מפרט בסביבות 9 אלף - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט בסביבות 9 אלף

roylu

Recommended Posts

אז עוד פעם אתה מדבר שטויות אני לא יודע אם אתה אחד מאלו שכסף לא משחק אצלם חשיבות אבל עוד פעם אני יגיד לך.

למה שלא תקנה 8800GTSX1 שלא יגביל אותם בשום משחק ובעוד שנתיים תקנה באותו מחיר כרטיס מסך חדש יותר.

למה שתקנה 8800GTX X2 שבעוד 3 שנים יבוא כרטיס בודד ויטחן ל8800GTX X2 את ה_ _ _.

אם אתה עדיין חושב כמו שאתה חושב עכשיו אתה אולי מהאלו שבונים מחשב ללא הגבלות תקציב.

אני בונה מפרטים לאנשים שכסף משחק אצלהם חשיבות אם זה 3000-4000-5000 או 1500 ש"ח.

לבנות מחשב ב20K ולבזבז את כולם ללא שום ציוד היקפי זה טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא קשור,

תקציב = תקרת השקעה.

בעזרת התקציב, אתה עוזר לבנאדם לבנות מחשב יעודי לצרכים שלו, אז אם יש לו 20K.. והוא צריך מחשב של 5K

למה לו לבזבז את כל ה-20K?

בולשיט.

אם בחור החליט לשים 20K על מחשב כנראה שזה לא סכום רציני בשבילו. אתה פשוט חושב וואו 20 אלף שקל כמה כסף... כבשביל מי ששם אותם זה לא סכום רציני כל כך.

אחד יכול לשים 3 אלף על מחשב ולהרגיש אח"כ לא טוב שהוא ביזבז כל כך הרבה ואחר יחשוב שזה בדיחה.

אז עוד פעם אתה מדבר שטויות אני לא יודע אם אתה אחד מאלו שכסף לא משחק אצלם חשיבות אבל עוד פעם אני יגיד לך.

למה שלא תקנה 8800GTSX1 שלא יגביל אותם בשום משחק ובעוד שנתיים תקנה באותו מחיר כרטיס מסך חדש יותר.

למה שתקנה 8800GTX X2 שבעוד 3 שנים יבוא כרטיס בודד ויטחן ל8800GTX X2 את ה_ _ _.

אם אתה עדיין חושב כמו שאתה חושב עכשיו אתה אולי מהאלו שבונים מחשב ללא הגבלות תקציב.

אני בונה מפרטים לאנשים שכסף משחק אצלהם חשיבות אם זה 3000-4000-5000 או 1500 ש"ח.

לבנות מחשב ב20K ולבזבז את כולם ללא שום ציוד היקפי זה טמטום.

קודם אל תבלבל לי תמוח.

GTX בSLI זה נחמד מאוד למרות שאין בו צורך. כל עוד יש את התקציב.

מה איכפת לי מה יהיה עוד שלוש שנים מי שקונה GTX ב עוד שנה גג כבר יחליף את הכרטיס מסך שלו.

ותפסיק לזיין תשכל על ציוד הקפי כבר אמרתי שלוקחים חלקים בהנחה שהם לא באים על חשבון חלקים אחרים שהם חשובים כמו מסך מקלדת עכבר וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני חושב שהתפקיד שלך פה הוא לא דומה לתפקיד שלנו.

התפקיד שלי בכל אופן מחולק ל2

1)לבנות מפרט הכי מתאים לתקציב ולשימושים ולתת לבנאדם את החלקים הכי טובים שאפשר לקבל בתקציב.

2)אם בנאדם מתכוון להשקיע 20K על מחשב להגיד לו תשמע זה מיותר 10K אתה משקיע עכשיו עוד 10K אתה שם בבנק וקונה מחשב חדש בעוד 3 שנים.

תתפלא הכסף הזה אפילו יוכל לצבור ריבית :silly:

מה שבטוח התפקיד שלי הוא לא לתת לבנאדם לבזבז 20K על מחשב אלא אם הוא לא צריך מחשב כזה (וידאו\אודיו בתור מקצוע וחובה את המחשב החזק ביותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שהקו מחשבה שלך נוטה לבזבז...

לא תמיד יש צורך להשתמש בכל התקציב, אתה לא יכול לשפוט בנאדם ששם 20K על מחשב אם זה משהו בשבילו או כלום בשבילו..

הרי אתה לא מכיר אותו.

התפקיד של הפורום הזה הוא למצות את הצרכים של אנשים לגבי המחשב, ולא לבזבז להם את התקציב סתם..

אתה לא יכול לשחק בכסף של אנשים אחרים..

אתה נתפס בעיניי כבנאדם לא אחראי, וזה ממש לא במקום, תציב קצת גבולות לעצמך...

שתבין שאתה משחק בכיסים של אנשים, אולי יפול לך האסימון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני חושב שהתפקיד שלך פה הוא לא דומה לתפקיד שלנו.

התפקיד שלי בכל אופן מחולק ל2

1)לבנות מפרט הכי מתאים לתקציב ולשימושים ולתת לבנאדם את החלקים הכי טובים שאפשר לקבל בתקציב.

2)אם בנאדם מתכוון להשקיע 20K על מחשב להגיד לו תשמע זה מיותר 10K אתה משקיע עכשיו עוד 10K אתה שם בבנק וקונה מחשב חדש בעוד 3 שנים.

תתפלא הכסף הזה אפילו יוכל לצבור ריבית :silly:

מה שבטוח התפקיד שלי הוא לא לתת לבנאדם לבזבז 20K על מחשב אלא אם הוא לא צריך מחשב כזה (וידאו\אודיו בתור מקצוע וחובה את המחשב החזק ביותר).

המחשב שלי על בסביבות ה 15K וזה בגלל שלא קניתי אותו בארץ. ואני מחכה לR600 כדי לעשות מערך של CF. למרות שאני יודע שאין לי ממש צורך בו.

ושוב מה הקשר ריבית אתה באמת חושב שזה משנה למי שיש לו כזה תקציב... תחשוב כמה כסף יש לו בבנק והוא בדר"כ מושקע טוב.

הבעיה היא שהקו מחשבה שלך נוטה לבזבז...

לא תמיד יש צורך להשתמש בכל התקציב, אתה לא יכול לשפוט בנאדם ששם 20K על מחשב אם זה משהו בשבילו או כלום בשבילו..

הרי אתה לא מכיר אותו.

התפקיד של הפורום הזה הוא למצות את הצרכים של אנשים לגבי המחשב, ולא לבזבז להם את התקציב סתם..

אתה לא יכול לשחק בכסף של אנשים אחרים..

אתה נתפס בעיניי כבנאדם לא אחראי, וזה ממש לא במקום, תציב קצת גבולות לעצמך...

שתבין שאתה משחק בכיסים של אנשים, אולי יפול לך האסימון.

עוד פעם אתה מדבר שטויות.

אם מישהו מביא תקציב של 5K למשחקים כמובן שאני אשים את החלקים הכי טובים בתקציב הזה ביחס לעלות תועלת. כשהתקציב כבר יותר חופשי זה נהיה כבר פחות עקרוני.

למרות שתמיד שמרכיבים מפרט קודם כל לוקחים את החלקים הכי כדאיים ואז רואים איפה אפשר וכדאי לשדרג במסגרת התקציב.

וכן אם מישהו שם 20K על מחשב כנראה שזה לא משמעותי בשבילו... ואם כן אז לא הייתי ממליץ לו לקנות מחשב בתקציב הזה. קונים מחשב בהתאם למשכורת שלך ולמצב בנק שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירה אישית שלך כמה אתה מוכן להשקיע על המחשב שלך, ועדיין לפי דעתי גם 15K זה סכום מבוזבז שלא שווה להשקיע כמו שאמרתי לך מקודם כנראה אין לך כל כך סטנימנטים לכסף והוא משהו נזיל אצלך.

כשבנאדם חושב שאולי 20K זה סכום מינימלי לקבלת מחשב טוב אז מחובתך להגיד לו שב7K מקבלים מחשב איכותי לא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחירה אישית שלך כמה אתה מוכן להשקיע על המחשב שלך, ועדיין לפי דעתי גם 15K זה סכום מבוזבז שלא שווה להשקיע כמו שאמרתי לך מקודם כנראה אין לך כל כך סטנימנטים לכסף והוא משהו נזיל אצלך.

כשבנאדם חושב שאולי 20K זה סכום מינימלי לקבלת מחשב טוב אז מחובתך להגיד לו שב7K מקבלים מחשב איכותי לא פחות.

אתה לא רוצה להפסיק לדבר שטויות היום.

מחשב שעולה 20K רחוק שנות אור ממחשב שעולה 7K.

גם מחשב שעולה 10K הרבה ויתר טוב ממחשב שעולה 7K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, אתה צריך להפסיק לדבר שטויות היום.

אם תיקח מחשב מבוסס צ'יפסט 975X עם מעבד 6600 ואני יקח צ'יפסט 965 עם מעבד E6300 על כמה אחוזי שיפור אתה חושב שאתה תעמוד? 50? :lol:

דר"א ההבדל במחירים עומד על 800-1000 ש"ח +-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות במיץ, אתה צריך להפסיק לדבר שטויות היום.

אם תיקח מחשב מבוסס צ'יפסט 975X עם מעבד 6600 ואני יקח צ'יפסט 965 עם מעבד E6300 על כמה אחוזי שיפור אתה חושב שאתה תעמוד? 50? :lol:

דר"א ההבדל במחירים עומד על 800-1000 ש"ח +-.

שאתה רושם 50 אני מנחש שהכוונה היא ל50%. וברור שלא מה אתה ליצן?

ההבדלים בOC יהיו יותר משמעותים מכיוון שאני יקח את הE6600 ולי יהיו זיכרונות יותר טובים. 50% בטוח שלא 20% פלוס מינוס.

אבל המעבד הוא לא העניין מה שכן הוא כרטיס מסך חזק ומסך אייכותי שבו תוכל להינות ממשחקים ושם ההבדל יהיה הרבה יותר מ50%. עזוב שאני אשחק ב24" או 30" ואתה ב19". שלא נדבר על הרזולוציה וההגדרות.

בקיצור כדאי שתפסיק פה כי באמת זה כבר לא נעים ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בולשיטר רציני, תגיד, למה אתה חושב ששואלים את הנעזרים בנו

מה הצרכים שלהם, מה המטרות שלהם למחשב..

[המשפטים הקבועים - צריך מסך ? צריך ציוד היקפי ? מתכנן OC?]

תחשוב תחשוב על זה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בולשיטר רציני, תגיד, למה אתה חושב ששואלים את הנעזרים בנו

מה הצרכים שלהם, מה המטרות שלהם למחשב..

[המשפטים הקבועים - צריך מסך ? צריך ציוד היקפי ? מתכנן OC?]

תחשוב תחשוב על זה קצת.

מה הקשר... ברור שאם המחשב לגלישה באינרנט ופיפא אין טעם לשים יותר מ3 אלף על המחשב.

אבל מי ששם 20K כנראה שהוא מאוד אוהב לשחק במחשב או שזה לעבודה גראפית ואז זה כבר סיפור אחר.

אההה כן ואל תגיד בולשיר רציני זה גורם לך להישמע פלצן אח שלו (לא רוצה להעליב אותך אבל אח שלו תפסיק לדבר שטויות לא יעזור כלום אתה מקבל את מה ששילמת עליו).

ואל תגיד שאני בזבזן לפני שראית את המפרטים שהרכבתי לאנשים פה ואז אם עדיין אתה חושב כך סבבה. ;)

אני פשוט יודע איך להרכיב לאנשים שיש להם תקציב גבוהה וגם לאלו שיש להם תקציב יותר נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה, אתה שופט אנשים ששמים כסף על מחשב לפי התקציב.

לפני שאתה שופט בנאדם בנושא הזה ספציפית, אתה צריך לדעת לפחות, מה הידע שלו במחשבים, מתי הוא קנה מחשב בפעם אחרונה

ומה הוא מתכוון לעשות עם המחשב.

אתה לא יכול לנחש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה, אתה שופט אנשים ששמים כסף על מחשב לפי התקציב.

לפני שאתה שופט בנאדם בנושא הזה ספציפית, אתה צריך לדעת לפחות, מה הידע שלו במחשבים, מתי הוא קנה מחשב בפעם אחרונה

ומה הוא מתכוון לעשות עם המחשב.

אתה לא יכול לנחש.

אני לא מרכיב מחשב לפני שאני יודע מה השימושים של המחשב (וגם שאומרים משחקים זה תלוי איזה סוג של משחקים ואיזה מסך יש לבחור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה לא יודע להרכיב מפרטים, או שום דבר כזה, ואין לי שום דבר אישי נגדך..

אתה כנראה לא הבנת את מה שאני ויותם מנסים להסביר לך.

בכל מקרה, לפחות כאן, אתה מראה בזבזנות שווא.

מה אני אמור לחשוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה לא יודע להרכיב מפרטים, או שום דבר כזה, ואין לי שום דבר אישי נגדך..

אתה כנראה לא הבנת את מה שאני ויותם מנסים להסביר לך.

בכל מקרה, לפחות כאן, אתה מראה בזבזנות שווא.

מה אני אמור לחשוב?

שוב אל תגיד בזבזנות כבר הסברתי מספיק פעמים אין דבר כזה. יש ניצול לא נכון של הכסף אבל לא בזבזנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...