גנבו לי אתה המסך , מה כדאי לקנות ? ( אין בדיוק תקציב מוגדר ) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גנבו לי אתה המסך , מה כדאי לקנות ? ( אין בדיוק תקציב מוגדר )

[NOS]

Recommended Posts

אני צריך מסך חדש שישמש אותי למשחקים, אינטרנט וסרטים

המפרט שלי הוא AMD 64 3000 , 6800GT , לא משהו אני יודע

המחיר צריך להיות נורמאלי אני פשוט לא מבין במחירים של מסכים ...

אני ראיתי לפני 3 חודשים מסך 17" של אסוס בבאג שראו בוא ממש ממש טוב , אז חשבתי לקנות את האסוס הזה http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6479

מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משער שיותר כיף עם מסך גדול יותר, בדרך כלל רחב

אבל עם הכרטיס מסך הזה אני לא בטוח אם תוכל לשחק משחקים טובים עם גרפיקה גבוהה ועם רזולוציה כל כך גבוהה של מסכי 22 או אפילו 20 אינטש, אני רק משער

אך לחלק מהמסכים יש אפשרות לשחק ברזולוציה נמוכה מהמקסימלית שלהם, ויש קווים שחורים בצדדים, זה בטח תלוי בסוג המסך ובסוג הכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשחקים באמת כנראה תצטרך להוריד את הרזולוציה בגלל שהמפרט לא מצויין אל זה לא צריך למנוע את השימוש ב22" לדעתי...

אולי כדי שתחכה לאנשים שמבינים קצת יותר ממני אני לא רוצה להטעות אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תוהה לגבי שני מסכים, אחד 20 אינטש והשני 22 אינטש

שניהם תומכים באותה רזולוציה מקסימלית, האם לכרטיס מסך מסויים תהיה את אותה רמת קושי בשני המסכים האלו?

האם לוקחים בחשבון את הרזולוציה המקסימלית, או את גודל המסך עצמו?

אני משער שלמסך 22" יש pitch גבוה יותר ולכן המסך עצמו יותר גדול מה 20 אינטש, אותה רזולוציה אך פחות פירוט? מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך יתמודד באותו אופן עם שני המסכים (20 ו 22 אינטש) מה שחשוב לכרטיס מסך זה הרזולוציה ולא הגודל של המסך(קצת היגיון).

טוב אז כדאי לי לקנות את האסוס הזה ??

או שיש משהו אחר יותר טוב ( אפשר גם מידה יוצר קטנה בתמורה לאיכות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הזה הוא 22 אינטש אבל עם pitch גבוה יחסית למסכים 20 אינטש עם אותה רזולוציה אך עם pitch נמוך יותר

עם האסוס לא יהיה לך את אותו פירוט עמו אם תבחר מסך 20" אם אותה רזולוציה, בחירה שלך. יש כמה אפשרויות למסכי 20" אם תרצה

אולי מישהו יוכל לוודא אם הכרטיס מסך שלך יספיק למסך 20"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...