מעוניין לקנות Xbox360 מחו"ל -צריך עזרה בכמה דברי&#150 - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות Xbox360 מחו"ל -צריך עזרה בכמה דברי&#150

Walter Samuel

Recommended Posts

kisin

אני קראתי הרבה ביקורות על ה360

ושהוא הושק הרבה דיברו על ההבדלים בטלויזיות ומהביקורות הבנתי שאיכות התמונה פחות טובה משמעותית בטלויזיות רגילות

נכון עדין אתה יכול לשחק על רגילה אבל שיש לך הרבה מישחקים שאחד היתרונות הגדולים שלהם זה גרפיקה

זה ניראה אידיוטי ליקנות 360 ולחבר אותו לטלויזיה של 500 שקל

בעינין אירופה מהניסיון שלי אם קונסולה לא נימכרת מספיק טוב באזור מסוים

היא פשוט לא תקבל את כל המישחקים שאזורים מצליחים מקבלים

כרגע זה ההתחלה אבל עוד שנתים חברות יקבלו תמונה ברורה ואז זה מאוד יכול להשפיע

חוץ מיזה אם מישחק יוצא באזור מסוים כמה שבועות או חודשים לפני זה משמעותי להרבה אנשים

כמובן שיפרצו תהגנה האזורית הנושא לא יהיה רלוונטי אבל כרגע כן

ומישחקים מקורים? כמה אנשים ביכלל קונים מקורים מהארץ? וגם אז אפשר להזמין מהחנות אמריקאים

אז מה דעתכם, הWII עולה בסביבות ה450$ כולל משלוח, אבל אולי יעניין יותר את אחי הקטן בגלל עניין הגלאי תנועה ודברים כאלה..

הPS2 מעניין אותו בגלל הטקן..

והאקס בוקס מעניין אותו כי הוא חדשני..

לדעתי תיקנה PS2 +ציפ כרגע ועוד שנה שהשוק יתיצב ויתבשל...תחליט על איזה קונסולת דור הבא ללכת

זה מה שאני עשיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם,

כמובן שטלויזית LCD תציג תמונה יותר איכותית מטלויזיה רגילה אבל זה לא, אני חוזר - זה לא, אומר שלשחק על רגילה זה פוגע באיכות החוויה. כמו כן, התמונה שטלויזיה רגילה מציגה היא גם איכותית. ולפני שאתה אומר את הדברים שאתה אומר - לך תחפש תמונות באינטרנט שמציגות את ההבדל!

בעניין האיזורים - אני לא יודע על איזה נסיון אתה מדבר אבל אתה טועה לחלוטין! טועה! טועה! טועה!

תסתכל אחורה אל האיקס בוקס הראשון שגם היה מחולק לאיזורים - לא היה משחק גדול אחד, אפילו לא אחד, שלא הגיע לשני האיזורים גם PAL וגם NTSC!!

אני לא מבין כמה פעמים אפשר לומר לך את זה - חברת פיתוח גדולה שהשקיעה מליוני דולרים ושנות פיתוח במשחק לא תוותר על רווחים מיבשת שלמה בגלל שהקונסולה "לא נמכרת טוב"!!

ההבדל בין זמני יציאת משחקים מאיזור אחד לשני הוא בדרך כלל זניח מאוד, ימים ואולי כמה שבועות בודדים.

לגבי פריצת האיזורים, לא ידוע מתי תהיה אם בכלל, אבל בגלל כל מה שכתבתי פה למעלה אתה מבין שזה לא ממש משמעותי כי כל משחק יגיע לשני האיזורים!

תתפלא, ישנם אנשים שקונים משחקים מקוריים. כמו שעדיין ישנם אנשים שקונים בחנויות. לא כולם "מומחים" כמוך.

לא כולם יודעים יכולים ורוצים להזמין משחקים מאמריקה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin-

זות הרשימה של המישחקים הטובים ביותר ל360כרגע לפי גימספוט -

Gears of War

Publisher: Microsoft Game Studios Developer: Epic Games

Platform: Xbox 360 Genre: Action

Score: 9.6 Release Date: 11/07/2006

More Info | Add to My Games | Forum | Check Prices

2 The Elder Scrolls IV: Oblivion

Publisher: 2K Games | Platform: Xbox 360 | Genre: Role-Playing

Editors' Choice score:

9.6

3 Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter

Publisher: Ubisoft | Platform: Xbox 360 | Genre: Action

Editors' Choice score:

9.2

4 Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Editors' Choice score:

9.1

5 Call of Duty 3

Publisher: Activision | Platform: Xbox 360 | Genre: Action

score:

8.8

6 Burnout Revenge

Publisher: Electronic Arts | Platform: Xbox 360 | Genre: Driving

score:

8.8

7 Dead or Alive 4

Publisher: Tecmo | Platform: Xbox 360 | Genre: Action

score:

8.8

8 F.E.A.R.

Publisher: Vivendi Games | Platform: Xbox 360 | Genre: Action

score:

8.6

9 Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent

score:

8.5

10 Rockstar Games presents Table Tennis

Publisher: Rockstar Games | Platform: Xbox 360 | Genre: Sport

הסיבה שאני נותן תרשימה זה ביגלל

שהרבה מישחקים זמינים גם לPC וחוץ מטניס שולחן כל הזאנרים ברשימה עדין חיים ובועטים גם בPC

הכשיו שה360 מחובר לטלויזיה איכותית אתה מקבל תמונה באיכות של מחשב חזק

שיעלה משמעותית יותר מה360

אבל שאתה מחבר ת360 לטלויזיה רגילה אתה יכול באותה מידה לחבר מחשב יחסית זול

להריץ מישחקים ברזולוציה נמוכה ולקבל בערך את אותה איכות תמונה

ואפילו יש תידית של ה360 למחשב וכמובן יתרון גדול במחיר המישחקים והרבה דברים נוספים שאפשר לעשות

חוץ מיזה -

If you're unlucky enough to still be playing on a standard-definition television, then NBA Live 06, like many other Xbox 360 launch games, probably won't induce much of a wow factor, either. The detailed character models still look pretty good during replays, but the players in-game look so small and fuzzy that they're tough to distinguish from one another. Worst of all, the font sizes used for the menus and interface were clearly designed with HD in mind, only. You'll have a tough time reading certain menu items in standard definition. This issue is most apparent with the names underneath the players you control, as they're all but unreadable on a standard-definition TV.

http://www.gamespot.com/xbox360/sports/nbalive2006/review.html

אני לא יודע מה קורה היום אבל זה מה שהיה בהתחלה

בנוגע לאזור כמו שאמרתי בדיונים אחרים בדרך כלל קונסולה מצליחה מצליחה בכל האזורים

ואולי ה360 יצליח גם באירופה כרגע לא יכולים לדעת

אבל במיקרים שקונסולה ניכשלה באזורים מסוימים אותם אזורים קיבלו פחות מישחקים

אתה לא מוכן לקבל תדוגמה שלי על הסאטורן כי האזור המוצלח שלו היה יפן ושם הוא קיבל הרבה יותר מישחקים

חלקם מאוד טובים כמו גרנדיה

ולצערי אין לי דוגמאות בין אירופה לארצות הברית

אבל זה בטח אפשרי וקיים וכרגע ה360 חזק רק בארצות הברית ככה שיש סימן שאלה לגבי אירופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האיזורים:

אני לא יודע כמה פעמים אפשר לומר לך את זה אבל אין הבדלים בין איזור אירופה (pal) לאיזור אמריקה (ntsc)! ואין שום סימן שאלה לגבי אירופה מבחינת XBOX360! בין יפן לשאר העולם כן יש הבדלים בגלל שקהל היעד שם שונה לחלוטין!

לכן כל משחק שיצא לNTSC יצא גם לPAL! הסיבה היחידה, אבל היחידה, שיש חלוקה לאיזורים הללו זה כדי להרויח עוד כסף! מתי תפנים את העובדה הזאת סף סוף?!

בקשר למשחקים:

נתחיל בעובדה שרוב המשחקים שציינת הם משחקי הסבה שעברו מXBOX360 למחשב וההיפך, וככה זה בשנה הראשונה כשהמפתחים עדיין לא מכירים את יכולות הקונסולה. וכדי לשחק במשחקים הללו במחשב אתה צריך מחשב חזק מאוד שעולה הרבה יותר מxbox360 או ps3.

דבר נוסף, Gears of war יעבור מתישהוא הסבה למחשב אבל זה יקרה לפחות עוד שנה מהיום וגם אז תצטרך להוציא הרבה כסף כדי להנות עם המשחק הזה במחשב שלך, כרגע אין שום תאריך רשמי למשחק הזה במחשב ואם נהיה ממש מדויקים אז אפילו אין הכרזה רשמית שהמשחק הזה יוסב למחשב בכלל (למרות שזה צעד שכמעט בטוח שיקרה).

XBOX360 (ושאר הקונסולות) לא בא להחליף מחשב אלא להעשיר את חווית המשחק ולכן למי שמחפש מערכת משחקים אני ממליץ ללכת על קונסולה ולמי שמחפש מערכת שיודעת לעשות הרבה דברים ובין היתר גם משחקים שילך על מחשב.

חווית המשחק לא נמדדת ברזולוציה הכי גבוהה שהיא יכולה להציג ולכן גם רגילה מספיקה כדי להנות, כדי להנות מאוד, מחווית הXBOX360.

זה כמו אנשים שמשחקים במחשב שלהם אבל לא שמים על הרזולוציה הכי גבוהה שהמשחק יכול להציג בין אם זה בגלל שאין להם כרטיס מסך חזק מספיק או בין אם בגלל משהו אחר!

אז בבקשה, תפסיק לציין עובדות שהם לא נכונות!!

אבל שאתה מחבר ת360 לטלויזיה רגילה אתה יכול באותה מידה לחבר מחשב יחסית זול

להריץ מישחקים ברזולוציה נמוכה ולקבל בערך את אותה איכות תמונה

ואפילו יש תידית של ה360 למחשב וכמובן יתרון גדול במחיר המישחקים והרבה דברים נוספים שאפשר לעשות

לא נכון לחלוטין! מחשב זול לא יתן את אותה התמונה ולא יריץ בכלל את המשחקים האלה!

אין לי כח נפשי להסביר לך כמה אתה טועה פה!

לצערי אין לי דוגמאות בין אירופה לארצות הברית

אבל זה בטח אפשרי וקיים וכרגע ה360 חזק רק בארצות הברית ככה שיש סימן שאלה לגבי אירופה

אין לך דוגמאות כי אין הבדל בין אירופה לארצות הברית!! זה לא אפשרי ולא קיים!

XBOX360 לא חזק רק באמריקה וזה מתיש אותי שוב ושוב לקרוא את השטות הזאת שאתה כותב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב המיושן שלי מריץ את אובויליון

על רגילה +- על אותו רמה של ה360 ואתה יכול ליקנות מחשב יותר טוב משלי ב4000 שקל

וכמובן ליקנות ידית של 360 ולקבל את כל חווית המישחק שאתה מדבר אליה כמו ב360

חוץ מהשרות LIVE שבתשלום ושלא רישמי בארץ

בענינן האזורים זה רק עינין של זמן עד שאני ימצא מישחקים שיושקו באירופה בכמה חודשים אחרי

ורק בסוף החיים של ה360 יהיה אפשר לדעת מה כן יצא באירופה ומה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...