קונרו חדש +7600GT GIGABYTE - ביצועים נוראיים !!!!!!...... - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונרו חדש +7600GT GIGABYTE - ביצועים נוראיים !!!!!!......

RobiNooB

Recommended Posts

"למה קונרו למה !!!!? מה הוא צריך את זה ..."

אני מניח שהוא בא לחנות וביקש מחשב חזק עם מעבד חזק והכי חדש או משהו בסגנון.

והחנות כמו תמיד עשתה את עצמה ראש קטן.

וכמובן שהוא מעדיף דעה של חנות" מקצועית", שכול הזמן בונה מחשבים,.....

ואז נוצרות הבעיות,ופתאום ניראה שהחנות לא כזו מקצועית כמו שחשבנו,...

סיפור שחוזר על עצמו אלפי פעמים. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוף ....דוד שלי התקשר אליי....

בסוף לקח את ה S3 ....מה שהוסיף לו כולה 300\400 נקודות ב 05 .....דיי מצחיק ... אבל שיהיה

עכשיו שהכל מסודר והמחשב עובד בסדר בגדול (ציפיתי ליותר ביצועים ב3DMARK 05 לפחות) חשבתי לעשות לו אובר קלוק קטן כי הרי אחרי הכל הוא גם לקח קירור ב 200 שקל למעבד (משהו טוב של TT GOLD ) אז חבל להשאיר את המצב ככה אם כבר יש קירור איכותי ולוח איכותי שלא מגביל (לעומת הקודם)

יש איזה דרך פשוטה לעשות אובר קלוק מתון ל קונרו 6300 עם ה ג'יגבייט S3 ? (ב שלי וה DFI זה סיבוך דיי רציני היה לעשות OC גבוהה יחסית אך יציב) בגלל זה אני שואל עם הקורנו והלוח הזה אם יש דרך פשוטה ל OC (לא מבין באינטלים בגרוש) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד שלך חזר שוב על אותה טעות וכנראה קנה את הקירור הזה "בהמלצת" החנות.

אני לא שמעתי על TT GOLD (זה לא ממש משנה אם אני מכיר או לא) ואני מאמין שהיו מציעים לך פה קירורים עדיפים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אחלה אמור להיות "

ניסוח מעולה. "אמור להיות". כן הוא לא רע ,הוא בטוח שקט יותר מאשר המקורי, אבל ממש לא ניראה לי שהבדלי היכולת שווים את ה 200שקל!!

שים לב שהוא הלך להחליף ובסוף גם קנה מיותר ב 200 שקל :s07:

לגבי ההוספת ניקוד ב , זה היה צפוי. בסה"כ הבדל של 400MHZ במעבד אם זכור לי נכון. והבדל מזערי בזכרונות.

לגבי OC שאל בפורום אובקלוקינג.

ועצה שלי: בדוק את המחשב של דוד שלך שוב. שכל החלקים נכונים ועובדים כפי שאמורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה דרך פשוטה לעשות אובר קלוק מתון ל קונרו 6300 עם ה ג'יגבייט S3 ? (ב שלי וה DFI זה סיבוך דיי רציני היה לעשות OC גבוהה יחסית אך יציב) בגלל זה אני שואל עם הקורנו והלוח הזה אם יש דרך פשוטה ל OC (לא מבין באינטלים בגרוש) ?

בטט שיש רק מומלץ לעדכן את הביוס לפני לגירסת F2. תחפש באתר של גיגביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוף ....דוד שלי התקשר אליי....

בסוף לקח את ה S3 ....מה שהוסיף לו כולה 300\400 נקודות ב 05 .....דיי מצחיק ... אבל שיהיה

עכשיו שהכל מסודר והמחשב עובד בסדר בגדול (ציפיתי ליותר ביצועים ב3DMARK 05 לפחות) חשבתי לעשות לו אובר קלוק קטן כי הרי אחרי הכל הוא גם לקח קירור ב 200 שקל למעבד (משהו טוב של TT GOLD ) אז חבל להשאיר את המצב ככה אם כבר יש קירור איכותי ולוח איכותי שלא מגביל (לעומת הקודם)

בתור מתחיל נראה לי שדוד שלך יסתדר טוב עם המפרט שיש לו כרגע אחרי כל השינויים שעשית,

הוא בסך הכל רוצה לשחק עם כמה סימולטורים של טיסה וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל בגלל שכבר גם ככה יש את הקירור הזה .......ובגלל שגם ככה כבר הוחלף הלוח ....

אני אומר אז למה כבר לא עד הסוף הרי זה רק כמה שניות מהחיים בתוך הביוס בשביל עוד קצת MHZ ..... ;D

בעצם הוא יכול רק להעביר ל FSB 350 ולהריץ איזה PI כן ? כי לפי מה שראיתי לא צריך ממש להיות ספץ עם ה S3 של ג'יגבייט ....הרוב שם מתנהל על AUTO שמתי לב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזה קשה לראות מערכת כזאת מבוזבזת אבל

בשבילו עם אוברקלוק או בלי זה אותו דבר כי הרי גם ככה אין לו דרישה גבוהה למשחקים.

וחוץ מזה בדקתי כבר את הלוח הזה מ 2.4@1.86 וב השינוי לא היה כזה גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...