מעבד עם מדבקת אחריות מה עושים?? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד עם מדבקת אחריות מה עושים??

rikimaru

Recommended Posts

כתבתי ברוב המקרים וזה אכן כך

נקווה שהוא לא יצטרך לגלות את זה בדרך הקשה

וחבל על הוויכוח, כי אתה טועה

אז מה עושים במקרה כזה? משאירים את המדבקה המכוערת הזאת ככה, אני לא מבין את האנשים שמה הם לא חושבים שצריך למרוח משחה. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא נכון וגם לא הגיוני. כמו שאמרתי, אחת הסיבות שהורדת המדבקה לא מבטלת את האחריות היא בגלל שאין בעיה להעביר אותה ממוצר למוצר ולכן לא סומכים עליה בזמן קבלת מוצר לתיקון אלא משתמשים בS/N וקבלה.

[סליחה עמרי, לחצתי צטט על ההודעה הלא נכונה]

אני אחזור על עצמי, כי ברור לי שלא קראת מה שכתבתי,

אני יודע על ומכיר מקומות שיזרקו אותך לכל הרוחות במקרה שתצטרך לממש אחריות על מוצר שלהן והורדת את מדבקת האחריות, למעשה רוב המקומות שמשווקים מוצר עם מדבקת אחריות שלהם, דורשים שהמדבקה תהיה במקומה בכדי שהאחריות תהייה תקפה, אני רק מאוד מאוד מקווה שהוא לא יצטרך לגלות את זה בדרך הקשה, כמו שעמרי בעצמו אמר וצדק.

אז מה עושים במקרה כזה? משאירים את המדבקה המכוערת הזאת ככה, אני לא מבין את האנשים שמה הם לא חושבים שצריך למרוח משחה. :screwy:

מעניין לאנשים האלה ת'תחת [סליחה על הביטוי], מבחינתם אם אין מדבקה- אין אחריות ולא אכפת להם איפה היתה המדבקה והאם זה הפריע למשהו במוצר......

ניסיתי להתלונן בכמה מקומות שאני מכיר שעושים את זה, וכמו שאמרתי לך,לא מזיז להם והם לא מתכוונים לעבור לשיטה הגיונית יותר, מהסיבה הפשוטה שהשיטה הזו א' מונעת לרוב [הטמפ'לעולם לא תהיה מספיק טובה כשיש מדבקה בין המעבד לגוף קירור], ב'. היא השיטה הכי זולה ופרמיטיבית [מה שהופך אותה להכי פשוטה]...

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כדאי לקנות מראש במקום שלא מכריח אותך לשים מדבקה כזאת

אפילו להתנות את העסקה בכך שתקבל מעבד ללא מדבקה ושבמקום ירשמו את הS/N של המעבד

בכל מקרה, את רובם המוחלט של המשתמשים זה לא באמת מעניין, המעבד יעבוד מצויין בכל מקרה

זה אמנם פוגע בהולכת החום אבל לא בצורה משמעותית עד כדי כך

כל פעם שאני מזמין מעבד, אני לא מוותר על הקטע של המדבקה, פשוט לא קונה במקום "שמכריח" אותי לשים מדבקה

ויש מקומות שלא ויתרו והעסקה לא יצאה לפועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך כמה וכמה חנויות מחשבים שהתעסקתי איתם, מעולם לא היה לי מקרה שבכלל הסתכלו על המדבקה של האחריות. תמיד הספיק שהראתי קבלה ובדקו S/N במחשב. גם אף פעם לא שמעתי על חנות שדורשת מדבקת אחריות.

לעומרי:

הקישור שנתת לא אומר דבר. לא כתוב שם באופן ברור שהסרת המדבקה מבטלת את האחריות, אלא שיש להקפיד על קבלת תעודת אחריות והמצאות מדבקה על המעבד.

ובאמת שגם אם זה נכון אני לא מבין את ההתעקשות של החנויות(כפי שאתם טוענים). מה ההיגיון? אני יכול לקחת מדבקה מכרטיס רשת שעולה 30 ש"ח ולשים על ב1.5K שקניתי במקום אחר שפשט רגל ולבוא אליהם מחר ולומר שהלוח אם שקניתי אצלהם התקלקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון וגם לא הגיוני. כמו שאמרתי, אחת הסיבות שהורדת המדבקה לא מבטלת את האחריות היא בגלל שאין בעיה להעביר אותה ממוצר למוצר ולכן לא סומכים עליה בזמן קבלת מוצר לתיקון אלא משתמשים בS/N וקבלה.

אתה מטעה אנשים וחבל.

ע"מ להיות בטוח יש להתקשר כמו שכתב עומרי לאיסטרוניקס.ואין שום בעיה לשים את המשחה ואת ה-SINK על המדבקה,וזה מניסיון.

יש מדבקות שלא ניתנות להחזרה לאחר הסרתן(כמו מדבקות אחריות של פלאפונים,או חנויות מסוימות)כי הן פשוט "נשברות",ולכן בכזה ביטחון לומר לו להסיר זה לא אחראי.

עריכה:נו..תראה בעצמך מה כתבת:"לעומרי:

הקישור שנתת לא אומר דבר. לא כתוב שם באופן ברור שהסרת המדבקה מבטלת את האחריות, אלא שיש להקפיד על קבלת תעודת אחריות והמצאות מדבקה על המעבד."

ומה זה בידיוק המצאות המדבקה?זה לא מה שאמרת לו להסיר :bash::lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oh man WTF have I don!!

אני מניח שעל זה יוכל לענות לי מי שמכר לי המעבד,

איך אוכל להוכיח לו שזה אכן המעבד שנקנה ממנו :s05:

המדבקה איננה מדבקה בדיוק אלא יותר כמו (מצטער על ההסבר) העופרת שיש בכרטיסי חיש גד ככה שזה מתגרד ולא נישארת מדבקה או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער לשמוע... :-\ אני מקווה בשבילך שהם יסכימו להכיר במעבד אם יום אחד תצטרך לממש אחריות,חבל שישר אצת-רצת להסיר את המדבקה לפני ששמעת לפחות יותר מבן אדם אחד...

מנהלים, אולי זה דורש סטיקי? [כל הקטע הזה של , אחריות, והמדבקות]

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בחנות שאני עובד בה המדבקה של איסטרוניקס לא חשובה בכלל, כי אנחנו מדביקים מדבקה נוספת.

ב. המדבקה של איסטרוניקס היא עוד איכשהו פתרון "נוח", מכיוון שאפשר לראות שהיא עשויה מסוג של מתכת (כלומר מוליכה) וגם היא מאוד מאוד דקה.

ג. יש חנויות שמדביקות בנוסף למדבקה של איסטרוניקס עוד מדבקה. חלקן מדביקות אותה בחלק העליון וכמובן פוגמות עוד יותר בהולכה הטרמית וחלקן מדביקות אותן בחלק התחתון (כמובן שלא על המגעים) וזהו לפי דעתי הפתרון הטוב ביותר.

ד. מעבודה עם עוד כמה חנויות אני יודע שהמדבקה לא בהכרח חשובה למימוש אחריות וברוב המקרים דווקא החשבונית תספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oh man WTF have I don!!

לא צריך להיות דרמטיים :)

מימוש אחריות על מעבד זה דבר מאוד נדיר

זה פשוט לא חלק שמתקלקל

גם אם האחריות הלכה

זה לא נעים אבל זה גם לא נורא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...