עבודה ראשונה שלי ב- SKETCHUP. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה ראשונה שלי ב- SKETCHUP.

Odedb52

Recommended Posts

אהלן..

אתמול הורדתי SKETCHUP ולא היה לי סבלנות למדריכים (חוץ ממדריך אחד מובנה בתוכנה עם איזה בית... :screwy:), אז התחלתי לנסות כל מיני דברים. בסוף ניסיתי לעשות מארז, והנה התוצאה..! :D

ייצא נחמד אני חושב! (יחסית לעבודה ראשונה כן..)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אני לא ממש מתכוון לעבור לתוכנות מקצועיות כי כבר ניסיתי כמה פשוט אני לא מוצא מדריכים ממש מההתחלה מהבסיס לגמרי..

יש לי עכשיו 3D MAX 7 , ואני ישמח אם תתן / תמצא לי מדריכים של מממששששש מהבסיס הכי בסיסי שיש חחח...

פשוט הסקטצ'אפ פשוטה לאללה.. בלי שום מדריך.. שעתיים, ואני כבר משתלט עליה די בסדר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם היא פשוטה אך היא אינה מקצועית כמו תוכנות אחרות.

אני מציע לעבור למשהו מקצועי יותר גם אם תצטרך ללמוד לבד. נסיון וטעיה הם לא סוף החיים.

התכוונתי שקל ללמוד אותה, אני יודע שאין מה להשוות לתוכנות אחרות..

ניסוי וטעיה..? :screwy: אני לא מצליח לעשות טבעת 3D!!! (עיגול עם חור כאילו.. "דונאט") :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אחי גם לי הייתהאותה בעיה, חרשתי על לפחות 20 מדריכים באינטרנט אבל לא קלטתי כלום!

אבל המדריכים של התוכנה עצמה פשוט מדהים! אני ממש מבין! לפני יומיים לא ידעתי לעשות כלום! ממש ממש כלום! והיום אומננם זה יקח לי קצת הרבה זמן, ובטח יהיו לי בעיות אבל אם אני ישב על זה טוב טוב בסוף אני יצליח לעשות משהו חמוד ואלי גם יפה

אני שיחקתי הרבה עם SKETCHUP וגם שם יש מה ללמוד אבל זה לא רמה! וזה בכלל לא 3D זה יותר שירטוטים....

למרות שאני יכל להביא לפה משהו שאין מישהו אחד בכל הפורום הזה שיגיד שזה לא מדהים! אבל לעשות עבודות מדהימות בSKETCHUP צריך קצת ידע הרבה זמן!

בתוכנות 3D אמיתיות צריך הרבה ידע, הרבה ניסיון וקצת זמן [ביחס לSKETCHUP]! זה ממש ליגה אחרת!

תחשוב על זה ככה :

צייר :

/\ /\

3DMAX : SKETCHUP

[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...