מעבד עם מדבקת אחריות מה עושים?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד עם מדבקת אחריות מה עושים??

rikimaru

Recommended Posts

אז ככה יש לי מעבד E6600 עם אחריות לכל החיים של "איסטרוניקס" העיניין הוא שיש מדבקה על המעבד של "איסטרוניקס" שמעידה כי המעבד נקנה מהם,

השאלה היא האם הדבר לא יפגע בפעולת המישחה AS5 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל, המדבקה באמת פוגמת ביעילות של המשחה הטרמית.

ונשמע לך הגיוני שמממשים אחריות עם המדבקה? אם זה היה ככה, מה היתה הבעיה לקחת מדבקה ממוצר של 10 שקל ולשים על מוצר של 2K שפגה האחריות שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, המדבקה באמת פוגמת ביעילות של המשחה הטרמית.

ונשמע לך הגיוני שמממשים אחריות עם המדבקה? אם זה היה ככה, מה היתה הבעיה לקחת מדבקה ממוצר של 10 שקל ולשים על מוצר של 2K שפגה האחריות שלו?

חבל שאתה מטעה אותו

ברוב המקרים, הורדת המדבקה מבטלת את האחריות

המדבקה ממש לא נועדה בשבילו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעעעעעע אידיוט*[לא אידיוטים, חשבתי שעוד מישהו פה חוץ מלולי פופ אמר שזה לא קריטי], יש סיכוי סביר מאוד שגרמת לו לעשות פעולה שביטלה את האחריות בצורה חד משמעית!!! [לא בטוח, אבל רוב הסיכויים]

המדבקות אמנם באמת פוגעות בפיזור החום של המעבד, אבל את החברה שמכרה למשתמש את המעבד זה לא מעניין בכלל, ובלעדיה הם עלולים להסיר אחריות מהמוצר במקרה שצריך לממש את האחריות....

אני מקווה בשבילך שבכלל לא תצטרך לממש אחריות, אבל אם כן תצטרך - אז אני מקווה שאם הסרת את המדבקה אז אפשר להחזיר אותה, ואם אי אפשר, אז אני מקווה שהמקום שבו קנית את המעבד לא יתעקשו על המדבקה הזו כמו ברוב המקומות שאני מכיר........

ואנשים, אם אתם לא באמת יודעים משהו, עדיף שלא תקשקשו כי אתם עלולים להטעות בנאדם בדיוק כמו כאן! :bash:

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון וגם לא הגיוני. כמו שאמרתי, אחת הסיבות שהורדת המדבקה לא מבטלת את האחריות היא בגלל שאין בעיה להעביר אותה ממוצר למוצר ולכן לא סומכים עליה בזמן קבלת מוצר לתיקון אלא משתמשים בS/N וקבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...