האם יש איזו שהיא בעיה בהחלפת לוח אם ומעבד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש איזו שהיא בעיה בהחלפת לוח אם ומעבד?

m.l

Recommended Posts

שלום.

השאלה שלי היא כזאת....יש לוח אם של ASROCK שמתאים גם לDDR1 וגם לDDR2 ולAGP ולPCI-E...בקיצור תומך בכמעט כול הטכנולוגיות....

השאלה שלי היא אם אני מחליף את הלוח ואת המעבד.....למשל אני מחליף למעבד E6300 וכיוצא בזה....האם יש צורך בהגדרה מסויימת של המעבד בביוס או שזה בצורה "שלם וקח"...כלומר אני שם את המעבד על הלוח מחבר את הכול מדליק וזהו? הכול עובד?

הדגם של הלוח..:775Dual-VSTA

יש קישור לאתר היצרן: http://www.asrock.com/product/775Dual-VSTA.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי היא אם אני מחליף את הלוח ואת המעבד.....למשל אני מחליף למעבד E6300 וכיוצא בזה....האם יש צורך בהגדרה מסויימת של המעבד בביוס או שזה בצורה "שלם וקח"...כלומר אני שם את המעבד על הלוח מחבר את הכול מדליק וזהו? הכול עובד?

רגע - אתה מחליף גם לוח וגם מעבד או רק מעבד? אם אם אתה מחליף גם לוח - ייתכן שתצטרך, ובכל מקרה רצוי, לפרמט ולהתקין מחדש את מערכת ההפעלה.

אם אתה מחליף רק מעבד, תוודא שהביוס שלך מעודכן כך שהוא יתמוך במעבד החדש לפני ההחלפה - אחרת ייתכן שהמחשב בכלל לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מיתכוון להחליף למחשב קיים..(פנטיום 4 3.0GHZ פרסקוט) לוח אם ומעבד...מכיוון שהלוח של שציינתי תומך גם בDDR1 וגם אני יכול להחליף רק את המעבד והלוח אם..ולהישאר עם אותם ואותו דיסק קשיח....

אז אם אני מחליף גם מעבד וגם לוח...האם יש איזו שהיא הגדרה או בעיה שיכולה להיווצר כתוצאה מכך? והאם צריך להגדיר משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן אחי אני יודע...אני אישית קונה C2D עוד שבועיים בערך....אבל המחשב של אחים שלי הוא המדובר...אני לא מיתכוון להחליף להם מייד ברגע זה....אוליי בעוד חודשיים -שלוש.....אבל אני צריך לדעת עכשיו אם זה אפשרי ומה הבעיה אם יש בעיה כולשהי בלעשות את זה לבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם אני מחליף גם מעבד וגם לוח...האם יש איזו שהיא הגדרה או בעיה שיכולה להיווצר כתוצאה מכך? והאם צריך להגדיר משהו?

כבר רשמתי לך - אתה תצטרך להתקין מחדש את מערכת ההפעלה אם אתה מחליף לוח. אם אתה מחליף רק מעבד אז לא תצטרך לעשות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ כמו שאמרו מעליי..

עם מעבד תעדכן ביוס.. אם גם לוח תפרמט

עכשיו אני ממליץ לבדוק תאימות מלאה של כל המוצרים הנלווים ללוח (כ. מסך זיכרונות)

כי אם אמרת שהלוח תמך בכמה סוגים

יכול להיות שהזיכרונות לא יתאימו ללוח וכול'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך זה שהחליפו לי במעבדת תיקונים רק לוח בלי לפרמט? כלומר אחים שלי איכשהו הצליחו לשרוף את הלוח אם (אין לי מושג איך!!) והחליפו רק את הלוח....

והכוונה שלי הייתה שאני מחליף מעבד ולוח ביחד ומשאיר את אותו כרטיס מסך ואותו זיכרון (זמני עד שאני ייקנה חדשים אחרי זמן מה) ואותו דיסק קשיח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ התבלבלתי

חשבתי שיש לוח שתומך בהכל ואתה רוצה להחליף לוח..

בכל מקרה אממ קניה של לוח שתומך בהכל תוריד לך ביצועים ואפשרויות שידרוג בעתיד..

לכן עדיף שתקנה "את כל החבילה" בבת אחת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם החליפו לאותו לוח ולכן אותם דרייברים והגדרות מתאימות ב-HD ללוח הזה לא הצריכו פירמוט.

אתה מדבר על לוח חדש מסוג אחר - אין מנוס מלפרמט.

האמת לא באתי כאילו להיתווכח אבל אני פשוט רוצה לדעת אם אני חייב חייב לפרמט--הלוח שהחליפו היה של והחליפו לי לASROCK בכלל ככה שזה אפילו לא אותה חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...