סנהייזר CX300 - כיצד להבחין בין זיוף למקורי, ומידע נוסף. (עודכן) - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סנהייזר CX300 - כיצד להבחין בין זיוף למקורי, ומידע נוסף. (עודכן)

ice2k

Recommended Posts

שלום לכולם!

קודם כל טוב מאוד שיש את הדיון הזה :xyxthumbs:

הגיעו אלי ה CX300 שלי בהזמנה מהחנות Music10 בעלות של 220שח לא כולל משלוח.

אני כמעט בטוח שהאוזניות מזוייפות.

1. קודם כל אחרי שפתחתי את הקופסה כמובן חיברתי אותם לנגן שלי (iAudio U3) כדי להתרשם מהאיכות.

שמעתי כמו מאוזניות שעולות 4ש'ח בשוק. קודם כל הדבר הכי בולט זה שיש תמיד המון תדרים גבוהים, גבוהים עד כדי כך שלא עוזר אפילו

להוריד אותם דרך האקולייזר שבנגן. אומנם הרגשתי קצת יותר דיוק בסאונד מהאוזניות המקוריות (או שלא) אבל יש אי איזון בלתי נורמאלי בתדרים.

הסאונד נשמע כאילו משמיעים אותו דרך מגהפון (המכשיר הזה שמגביר את הקול) + המון צלילים גבוההים שלא צריכים להיות ככה.

נעלמה כל ההיקיפיות בסאונד, הכל כל כך לא איכותי, התאכזבתי מהשניה הראישונה.

עכשיו השאלה אם זה אמור להיות ככה? אני שואל את זה למרות הכל, אולי זה באמת אמור להיות ככה.

2. מדדתי את אורך חוטי החשמל, המידות הן 42ס"מ לקצר ו-56ס"מ לארוך, עוד דבר שמצביע על זיוף.

3. אני לא בטוח אבל אני חושב שגם המכסה לאוזניה (הסיליקון הזה) הוא גם לא איך שהוא אמור להיות.

המכסים מאוד רכים וחלולים, ממש לא נוח להכניס אותם לאוזניים. האם זה אמור להיות ככה?

4. האוזניות עצמן מאוד קטנות, זה גם אמור להיות ככה?

בקיצור אני מאוכזב ברמות, מעוצבן מהכל ובקושי כותב את ההודעה הזאת.

יש תמונות:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה בעצם אומר שהתיאור שלי על הסאונד הוא באמת מה שקורה באוזניות המקוריות?

איך זה יכול להיות? אם ככה האוזניות המקוריות של הנגן שלי הרבה יותר איכותיות, מכל בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תקרא טוב מה שרשמתי בדיון זה לגבי האוזניות , הסאונד בהתחלה גרוע ולא מפוקס , במילים פשוטות - אכזבה. אך כמו כל - לאחר BURN IN של כמה שעות יש שיפור מדהים , אפילו אחרי שעה ממקור חזק יש שינוי , אבל אם הן לא מקוריות זה כמובן לא משנה הרבה.

דבר נוסף , IEM ובעיקר הסנהיזר הללו - רגישות מאוד מאוד לאטמים בהם משתמשים , בייחוד באוזניות אלו - לא קל בכלל להגיע לאטם ותנוחת האוזניה האופטימלית , לא קל להגיע לבס טוב בכלל. הבאס יותר טוב ומורגש ככל שהאטם גדול יותר. אצלי בקטן הבאס לא ממש מורגש ואפילו התיאור שלך של יותר מדי תדרים גבוהים נשמע תואם (למרות שקצת מוגזם , אבל זה לפחות לפי המקרה שלי) , גם אטמים גדולים יותר - הרבה פעמים פשוט לא יושבים טוב באוזן וזזים אחרי זמן קצר מאוד. אז חשוב שתנסה את כל האטמים שקיבלת ותנסה לשים אותם "בתנוחות" שונות באוזן. אטמים של סוני מתאימים בדיוק לאוזניות הללו ואני מצאתי שהם יושבים טוב יותר ממה שמקבלים עם הסנהייזר.

ככה שאני חושב שאתה צריך לעשות BURN IN טוב ולבדוק טוב טוב כל מיני אטמים ותנוחות באוזן לפני שאתה מגיע למסקנה אם הן מזויופות או לא.

*למרות שאם אתה אומר שהן לא עברו את הבדיקה הראשית ......

*ודבר נוסף שחשוב שלא תשכח - אלו לא SHURE E4C , הסאונד יותר טוב למחיר אבל לא סאונד של שעולות 1300 ש"ח , מה שכן אתה יכול להיות בטוח שהסאונד יותר טוב משל של 100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה המלאה, מאוד מעריך את זה.

אני גם אנסה להשאיר את האוזניות מנגנות לכמה שעות, נראה מה יהיה.

שמעתי מאנשים שיש להם את האוזניות האלה שהבאס בהן מאוד מורגש, בשלי לעומת זאת ההיפך הגמור.

מה שכן, אני מרגיש שיפור ב"חדות" הסאונד (אם אתה יודע למה בערך אני מתכוון), אחרי שמיעה קצרה ב "CX300" עברתי

שוב לאוזניות המקוריות של הנגן שלי והרגשתי כמו אי חדות בראיה - אבל אותו הדבר בשמע. אבל לעומת זאת הרגשתי באוזניות המקוריות

הרבה יותר "שכבות" של הסאונד, כלומר שמעתי את הכל, מה שלא שמעתי ב"CX300".

אולי התדרים הגבוהים עושים את החידוד הזה, אולי לא, אני לא הכי מבין.

בנגן שלי יש הרבה אפשרויות לאפקטים בסאונד, הגדרתי אותם כך שהבאס הכי יבלוט וב"CX300" אומנם שמעו הרבה יותר באסים ממה

שהיה לפני אבל עדיין זה ממש לא זה.

לגבי הגומיות דיי הסתדרתי :)

מקווה שהBurn-In יחזיר לאוזניות את הסאונד שלהם, תודה על ההצעה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1) בדקת את האוזניות עפ"י כל הקריטריונים של הזיוף?

2) שים את הנגן באקווילייזר Normal, כלומר, הכל באמצע.

3) ב- CX300 שלי הבאס מורגש. אין סיכוי שאתה בקושי מרגיש אותו.

4) אמרת שהאוזניות קטנות- בהשוואה למה? כעיקרון האוזניות קטנות מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קצת קשה לבדוק את זה מאחר ומדובר באוזניות בצבע לבן אצלי.

חוץ מהאורך הארוך יותר של הכבל אצלי אני לא יכול לומר שום דבר אחר בוודאות.

אבל יותר מהכל, הסאונד הגרוע הוא זה שהורג אותי.

2. האקולייזר מאופס.

3. באס לא מורגש בכלל, בדיוק כמו ששומעים עם רגילות אבל מורידים את כל הבאסים דרך האקולייזר.

ממה שיש, יש באסים ממש לא מובנים, באס שמורכב מתדרים גבוהים.

ניסיתי לשמוע גם עם נגן ג'נרי שיש לי, אותו הדבר קורה גם איתו.

4. הגודל בסדר, פשוט חשבתי שהם צריכות להיות קצת יותר גדולות.

כבר שעה-שעתיים הם בנגינה, מחר אני אשאיר אותם למשך 6-8 שעות, נראה.

ממה שאני רואה בנתיים אין שום שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) תעשה burn-in של לפחות 50 שעות.

2) אין הבדל בין האוזניות הלבנות לשחורות מלבד הצבע.

אם אתה רוצה שאני אמדוד לך משהו באוזניה שלי (המקורית), תגיד מה.

3) כשאני עברתי מה- MX400 (שבטח יותר טובות מהאוזניות שבאו עם הנגן שלך) שלי ל- CX300 הרגשתי הבדל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אחרי שעתיים אין הבדל ואתה בטוח שניסית למקם אותם טוב ועמוק באוזן עם כל שלושת האטמים אז או שהן לא תקינות , או שהן מזויפות , או שהאוזניות שלהן השוות אותן הן די טובות ולא הכי בסיסיות.

אם זה רק עניין של התאמת אטמים אז אולי אתה פשוט לא רגיל לסאונד של IEM (שהוא שונה) וביחד עם בעית הבאס בגלל האטמים קיבלת רושם מאוד רע.

סאונד רע אין לאזניות הללו, הסאונד הוא טוב בעיקר למחיר , אבל לא תחליף למוצריי רמה גבוה שמתחילים ב 500 ש"ח ומעלה. הן גם טובות יותר במוזיקה שחורה ואלקטרונית , במוזיקת רוק מאוד רועשת או מוזיקה לא חדה הן לא מתבלטות כמו בסוגים הראשונים, ובהחלט תחושה של חוסר בשכוות מוזיקה מסויימת קיימת. ככה שיכול להיות שהדרישות שלך גבוהות מראש , אבל זה די סותר את ההשוואה לאוזניות של 40 שקל, הן יותר קרובות לאוזניות (קטנות) של 500 ש"ח מאשר לשל 100.

אם הדרישות האודיופיליות שלך גבוהות אלו לא מתאימות. הסיבה העיקרית שאני הולך איתן היא עקב הנטייה שלי (לא במתכוון) להשמיד אותם. בחוץ אני חובב גדול של ניידות ואקנה רק IEM למכשיר נייד. כואב לי הלב "להשמיד" של 1000 ש"ח אז לאחר שהסוני מתו אחרי גסיסה ארוכה הימרתי על הסנהייזר לאחר כל הקריאות ואכן בשביל 210 ש"ח הסאונד טוב. אבל לרגע אני לא מצפה למשהו ברמה מאוד גבוה. אולי זה המצב אצלך בכל זאת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי שיחק אתמול עם האוזניות ואמר שהסאונד אמור להיות איך שהוא.

מה שקרה זה שלא הכנסתי מספיק עמוק את האוזניות ;D באמת לא ידעתי שאפשר להכניס כל כך עמוק את האוזניות, זה לא פוגע בשמיעה?

מייד הרגשתי את ההבדל, תודה רבה לכם :xyxthumbs:

מה זה IEM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IN EAR MONITOR - תוך אוזן. ה300 משתיכות לקטגוריה זו - עם דריברים קטנים בד"כ שמשתמשות בצינור\תעלה קטנה לתוך האוזן. כנראה בגלל זה לא הצלחת לקבל - לא מדובר באוזניות רגילות שמניחים באוזן :)

וזה בהחלט פוגע בשמיעה - כמו כל - בייחוד קטנות , אז צריך להיזהר עם זמני האזנה ווליום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...