כמה שאלות בקשר לXBOX 360 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בקשר לXBOX 360

Airtel

Recommended Posts

אם אני מביא מארה"ב אני צריך לשלם מכס? אני מדבר על גירסת הPREMIUM שעולה 400$.. אני מתכנן לקנות חבילת PREMIUM ועוד שלט ב40$ ועוד כמה משחקים.. (חשבתי על GEARS OF WAR, RAINBOW SIX: VEGAS, TONY HAWKS PROJECT 8, PERFECT DARK ZERO, PGR3 OR BURNOUT REVENGE).

אני מדבר גם על האפשריות שבשליחה שולחים לי וגם על האפשרות שמישבו טס וחוזר עם זה איתו במזוודה...

ועוד משהו, שירות הXBOX LIVE עובד בארץ? אני יוכל לשחק אונליין בלי בעיות? ומה הקטע שצריך לקנות מנוי GOLD? מה ההבדל בין GOLD לSILVER? תסבירו לי קצת על העניין...

ואם אני פורץ ת360 כדי שיקרא צרובים זה יחסום אותי מהXBOX LIVE? כי אמרו לי שכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מביא מארה"ב אני צריך לשלם מכס? אני מדבר על גירסת הPREMIUM שעולה 400$.. אני מתכנן לקנות חבילת PREMIUM ועוד שלט ב40$ ועוד כמה משחקים.. (חשבתי על GEARS OF WAR, RAINBOW SIX: VEGAS, TONY HAWKS PROJECT 8, PERFECT DARK ZERO, PGR3 OR BURNOUT REVENGE).

אני מדבר גם על האפשריות שבשליחה שולחים לי וגם על האפשרות שמישבו טס וחוזר עם זה איתו במזוודה...

ועוד משהו, שירות הXBOX LIVE עובד בארץ? אני יוכל לשחק אונליין בלי בעיות? ומה הקטע שצריך לקנות מנוי GOLD? מה ההבדל בין GOLD לSILVER? תסבירו לי קצת על העניין...

ואם אני פורץ ת360 כדי שיקרא צרובים זה יחסום אותי מהXBOX LIVE? כי אמרו לי שכן...

אתה כן צריך לשלם מכס ואם אתה מביא את זה במזוודה אז מין הסתם לא

שרות הלייב עובד בארץ אפשר לשחק בלי בעיות גם עם פריצה מנוי גולד עולה כסף

וההבדל בין סילבר לגולד זה המולטי פלייר במשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מהפעם הראשונה שאתה מחבר את המכשיר לרשת..

אגב אם אתה מביא את המכשיר מארה"ב אז אתה כנראה תצטרך שנאי מתח כי הספק כח תומך רק ב110V וצריך להפוך אותו ל220V של הארץ

וזה עולה 350 ש"ח ב WWW.VGS.CO.IL אז קח בחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, מה עם מכס.. יש על זה? אם כן איך "פותרים" את הבעיה?

העובדה שהמכשיר מארה"ב וזה נראה לי NTSC ולא PAL יפריע במשהו חוץ מזה שהמשחקים בארץ שונים? מבחינת להתחבר לרשת הוא לא יעשה בעיות זיהוי וכל מיני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הקטע עם המכס הוא כזה.. כל עוד אתה מביא משהו מחו"ל שהוא "מתנה" והערך שלו נמוך מ50 דולר אתה לא משלם מכס..

אם שולחים לך את זה אז פשוט שיסמנו שזו מתנה ושהשווי הוא 45 דולר לדוגמא..

זה אמור לעבוד אם הם לא יתעמקו בזה יותר מידי..

NTSC לא אמור להפריע לך כל עוד הטלויזיה שלך תומכת.. והיא כנראה כן אם היא לא ממש ממש ישנה

משחקים גם ככה לא ממש ניתן להשיג מהארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הקטע עם המכס הוא כזה.. כל עוד אתה מביא משהו מחו"ל שהוא "מתנה" והערך שלו נמוך מ50 דולר אתה לא משלם מכס..

אם שולחים לך את זה אז פשוט שיסמנו שזו מתנה ושהשווי הוא 45 דולר לדוגמא..

זה אמור לעבוד אם הם לא יתעמקו בזה יותר מידי..

NTSC לא אמור להפריע לך כל עוד הטלויזיה שלך תומכת.. והיא כנראה כן אם היא לא ממש ממש ישנה

משחקים גם ככה לא ממש ניתן להשיג מהארץ.

ואז אי אפשר לבטח את החבילה...

ורק בדואר חבילות זה 50 דולר, בנסיעה רגילה זה עד 200 דולר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם מישהו שטס לארה"ב ומביא לי את זה אמרתם שזה מ200$ המכס.. כמה מכס יש? קיצר אם המכשיר עולה 400$ כמה הוא יעלה לי אחרי מע"מ מכס וכל השיט הזה? ועל השלט והמשחקים אני לא משלם מכס נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכריז על המכשיר (מוכן לשלם) אז זה 30 אחוז אם אני לא טועה..

אבל אם אתה מביא אותו מחו"ל אתה פשוט יכול להסתכן ולא להכריז ולעבור איתי בלי לשלם אך יש סיכוי קטן לקבל קנס.

על משחקים ושלט אין צורך לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שוד? מה נראה לך ששרתי ענק שמספקים פינג יציב תמידי למיליוני אנשים באים בחינם? הידעת למשל שכדי להתחבר לשרתי משחק של EA צריך לשלם 2 דולר או להרשם לשירות הספאם שלהם? אז יופי בפיסי לפעמים, אם משחק מספיק פופלארי, עשוי לצוץ שרת שבחלק מהזמן יתן פינג סביר, כאן זה מובטח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...