מה המהירות שאני אמור לשלוח ממחשב אחד לשני ברשת אלחוטית? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה המהירות שאני אמור לשלוח ממחשב אחד לשני ברשת אלחוטית?

vincecarter

Recommended Posts

מהירות צריכה להיות לפחות 10 מגה לא?!

אני שולח על 2 מגה עכשיו ולפני (שהמחשב היה מחובר ליואסבי אחר) הוא שלח רק על 600K .

האם 2 מגה זה מהירות סבירה?!

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

נ.ב

חיבור 2 מגה של ADSL

לא יודע אם זה חשוב.

ראוטר AIR LIVE כחול כזה...

נא בקשו פרטים חשובים נוספים אם צריך כי אני לא חושב על עוד משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנים אלחוטי בארץ:

802.11b - התקן הישן יותר לרשתות אלחוטיות, עובד בתחום התדרים 2.4-2.5GHz (שמוגדר בארץ ,בחלקו, כפתוח לציבור). עובד במהירות נומינלית של 11 מסל"ש (בערך 1.4 מגה בייט לשניה) ובמהירות טיפוסית של 6.5 מסל"ש (בערך 800 קילו בייט לשניה).

802.11g - התקן החדש יותר (והנפוץ יותר בארץ כרגע), עובד באותם תדרים, אך מגיד למהירות נומינלית של 54 מסל"ש (בערך 6.75 מגה בייט לשניה) ומהירות טיפוסית של 25 מסל"ש (בערך 3 מגה בייט לשניה).

כמה חברות תקשורת מציעות מוצרים בתקן המשך 802.11g שנקרא G, שבעזרת יחידה אלחוטית וכרטיס תואם אמור להגיע ל108 מסל"ש (בערך 13.5 מגה בייט שניה).

802.11n - למעשה התקן החדש ביותר, כ"כ חדש שעדיין לא יצא באופן רשמי ועדיין נמצא בשלב הטיוטה. בתאוריה הוא יתן מהירות נומינלית של 540 מסל"ש ומהירות טיפוסית של 200 מסל"ש.

טכנולוגיה חדשה שצצה לאחרונה (ובעצם שייכת למשפחת ה802.11n) היא הMIMO.

Multiple-input multiple-output בלעז.

הטכנולוגיה הקיימת משווקת בתור PRE-N (כלומר לפני N), והיא מספקת תאימות לb/g. השוני שלה הוא ביכולת לשחזר מידע מתוך גלים ש"איחרו" להגיע ובכך להקטין למינימום את האזורים המתים ולשפר את הטווח המקסימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם לא... המחשבים לא עושים כלום אני שולט בשניהם

עדיין לא הבנתי על כמה זה אמור לשלוח?

2 מגה זה קצת לא?

הסבירו לך, שאם אתה עובד בתקשורת בפרוטוקול B, אז זה תקין

ואם אתה עובד בפרוטוקולים G/N אז זה לא תקין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת אלוטית עובדת במקסימום של

54 MBiTs

שזה אומר

6750 KB

אבל אל-חוטית זה לא דבר יציב כמו כבל

הרבה פעמים יש שיבושים קלים שגורמים למהירות לרדת, אפילו עם תסים את המחשב סנטימטר מהאנטנה זה יכול לעשות בעיה.

ככה זה אל-חוטית - אין יציבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...