שריטה שחורה על מעבד חדש - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שריטה שחורה על מעבד חדש

gooz

Recommended Posts

שלום לכולם

קניתי מעבד E6600 BOX חדש מהקופסא הוצאתי אותו וגיליתי כתם/שריטה שחורה עליו, צריך להדאיג? מוזר לי שמוצר חדש שיוצא מהבית חרושת יהיה ככה

וגם מה הקטע עם ה3 שנים אחריות? חשבתי תמיד שלאינטל יש אחריות לכל החיים.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשריטה, באמת נשמע לא טוב, תנסה להחזיר לחנות.

ובקשר לאחריות. אחריות של 3 שנים היא כמעט תמיד יותר ארוכה מאחריות ל"כל החיים".

למה?

כי אחריות ל"כל החיים" היא ממש לא לכל החיים, זאת אחריות עד שמפסיקים לייצר את הרכיב. ואני מאמין שבעוד שנתיים כבר לא ייצרו את המעבד הזה, אפילו פחות. ככה שאתה מבין ש3 שנים זה יותר מ"לכל החיים"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעוד 5 שנים אם הוא ינצל את האחריות מבעיה שתהיה לו

לא הגיוני שלא יתנו לו משהו, כמו מעבד חדש יותר, או זיכוי כספי...

נגיד שמדובר על כרטיס מסך (לחלקם נותנים אחריות לכל החיים)

ואיפה רשום ש 'אחריות לכל החיים' היא אחריות עד שמפסיקים את הייצור של אותו רכיב? אני לא יודע אם קיימים סעיפים וכדומה לכל סוג אחריות

מהגיון נראה שאחריות לכל החיים טובה יותר מ 3 שנים, פשוט כי ההבדל היחיד היא שאחרי שלוש שנים עדיין יש אחריות... לכל החיים, אלא אם יש איפה שהו אותיות קטנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה בחנות לא אמרו לי שיש אחריות לכל החיים אני פשוט זוכר מהעבר שיש ואכן ישנם הרבה אתרים שטוענים אחריות לכל החיים על .

וזאת לא בדיוק שריטה אלא זה נראה כמו שחיקה קטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א שחיקה קטנה?

אל תשכח שהמעבדים האלה עוזבים את הקופסאות כדי לקבל מדבקות של היבואן (את דעתי על המדבקות עצמן כבר אמרתי לא פעם ולא פעמיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחיקה קטנה כזו על הקטע החלק של המעבד (איפה שכתוב את הפרטים שלו הצד העליון הכסוף) ועל אילו מדבקות מדובר?

חיפשתי בגוגל של E6600 ולרובם יש כאלו ארטיפקטים קטנים על החלק הכסוף עם הכתוב, זה אמור להיות ככה לא בשלמות?

פשוט זאת פעם ראשונה שאני קונה מעבד כיחידה ולא במחשב שלם ולא ממש ראיתי אחד חדש :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה מה זה משנה? נניח והיית קונה מכונית חדשה והיית מקבל אותה עם שריטה על הדלת, עדיין היית מרוצה מהקנייה ונוסע איתה כאילו לא קרה כלום?

לא נראה לי. בכל מקרה gooz אני במקומך הייתי מנסה להחליף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...