מדוע לא מביאים לארץ HOMEPLUG (רשת על קווי חשמל) נורמליים? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדוע לא מביאים לארץ HOMEPLUG (רשת על קווי חשמל) נורמליים?

-R-E-L-

Recommended Posts

חחחחחחחחחחח LOL האבתי ....

אתה רב איתי וזה כבר טוב ....

יודע מה אני מתערב איתך שאני מעביר לך כבל לחדר הממד שלך ווזה יהיה סופר דופר אסטטי איך אני איתך אחי ?

מה יקרה עם תפסיד ?.... :2gunsfiring: :biggthumpup:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כבר כמה שנים אפשר לקנות את זה בלי שום קשר לבזק בארץ

2. בזק לאחורנה הביאו נתב ומתאמים כאלה

בעיקרון זו תשתית שעובדת על קווי הטלפון במהירות של 54Mbps על מדיום משותף בדומה לעיקון הפעולה של האב

כל מה שצריך זה נתב מיוחד שבזק מוכרת ב-700 שקל שמתחבר לשקע טלפון ובנוסף יש לו מספר חיבורי רשת רגילים

את כל המחשבים שלא תחבר עם כבל רשת ישירות לנתב תצטרך לחבר דרך הטלפון עם מתאם מיוחד שתקנה שאין לי שמץ כמה הוא עולה

54 מסל"ש זה המהירות של WIFI בתקן 802.11G.

זה כמה שנים שבזק משווקת נתבים בטכנולוגית HPNA2 שזה בסביבות 10 מסל"ש, אם אני לא טועה.

לאחרונה התחילו לשווק את הHPNA3 שאמור להגיע לקצת של מעל 100 מסל"ש.

נתב תואם עולה 700 ש"ח ומתאם עולה 300.

היופי במתאמים החדשים זה שאפשר לחבר בעזרת מתאם נוסף נתב לא תואם HPNA.

הנתב גם וגם בעל 4 יציאות RJ45 רגילות.

הבעיות הן שאין תמיכה אחורנית לHPNA2 וגם הפסיקו לשווק את המתאמים של HPNA2.

אבל, אם יש בעיה בקו בבית יבוא טכנאי של לתקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ככה נעשה קצת סדר בבלאגן מבחינת כל הטכנולוגיות שעלו פה לדיון.

מבחינת טכנולוגיית HPNA, בזק החלה עוד לפני יותר משנתיים לשווק ראוטרים של 2wire שעובדים על טכנולוגיית HPNA 2 שתמכו במהירויות של עד 10 mbps.

ראוטר של 2wire כבר לא מספקים אותו בבזק כבר יותר משנה, אך עדיין לקוחות עם הראוטרים האלו תומכים בהם מבחינת תמיכה.

טכנולוגייה זו דרשה שכל מחשב שתרצו לחבר לשקע טלפון וע"י כך ליצור רשת ביתית תצטרכו לרכוש מתאם Port שהיה מתחבר בתצורה למחשב.

טכנולוגייה זו כבר ישנה יחסית ולכן היא הוחלפה ע"י טכנולוגיית HPNA 3 שתומכת במהירות של עד 128 mbps.

הראוטר היחיד שכרגע מוכרים בבזק שתומך בטכנולוגייה זו הוא Powernet שעולה 718 ש"ח וכמו בטכנולוגייה הקודמת גם כאן על כל שקע צריך מתאם שעולה

בסביבות 310 ש"ח אז זה יוצא ממש לא זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה אני מתערב איתך שאני מעביר לך כבל לחדר הממד שלך ווזה יהיה סופר דופר אסטטי איך אני איתך אחי ?

טוב חאלאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיחסו אליו

ולנושא: לפי מה שאמרו פה אין פיתרון במחיר נורמאלי בשבילי. יש למישהו עוד רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתיחסו אליו

ולנושא: לפי מה שאמרו פה אין פיתרון במחיר נורמאלי בשבילי. יש למישהו עוד רעיונות?

לא יפה אחי ...

טוב בסדר בוא נרגע ואני יסביר לך על מה אי מדבר אוקי ... מצטער עם קיבלתי את המילים שלי כירידה אלייך זה לא היה הדבר שרציתי להסביר ....

עכשיו בוא נעבור על זה בשלבים לפי הסדר

כמה שקעים יש לך בקיר של הממד ועם יש לך בממד שקע כבלים או של כול כבל אחר שהוא ללא בשימוש ?

מה שרציתי להגיד לך שיצא לך זול בהרבה פשוט למשוך לחדר שלך כבל CAT 6

דרך הארון הסתעפות שבביתך ולשים ראוטר ומודם במקום נוח מחוץ לממד

לא יותר טוב ? :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

REL, הפתרון לדעתי הוא להגדיל ראש ותפיסה.

אפשר ליישם כל אחד מהפתרונות, עם מגבלות מסויימות.

אתה יכול ליישם פתרון . עם בדיקה יסודית של השטח (בשיטת ה-Fox and the Hound) אפשר לקבוע היכן ניתן למקם שתי יחידות אלחוטיות שאחת מהן בממ"ד והשנייה בחלק אחר של הבית והתקשות בינהן טובה. אפשר גם לקבוע שהפתרון אינו יישים או כדאי. אבל העצה שלי היא בכל מקרה לבדוק ביסודיות האם ניתן ליישם את הפתרון הזה, ולא סתם לקבוע שלא ניתן כי ככה נראה לך...

אתה יכול ליישם פתרון של בכבילה. כמו שמגיע חשמל אל הממ"ד, ואולי גם קו טלפון, יכול להגיע קו תקשורת. אם האסטטיקה מפריעה לך, אל תעשה תעלות בקירות. אם אני לא טועה, איש מקצוע טוב יכול למשוך כבלים לתוך הממ"ד בעזרת סטלבנד, דרך התעלות הקיימות (של הטלפון או החשמל, עם כבל מסוכך).

אתה יכול לבדוק פתרון של ע"ג קווי טלפון או חשמל, ולקבוע אם ניתן ליישם אותו ואם הוא כדאי לך. מחשב שכל תכליתו היא לגלוש באינטרנט לא צריך רוחב פס משמעותי לרשת הביתית, ניתן לחבר אותו לרשת הביתית דרך החשמל\טלפון, ושאר המחשבים יכולים לעבוד במהירות הרשת הביתית הרגילה. אני סבור שאם תעבוד יחד עם איש מקצוע (חשמלי רציני או איש טלפוניה) תוכל להפיק את המירב מהתשתית הביתית שלך, מבלי צורך להתערב בפעולתם של מכשירים ביתיים כמו פקס ומיקרוגל המחוברים לאותה תשתית. שוב, העצה שלי היא קודם כל לבדוק את מה שאתה יכול לקבל מהרשת שלך ואז לבדוק כדאיות, ולא לפסול שום דבר מראש.

ולגבי אסטטיקה... מוצרים אלחוטיים או רכיבי על תשתית טלפון \ חשמל הם גם לא בהכרח אסטטיים... כבל מוסתר כהלכה שמתחבר ישר לכרטיס הרשת דווקא כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ליישם פתרון של בכבילה. כמו שמגיע חשמל אל הממ"ד, ואולי גם קו טלפון, יכול להגיע קו תקשורת. אם האסטטיקה מפריעה לך, אל תעשה תעלות בקירות. אם אני לא טועה, איש מקצוע טוב יכול למשוך כבלים לתוך הממ"ד בעזרת סטלבנד, דרך התעלות הקיימות (של הטלפון או החשמל, עם כבל מסוכך).

אחי כול מילה זהב .!

בדיוק ככה אתה מוציא כבל משקע שלא בשימוש בחדר ודוחף עם סטאלבנד כבל CAT6

מחוץ לממד לתוך הבית ובבית כבר אתה עובד עם כרטיסים אלחוטיים ורשת מאובטחת .......ב128 ביט מי ירצה לפרוץ אני לא חושב ....שירצו LOL

יש משהו יותר זול מזה ... :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מקוריות. אני לא אוהב לקנות שם כי הם יקרים והמוצרים שלהם ברמה ירודה בד"כ. אבל אם לא תהיה ברירה אקנה שם.

עוד הצעות לחנויות בראשון?

עם אתה מעוניין יש לי סטאלבנד ולוחץ

עם אתה תרצה לנסוע עד אשדוד

אני מוכן לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...