רוצה להוסיף כרטיס 8800GTX נוסף SLI - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להוסיף כרטיס 8800GTX נוסף SLI

guybbc

Recommended Posts

620W אמורים להספיק (למרות שהייתי מחכה לבדיקות צריכת חשמל כאשר משחקי DX10 יצאו)

אבל בספק יש לך רק 2 מסילות של 12V, ואני לא בטוח שזה יספיק לך

אני מבין שעכשיו אין לך שום בעיות לשחק משחקים עם הספק והכרטיס שיש לך?

אם במקרה תריץ עם ספק זה אשמח מאוד לדעת אם אין בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע במארז הזה?

200.jpg

מארז מעולה , הוא מפזר את החום בתוכו בצורה מעולה ,הטמפרטורה בקיץ הכי גבוהה שהיתה בו היא 36-38 מעלות.אבל יש לו חיסרון של הנדסת אנוש קצת, במיוחד מה שקשור למיקום הHD ,הגישה אלהם לאחר ההתקנה קשה מאוד צריך לפרק את כל החיבורים לMB בשביל להוסיף הוא להוציא אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם מסקרנות למה אתה כותב "בא לי להוסיף עוד אחד" לאיזה מטרה. אם אתה רוצה לשבור שיא עולם בבנצ'מרקים אז תשקיע

אם המשחקים לא רצים אצלך באופן שאתה מסופק אז יכולה להיות בעיה אחרת במחשב.

כי לפי הבנתי כל המשחקים רצים על ה GTX מעל 60 FPS בשקט.. אפילו אני אומר בהגזמה 60.. מעל 100 אפילו... במסכים סטנדרטים

בגלל זה SLI לא ממש יתן לך משהו שאין לך עכשיו... אולי בכסף ישתלם לך לקנות מסך חדש ומושכלל

תאמת שאין לי שום בעיה עם המשחקים , אבל אני פשוט דפוק, חייב להרכיב את החומרה הכי חדישה ותמיש משדרג את המחשב כל חצי שנה לפחות.

אני ניסיתי בלוח החדש לעשות OC והצלחתי להגיע ללא קושי למהירות CPU 3.8GH ואני מתכוון להמשיך הלאה רק שנתקעתי קצת עם זה ואני לא יודע איך להתקדם , אבל זה לפורום OC .בכל מקרה אני שונא את הדרייבר החדש של אין שם את התצוגה הקלאסית והיא ממש מרגיזה .הצלחתי להגיע ללא בעיה בכרטיס למהירות 630 לליבה ו1.9GH לזכרונות .בכל מקרה יש לי מסך מעולה ולא בא לי להחליף אותו קניתי אותו לפני חודשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...