סנהייזר CX300 - כיצד להבחין בין זיוף למקורי, ומידע נוסף. (עודכן) - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנהייזר CX300 - כיצד להבחין בין זיוף למקורי, ומידע נוסף. (עודכן)

ice2k

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

הזמנתי מחנות די' ג'י שופס.... נירא אמין, לא יודע, נראה מה יהיה כשהם יגיעו.....

רק חבל שהאוזניות מגיעות בלי קופסה קטנה לשמור עליהם מפני נזקים.... שמתי לב לזה רק אחרי שקניתי...

נמצא כבר איזה פתרון יצירתי...

http://www.djshop.co.il

עריכה: בדקתיעכשיו בזאפ ושמתי לב שרדו המחירים של מאותם הסוגים כגון:

EP630 Creative

ו

MDREX51LP Sony

עכשיו המחירים דיי באותה הרמה....

מה יותר טוב ומשתלם???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EP630 זה פחות או יותר אותה אוזניה (ממה שקראתי באינטרנט) המחיר הנמוך בזאפ הוא מחנות שפשוט מזמין מחול (עדיף להזמין לבד יצא עוד יותר זול אז אפשר לקחת E2C של SHURE ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אין לי את האפשרות להזמין בחול.... וגם אם כן צריך לדעת מאיפה מי מה.... לא רוצה להסתבך יותר מידי...

מה שכן לCX 300 יש יתרון מסויים.. זה שיש לה אחריות של שנתיים.... [br]פורסם בתאריך: 10 מרץ 2007, 00:44:22

קניתי, סוף סוף מקולמבו, מקוריות... מרוצה ונהנה מכל רגע.

החסרונות היחידים שאני רואה כרגע הם: שהם מגיעים בלי שום קופסא או נרתיק שיהיה אפשר לאחסן אותם כשאין בהם שימוש.

ועוד חיסרון הוא שכשמפסיקים לשמוע איתם, אז הכל נשמע הרבה יותר עמום, אבל זה עובר אחרי זמו מה :)

בגל אופן, החסרון שאמרו ששומעים כשנוגעים באוזניה לא נרגש ב99% כיוון שהאזור הרגיש הוא איפה שהחוטים מתפצלים ושם זה כמעט ולא בא במגע עם שום דבר...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

טוב שהדיון הזה פה... :)

גם לי יש את האוזניות, בגירסא השחורה. אני נהנה מהן כבר כמה חודשים, אבל תמיד, כול כמה זמן, הגומי בצד אחד של האוזניה שלי תמיד נופל (ואל תגידו לי שלא שמתי נכון, בדקתי את זה הרבה פעמים ואני יודע שאני מחבר את הגומיה נכון) כנראה בגלל שאני משתמש בהן כשהן מתחת לחולצה ואז כשאני מוריד אותן הגומי כנראה נתפס בחולצה :\

עכשיו נשארו לי רק החלקים הקטנים והם מחליקים לי מהאוזניים....מישהו יודע אם אני יכול להשיג סט גומיות לאוזניות האלה? ואם כן אפשר פרטים? אני לא חושב שהביטוח מכסה את זה :x

כמובן תודה לכל מי שעוזר :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אז ה EP630 באותה רמה?

תגידו, האם IEM (לתוך האוזן) נתפסות יותר טוב באוזן ולא מחליקות? (לדוגמא בריצה שלא יפלו).

האם האוזניות CX300 לא מחליקות? זה חשוב לי כי זה הכי מעצבן אותי כשאני שומע באוזניות בפעילות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.רבים טוענים שהם פשוט אותם .בכל מקרה יש לי אותם והם בסדר גמור.יש 3 גדלים של פלסטיקים שאמורים להתאים לאוזן ולא ליפול.אם זאת כשתרוץ כל נגיעה בחוט תציק (לדעתי נכון לכל IEM).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגל אופן, החסרון שאמרו ששומעים כשנוגעים באוזניה לא נרגש ב99% כיוון שהאזור הרגיש הוא איפה שהחוטים מתפצלים ושם זה כמעט ולא בא במגע עם שום דבר...

בקריאטיב EP635 איזור הפיצול מסודר פה ממש טוב:

http://www.creative.com/products/product.asp?category=437&subcategory=441&product=14744&nav=artwork

lowres_ep635.jpg

אז כנראה שלא יהיו את הרעשים האלה, נכון? (אני חושב ללכת על ה EP635...)

הרעשים האלה למעשה הם בכל IEM לכאורה, נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.יש לי אותם וכשאני הולך איתן אין שום בעיה.אבל האמת לרוץ לא ניסיתי.רק תקח בחשבון שהחוט ממש קצר כי הרעיון הוא תלייה של הנגן על הצואר כך שאם תרוץ תיהיה חייב כיס בחולצה או שהנגן יקפוץ כמו משוגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...