קונרו חדש +7600GT GIGABYTE - ביצועים נוראיים !!!!!!...... - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונרו חדש +7600GT GIGABYTE - ביצועים נוראיים !!!!!!......

RobiNooB

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוח דפוק- כן, סביר שהוא דופק תביצועים- נכון. אבל אל תתבלבלו חברה, ההבדל בין 667 ל533 הוא זניח במקרה הגרוע ובתוך תחום הטעות במקרה הטוב. הבאס הוא כן גורם, אבל ה6300 לא ייפול עד כדי כך ממעבר מ1066 ל800. והצרת הרוחב פס של הכרטיס מסך- נכון, הוא מוגבל רק ל 4 lanes מה שאומר רק 1GB/s, מה שעלול להוות צוואר בקבוק במקרי קצה- אבל לא יותר מזה.

לדעתי, הלוח הוא צוואר בקבוק רציני במערכת. אבל, בהנחה שהוא עובד כשורה, הוא לא מספיק דפוק בשביל לגרום לכל המערכת להאט כמו שהיא האטה.

כמו שהציעו, אם חומרתית הכל בסדר- אין בעיות של חיבורי חשמל וכאלה, אני הייתי מתחיל מFLASH לו ולאחותו. משהו פה דפוק ממש, מצדי תעבור רכיב רכיב ותחליף לו ביוס. אני מהמר ששם טמונה הבעיה, זה מסביר הכל. ראיתי קודם את התמונות מEVEREST, המכפלה הנמוכה והכל, אם אחרי ללוח זה לא מסתדר, אז חומרתית משהו לא מסתדר. קיבלת חומרה דפוקה, תחליף.

נ.ב- מחשבה פרועה- כבר ביססנו שהבעיה היא בלוח אם, אז רק כדי להיות בטוח, אין במקרה ג'מפרים של מתח ומכפלות על הלוח אם נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה ההפתעה הגדולה פה ?

הלוח תומך באס 800 ולא 1066 - מי שמכר את המחשב הזה ליצן.

המעבד עובד על באס 800 מה שאוטומטית מוריד את המהירות שלו ל-1.4G מ-1.86.

זה גורם למעבד לעבוד כמו עגלה.....בניגוד למה שרשמו לפניי.....

גם הזכרון עובד יותר לאט בגלל זה - למרות שזה פחות משמעותי.

כרטיס המסך עובד רק X4.

כל זה יחד מספיק כדי לקבל תוצאה גרועה כל-כך. מה כל-כך מסובך פה להבין ?

מי שקונה כזה מעבד - שיקנה לוח 965 נורמלי עם ביצועים תואמים.

אם היית קונה את אותו הלוח עם מעבד 945 הפחות טוב - עדיין הביצועים היו טובים בהרבה.

החנות פה חובבנית להחריד !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו תמיד התזמונים שלי בחיים גרועים להחריד !!

אם הייתי קורא את מה שכתבתם 10 דקות קודם

בדיוק עכשיו היתה לי שיחה איתו (מנהל החנות)

כמובן שניסה לדחוף משפטים כמו "אנחנו מוכרים עשרות קורנו+האסטרוק בחודש ....אתה בטח לא מצפה שנריץ על כל מחשב שיוצא מפה ! .....שאמרתי לו שאני כן מצפה כמו רוב החנויות הוא כמובן צחק ,מה שלא הפריע לי . מה שכן השירות נהדר (בכל מקום יש את העליה וקוץ בה....מה לעשות)

הציע שאם בסוף הכל יישאר אותו דבר ואני לא יהיה מרוצה - החזר כספי מלא

אז ככה ....המחשב בדרך לחנות - מה שהוחלט - החלפת הלוח לאותו לוח - אם לא יעזור........

החלפת הלוח ל S3 945 (הלוח הזה מספיק כן ?...לא צריך את ה 965?...ובכלל מה מה ההבדל בעצם בינהם ) ?

הבעיה העיקרית זה עכשיו תוספת המחיר !!!! +250 שקל ! משום מה אצלהם הלוח הזה עולה 700 שקל ! (אמור לעלות 550 בכל מקום אחר)

אז אמרתי שיחליף את הג'יגבייט 7600GT ב פוינט אוף ויו 7600GT - פחות 150 שקל...(אין הבדל ביצועים כן ? כרטיס זהה כביכול..?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ....

ומה לגבי השאלה השניה שלי

"החלפת הלוח ל S3 945 (הלוח הזה מספיק כן ?...לא צריך את ה 965?...ובכלל מה מה ההבדל בעצם בינהם ) ?"

זה לא יוסיף כלום בביצועים שלך. יש בו תמיכה בזכרונות 800MHZ, מרובעי ליבות, RAID אולי עוד משהו לא זוכר אבל בעיקרון זה לא ישפר את הביצועים למחשב הנוכחי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מסכים עם מה שאמרו עד עכשיו לגבי 945-S3.

ללוח הזה יש תמיכה בבאס 1066 שתריץ את המעבד ב-1.86G לעומת 1.4G שהוא רץ כרגע.

זה לוח מספיק טוב ועדיין - הייתי הולך על 965 אם כבר קניתי מעבד כזה.

זה לוח שתוכנן לתמיכה בקונרו ולכן יהיה שיפור גדול.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מסכים עם מה שאמרו עד עכשיו לגבי 945-S3.

ללוח הזה יש תמיכה בבאס 1066 שתריץ את המעבד ב-1.86G לעומת 1.4G שהוא רץ כרגע.

זה לוח מספיק טוב ועדיין - הייתי הולך על 965 אם כבר קניתי מעבד כזה.

זה לוח שתוכנן לתמיכה בקונרו ולכן יהיה שיפור גדול.....

הוא שאל מה ההבדל בין גיגבטי 945P-S3 לגיגהביט 965-PS3 ושתיהם תומכים בבאס 1066.

הלוח הנוכחי שיש לו הוא לא טוב זה כבר אמרו פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבלבלים אחד את השני וגם את פותח התרד. תציינו לפחות על איזה אתם מדברים.

חוץ מזה אם הוא יקח 965P-S3 הוא יצתרך להוסיף די הרבה.

RobiNooB

אני מניח שהמחשב הוא לא ל OC

וזה חבל שתוסיף כסף להחלפת הלוח, או תשנה את הכרטיס לכרטיס מחברה אחרת (עם לא פסיבי-שקט לחלוטין ) וגם אז תצתרך להוסיף עוד 100ש"ח :-\

אז קח:

ASROCK ConRoe945G-DVI s775, 945G, DDRII 667, PCI-E שלפי מחירו בחנויות לא תצתרך להוסיף כסף וגם לא להחליף כרטיס.

(ב KSP לדוגמה הוא עולה 450)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הספקולציות, הבדיקה ממש לא מקיפה.

3DMARK 2005 בלבד ? תריץ גם 2003 ו ,2006 תוכנות נוספות לבדיקת מבחני ביצועים ותשווה תוצאות עם מה שברשת.

זאת לאחר בירור שכל הדריברים וגם של הלוח אם אחרונים מהאתרים הרשמיים.

לבדוק מה בדיוק רץ ברקע , והכי בטוח לבצע הסרה מלאה של הדריברים כולל הסרה בסיסית דרך WIN ולאחר מכן הסרה בתוכנת הסרה יעודית ל דריברים של ולאחר מכן התקנה נקייה שוב של הדריברים האחרונים (מספיק שהופעל שם בטעות פילטרים קבועים והתוצאה הגיונית).

אם זה עדיין חוזר על עצמו ולא בא לך לפרמט נקי את WIN עם התקנה מסודרת (אפשרי גם על הארדיסק קטן אחר) , לבדוק אם הכרטיס מביא תוצאה דומה אצל מחשב של חבר.

אין מה לרוץ לחנות או להחליף מוצר לפני שבודקים כמו שצריך !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הספקולציות, הבדיקה ממש לא מקיפה.

3DMARK 2005 בלבד ? תריץ גם 2003 ו ,2006 תוכנות נוספות לבדיקת מבחני ביצועים ותשווה תוצאות עם מה שברשת.

זאת לאחר בירור שכל הדריברים וגם של הלוח אם אחרונים מהאתרים הרשמיים.

לבדוק מה בדיוק רץ ברקע , והכי בטוח לבצע הסרה מלאה של הדריברים כולל הסרה בסיסית דרך WIN ולאחר מכן הסרה בתוכנת הסרה יעודית ל דריברים של ולאחר מכן התקנה נקייה שוב של הדריברים האחרונים (מספיק שהופעל שם בטעות פילטרים קבועים והתוצאה הגיונית).

אם זה עדיין חוזר על עצמו ולא בא לך לפרמט נקי את WIN עם התקנה מסודרת (אפשרי גם על הארדיסק קטן אחר) , לבדוק אם הכרטיס מביא תוצאה דומה אצל מחשב של חבר.

אין מה לרוץ לחנות או להחליף מוצר לפני שבודקים כמו שצריך !!

הבדיקות שהוא עשה מספיקות. הלוח הזה בוודאות פוגע בביצועים בצורה חמורה,

ואם יש אפשרות להחליף אותו בעלות קטנה יחסית, מומלץ לעשות זאת במהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לחלוק עליך - אני ממש לא מסכים איתך.

אם פיספסתי משהו בתרד - אתה מוזמן לציין לי את הבדיקות שהוא עשה חוץ מלהריץ 2005 וקצת לפשפש בתוכנות מידע על החומרה.

אני לא יודע איזה נסיון יש לך , אבל כשתעבוד בRMA או מעבדת ציוד ותיתעסק עם אלפי לוחות אז תבין שהסברה שלך על לוח שיוצא מחברה (שכדאי שלא תזלזל בה) ביצור סידרתי שגורם למערכת לקבל חצי מהביצועים בתלת מימד , נכונותה שואפת ל0.

דבר כזה כבר מיזמן היה מיתגלה בביקורות או כל מקום אחר ברשת.

הסיכוי היחידי שזה יכול לקרות - זה לוח לא תקין (וזה באמת יכול להיות המצב) , אבל שוב, וזו הנקודה - הבדיקות שנעשו כדי לאשר זאת הן בקושי קצה המזלג של מה שצריך להעשות. מכל בחינה לוגית, מתמטית וסטטיסטית האמירה שלך מקבילה ללא יותר מניחוש בלוטו (לא טוטו אלא לוטו).

הסיבות לתוצאות כאלו יכולות להיות אלף ואחת גורמים אפילו 1002 , ומי שמיתעסק בתחום יודע זאת טוב מאוד , זה יכול להיות מבעיות תוכנה ודריברים עד קומבינצייה בעייתית של רכיבי חומרה או ביוס למשל לא מעודכן ועוד לא מעט דברים.

תמיד אפשר לצאת מנקודת הנחה - אבל זה המפתח לחובבנות.

ואני חוזר שוב - הבדיקות לאיתור התקלה (אם קיימת בכלל) לא היו רציניות ונדרשות בדיקות נוספות (כמו שציינתי) בשביל לציין בודאות מה הבעיה או אם בסדר או לא.

כבר כואב הלב לראות בישראל את תרבות ה"דפקו אותי - במי או מה אני אכנס" "סמוך על סמוך" "כל אחד חושב שהוא גאון ויודע הכל" והחובבנות ;)

אז בקיצור - תן לבן אדם לעשות את הבדיקות - כי יש סיכוי של 50 אחוז שהוא יכניס את עצמו למסכת עינויים אם יתחיל להחליף דברים ללא ביסוס רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...