו קצת ואהבתי אותו בעיקר בגלל המראה, הממשק והתמיכה המלאה בעברית.

חבר שלי זרק לי את השם של הדגם הזה (Sandisc Sansa) כמתחרה פוטנציאלי לipod nano וסתם התחלתי לחפש מידע.. הבנתי שהוא בעיקרון עדיף על הIpod

עכשיו יש לי כמה שאלות שאשמח אם תוכלו לענות לי עליהן:

1. האם יש הבדל משמעותי ומורגש באיכות השמע בין שני המכשירים? ואני משתמש באוזניות ממש איכותיות אם זה משנה.. (Etymotic er6i)

2. ראיתי פה הרבה איזכורים לגבי האיפוד שהוא "מת" אחרי 18 חודשים? לא ממש הבנתי =\ הסוללה נגמרת ואינה ניתנת להחלפה או..?

3. האם מתכונן עידכון לתמיכה בעברית לSandisc Sansa? ואם כן תוך כמה זמן הוא מתוכנן לצאת?

זהו, אני חושב :S מקווה שתוכלו לעזור לי.

אם יש עוד כמה דברים ששכחתי ויכולים לעזור לי לבחור בין השניים אני אשמח לשמוע =] תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- בין שני המכשירים האלו, ההבדל די אפסי. אם אתה משתמש באוזניות ממש טובות, הייתי ממליץ לקחת נגן שמציע איכותי יותר, כמו אחד מנגני קריאטיב.

2- אכן, אחרי כ 18 חודשים הסוללה מתה, וצריך להחליפה, מה שקשה לעשות בבית במקרה של האייפוד נאנו

3- יש כבר תמיכה בעברית לסאנסה. בעדכון הקושחה האחרון הוספה העברית.

הפוכה- אבל עדיין עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- בין שני המכשירים האלו, ההבדל די אפסי. אם אתה משתמש באוזניות ממש טובות, הייתי ממליץ לקחת נגן שמציע איכותי יותר, כמו אחד מנגני קריאטיב.

2- אכן, אחרי כ 18 חודשים הסוללה מתה, וצריך להחליפה, מה שקשה לעשות בבית במקרה של האייפוד נאנו אבל אפשרי לעשות זאת איכשהו? אם כן איך? וכמה זה עולה?

3- יש כבר תמיכה בעברית לסאנסה. בעדכון הקושחה האחרון הוספה העברית. ידוע אם מתוכנן עדכון לעברית מלאה לא הפוכה? או יש איזה פאצ' לא רשמי שמישהו הכין כבר עכשיו?

הפוכה- אבל עדיין עברית.

תודה רבה =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עולה 390 במסגרת 'תוכנית החלפת סוללה של iPod שאינו תחת אחריות' של ידע. מן הסתם עובדים על תיקון העיברית אבל אני לא טורח להתעדכן.

שים לב שהאייפוד עם ה-8GB מגיעה רק בצבע שחור. אומנם עוד לא יצא לי לראות אחד(מהדור הנוכחי), אבל אני אישית הייתי בוחר בכסוף או ירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עולה 390 במסגרת 'תוכנית החלפת סוללה של iPod שאינו תחת אחריות' של ידע. מן הסתם עובדים על תיקון העיברית אבל אני לא טורח להתעדכן.

שים לב שהאייפוד עם ה-8GB מגיעה רק בצבע שחור. אומנם עוד לא יצא לי לראות אחד(מהדור הנוכחי), אבל אני אישית הייתי בוחר בכסוף או ירוק.

אני מעדיף שחור בגדול בכל מקרה =}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא רואה גם סיבה להוסיף כל כך הרבה כסף בשביל לקחת נאנו 8 ג'יגה, שהסאנסה עולה ה-ר-ב-ה פחות, ומציע הרבה יותר.

בעקרון מאותן סיבות שהזכרתי בהודעה המקורית :S

עריכה:

ומציע הרבה יותר זה סובייקטיבי. לא רוצה לתקוף או משהו, באמת, אתה מנסה לעזור לי ואני מעריך את זה אבל נראה שאתה דיי נעול בדעותייך על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתעקש על מה שאתה לא יודע...

הוא לא אומר את זה רק מדעה סובייקטיבית (גם אבל לא רק בגלל זה), אלא הוא מסתמך על עובדות...

זה עובדה שאם תשווה בין NANO ל VISION V PLUS הזן V לוקח בגדול.

האיכות שמע באייפוד לא כזאתי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יתרונות של הנאנו - הרבה יותר נוח מהסנסה, יותר דק וקל, עיצוב יותר יפה לטעמי, תומך בעברית לא הפוכה.

יתרונות של הסנסה - מסך יותר גדול, מציג , ניתן להחליף , אפשרות הרחבה, רדיו, הקלטה, UMS.

הסאונד בשני הנגנים דומה.

אני אישית הייתי הולך על הסנסה. אבל מי שמחפש נגן נוח, פשוט וקל יותר שילך על הנאנו.

הנאנו דור 2 הוא נגן חזק מאוד, כולו עשוי מאלומיניום ונפילות לא מזיזות לו בכלל. ..מנסיון. הסנסה גם הוא נגן מאוד חזק...אבל החלק הקדמי שלו עשוי מפלסטיק שקצת מזכיר את הפלסטיק של הנאנו הראשון אבל הוא חזק וקשה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...