קונרו חדש +7600GT GIGABYTE - ביצועים נוראיים !!!!!!...... - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונרו חדש +7600GT GIGABYTE - ביצועים נוראיים !!!!!!......

RobiNooB

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנחנו לא מתעלמים מזה ש7600GT הוא לא כרטיס חזק. אבל עדיין למה לא לנצל את את כל מה שהכרטיס מסך והמעבד מסוגלים לתת?! :s07:

כבר כתבתי שהלוח פוגע בביצועים וכתבתי למה.

ו shimon23 גם הסביר את הנקודה.אם הוא יחליף ללוח שהצעתי הוא לא יצתרך להוסיף או לשנות רכיב כלשהו. ויקבל את כל מה שהמערכת שלו מסוגלת לתת.

למה הוא צריך עוד ביסוסים? שהלוח מגביל חלקים? החברה לא משקרת בנתוני הלוח.

מספיק כבר לטחון את הנושא. שיחליף ללוח נורמלי ויהנה מהמחשב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קיבלתי את הGeForce 7600GT AGP שלי, התקנתי בשמחה את הכרטיס ולאחר מכן התקנתי מתאימים.

קיבלתי 2100 ומשהו ב3DMARK05 על:

mifrat.JPG

ההשערה הכי הגיונית שלי שיש בעיה עם הספק כוח ושהוא לא מספיק.

איך אפשר לבדוק אם זה באמת המצב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום קיבלתי את הGeForce 7600GT AGP שלי, התקנתי בשמחה את הכרטיס ולאחר מכן התקנתי מתאימים.

קיבלתי 2100 ומשהו ב3DMARK05 על:

mifrat.JPG

ההשערה הכי הגיונית שלי שיש בעיה עם הספק כוח ושהוא לא מספיק.

איך אפשר לבדוק אם זה באמת המצב?

מה הדגם של הספק שךל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכונים חבר'ה ...עדכונים

אז ככה כמו שאמר משמו וצדק .....(לא זוכר עכשיו את הניק)

באמת היתה בעיה של ה PCI-E שעבד על 4 ולא 16 ......משום מה הלוח הספציפי הזה מגיע לא מקונפג טוב .....תכנאי במעבדה שם עלה על זה וע"י קריאה מהירה בספר של הלוח שינה שם כמה ג'מפרים והלוח פעל על X16 והתוצאה עלתה ל 5700 ב .....

(יישר חשבתי על כל המסכנים שקנו את אותו מפרט בדיוק עם הלוח המוזר והמוגבל הזה שמגיע ככה מהיצרן) :'(

ניסיתי לשכנע את דוד שלי כבר ללכת בכיוון ה S3 945 וזהו .....שגם המעבד לא יהיה מוגבל ..ואז אולי יקבל באיזור ה 7000 נקודות .....

הגיוני כן ? ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RobiNooB

7000 כנראה שלא, בסביבות 6000+ כנראה שכן

945P-S3 לוח/בחירה מעולה. אם זה אפשרי להוסיף את הכסף.

אם לא אז יש את האפשרות שאמרתי לפני כן (945G-DVI

Yellow DOG

אני לא מתמחה ב , אבל ניראה לי שלמערכות כאלה 05 יראה יותר את ההפרשים בין דברים משמעותיים/שלא עובדים כראוי. מבחינה מספרית.

לעומת ב 06 זה יהיה הבדל מספרי די קטן. ולכן תתעלם ממנו.ואז בעצם תתעלם ממשהו שלא עובד כראוי.

הלוואי מערכת "דפוקה" כמו שלך. לרוב חברי הפורום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RobiNooB

Yellow DOG

אני ל מתמחה ב , אבל ניראה לי שלמערכות כאלה 05 יראה יותר את ההפרשים בין דברים משמעותיים/שלא עובדים כראוי. מבחינה מספרית.

לעומת ב 06 זה יהיה הבדל מספרי די קטן. ולכן תתעלם ממנו.ואז בעצם לא תתעלם ממשהו שלא עובד כראוי.

הלוואי מערכת "דפוקה" כמו שלך. לרוב חברי הפורום :)

לפי מה שהבנתי זה מאוד נמוך.

אני יבדוק ב 05 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שהבעיה של פותח התרד די ניפתרה.

הטכנאי בדק את הלוח אם ואת הספר שלו וגילה שיש כמה גמפרים שניתן לשנות אותם כדי שהלוח יעבוד על 16 ו לא PCIE כפול 4 כמו שהיה ובגלל זה גם התוצאה :3700

הנמוכה שהתרבלה אחרי זה התקבלה תוצאה של 5700 .....וזה עוד כאשר המעבד מוגבל בגלל הלוח אם ואת זה אי אפשר לשנות.

קיצר היה צריך לקנות את ה 945P-S3 ולא לשבור את הראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה צריך ! פה הבעיה העיקרית !

זה מה שקורה ש:

א.יש תקציב שאי אפשר לעבור אותו

ב. דוד שלך (המחשב לדוד שלי לא לי) שלא מבין כלום מקשיב לחנות המחשבים במקום לי (אני בכלל הצעתי לו 3500 עם X1950 PRO ...) למה קונרו למה !!!!? מה הוא צריך את זה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...