זוכרים שרציתי לחבר כונן קשיח למחשב צבאי? (כן, תפסו אותי) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זוכרים שרציתי לחבר כונן קשיח למחשב צבאי? (כן, תפסו אותי)

Chymes

Recommended Posts

יש לך בעיה איתי? :pissed:

בתור משק אבטחת מידע בחיל האוויר שמתמחה בבמ"מ,עשית עברה יחסית רצינית.

זה לא שחיברת DOK או משהו כזה,אלא ממש פירקת מחשב צבאי...

בקשר לעונש אני לא מומחה בזה ואין לי מושג אבל לא יוותרו לך בקלות.

אתה מוכן להסביר לי למה רצית לחבר כונן למחשב הצבאי????

דברים כאלה יכולים להשבית מערכות שלמות וזה לא צחוק...

ואגב אפשר לגלות אנשים שעושים דברים כאלה מרחוק גם בלי קשר לחרב אש

יש מספיק שיטות,ויש גף שלם שמטפל בדיוק בעניין הזה.(גף אחר שעובד עם אבטחת מידע)

מה יותר רציני מזה?

תיאורטית אפשר לדפוק שלמה. לא שזה יזיז למישהו את הביצה במשפט, אבל אני ניתקתי את המחשב מהשביל ואת הכונן הצבאי. אחרי שסיימתי לשחק ניתקתי את הכונן האזרחי וחיברתי בחזרה את הצבאי. הכונן היה מפורמט ללא חשיפה לאינטרנט אזרחי.

ותגיד, יש איזה רכיב חומרה שרושם איזה חובר למחשב ומתי? (חוץ מחרב אש, כי את זה כנראה אין על אותו מחשב ספיציפי) משהו שמבצע רישום בתוך הביוס או על איזה רכיב בלוח אם, לא על הכונן הקשיח. אם כן, איפוס הביוס מוחק את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טכנולוגית אי אפשר לגלות את מה שהוא עשה פשוט מפני שהוא נקט את כל אמצעי הזהירות (והבטיחות אפשר גם להגיד) כי הוא לא חיבר אותו לרשת הצה"לית.

מנסיון מכמה ביקורות במ"מ שביצעתי על במחשבים ומשחקים חיילים וקצינים קיבלו ריתוקים ונזיפות. אני לא מכיר את נהלי השפיטה אבל המקרה שלך באמת יכול להחשב חמור כי למרות שהוא נעשה תוך אמצעי זהירות הוא נעשה במודע, שזה ההבדל בין שגיאה (פחות חמור) לתקלה (חמור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצה"ל יש מחשבים שמסוגלים להריץ DeusEx? :o :o :o

*מכין את הדיסקים*

אכן כן! שיחקתי גם ב-Red Alert 2, Baldur's Gate, Fallout 2 ועוד כמה. כל המשחקים, אגב, הותקנו מדיסקים מקוריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...