Core 2 Duo Pricecut [40% OFF] + E4xxx pricing info - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Core 2 Duo Pricecut [40% OFF] + E4xxx pricing info

^Z^

Recommended Posts

חברים, אתם לא שמים לב איך השיחה גולשת לתחומים שונים מנושא מרכזי ?

כבר שוחחנו על משכורת של עובדי INTEL וה , כבר עשינו ביקורת על URIB, מה כבר לא עשינו פה ?

כבר הגאנו לויכוח למה אנשים הורחקו מהפורום (אני בטוח, שהוא עדיין כאן תחת שם אחר ;D ).......

נחזור לעיקר:

אינטל ביתרון רק חצי שנה, אחרי פיגור של 3 שנים, מבטיחים המון וכנראה יקיימו, ו-הופ! הנה הפרות הראשונים, הנה הרווח שלנו, כלכוח פשוט, הורדת מחירים !!! ועוד איזה !!!

מי ציפה ?

אחרי שהמעבד רק חצי שנה בשוק ?

חבריה, תתמכו בAMD, או בINTEL - כולם (החברות) על הבול-בול, מה שאמור לעניין אותנו-זוהי תחרות ביניהם, כי זה מוריד מחירים, ואנו, או אלא בינינו, שלא יכולים להרשות לעצמם מחשב ב25000$ (בהגזמה כצת) בסופו של דבר רק ירויחו מזה !!! ובגדול !!!

PS

ותפסיקו לרדת על URIB !!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טום - המסקנה גם יכולה להיות המתנה קלה ולראות גם אם תהיה ירידה במחירי לוחות אם תואמי .

זה בעיקר ישתלם למי שמחליף מערכת שלמה - נאמר ממי שיש לו 939 או פנטיום ישן כי המשמעות היא גם MOBO גם וגם מעבד.

כניסה של לוחות תואמי מחברות כמו ו-ATI (ראו ת'רד בנושא) מעלה את הסבירות לירידת מחירי הלוחות :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טום - המסקנה גם יכולה להיות המתנה קלה ולראות גם אם תהיה ירידה במחירי לוחות אם תואמי .

זה בעיקר ישתלם למי שמחליף מערכת שלמה - נאמר ממי שיש לו 939 או פנטיום ישן כי המשמעות היא גם MOBO גם וגם מעבד.

כניסה של לוחות תואמי מחברות כמו ו-ATI (ראו ת'רד בנושא) מעלה את הסבירות לירידת מחירי הלוחות :jump:

לא נכון, למי שרוצה לקנות היום 2 DUO (אני למשל) עדיף לקנות 6300-6400, למכור אותו ב2007 במחיר דומה ממחיר הקניה עם הפסד קטן יחסית ולקנות 6600 או 6700 ולהתקדם. אין קשר ללוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- LAZYBOY :

1. אתה צודק למרות שזה מקור אחר.

2. מה הבעיה בחתימות :s05:

1. זה לא מקור אחר, הם פשט מפרסמים את מה שHKEPC אמרו

2. מתוך חוקי הפורם:

חתימה ויזואלית (תמונה) מוגבלת לגודל של 300x100 פיקסלים, ולמשקל של 30KB לכל היותר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין אותכם,הפאנבויז.

אני קונה מה שהכי טוב ועם תג מחיר סביר :nixweiss:

שלוש קריאות הידד :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

כל בנאדם נורמלי קונה ככה, וטוב שכך

ובלי קשר, בשביל זה האתר הזה קיים, או לפחות זאת אחת הסיבות, בשביל למצוא מה הכי משתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לאוריורי יש נטיה לאנוס כבשים, העניין שלו במחשבים מגיע לתשלום שהוא מקבל.

הפרטים שלו מסתובבים כבר בין חברי קהילת המקינטוש בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...