נגן MP3 ב1100 ש"ח - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן MP3 ב1100 ש"ח

arkady

Recommended Posts

קח פעם 30GB דור חמישי (וידיאו) ותשווה אותו מול ה ZV:M של קריאייטיב. עכשיו, עם הקריאטיב מגיעות הEP480 אם אני לא טועה (תמיד אני טועה בקטע הזה :D), קח אותו שיר בדיוק מאותו קובץ ונגן על שני הנגנים, עם אותן האוזניות. את ההבדל תרגיש, זה בטוח. אני השוותי את הYP-55V שלי (של סמסונג) שאמור להיות די טוב ואיכותי, יותר מאייפוד לפחות, עם הZV:M, ויש הבדלים של שמיים וארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה דור 5. הזמן סוללה של ה 5.5 בוידאו לפחות סביר (3.5 שעות)

והוא עולה 1750, שזה 130 ש"ח יותר מה ZVM, מה שהופך אותו לקניה לא משתלמת, שלא להגיד- טיפשית.

יואב- ה ZVM וכל נגני של קריאטיב מגיעים עם ה EP480

McMerc- את התירוצים האלו אני שומע מכל אחד שקונה אייפוד, כל מי שיושב לו אייפוד ביד מסרב להכיר בחסרונות (הרבים) שלו

"העדינות של המכשיר זה החלק האהוב עליי"

אתה שלא הבנת אותי נכון, או שמשהו ממש דפוק אצלך בראש. התכוונתי לעובדה שנפילה קטנה מסמלת את סופו של האייפוד, בגלל העובדה שהוא אנורקטי ההארדיסק מאוד לא מוגן, ומאוד פגיע לזעזועים.

איכות הקול- תעשה לי אתה טובה, הצליל באייפוד אטום

צליל חסר חיים, המוזיקה קיימת, אבל פשוט מבאס להקשיב. אם אתה לא מסוגל להבחין בהבדלים בין האייפוד לנגנים אחרים, נקה את האוזניים, ולך לבדיקת שמיעה. חוץ מארה"ב ששם כולם iSheeps, בכל מקום אחר מתייחסים לאיכות השמע כמאפיין מכריע לקניית נגן, ולכן בשאר המקומות אייפודים לא נפוצים כמו בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאם הוא נופל יש סיכויים גבוהים שהוא יתקלקל, אולי סיכויים יותר טובים מאשר המתחרים, אבל זה מאוד מטומטם לחשוב אם ה- שלי יפול אז הוא ישבר, ולכן אני אקח נגן יותר מגושם שגם לו יש סיכוי להשבר.

(דרך אגב, קניתי את 5.5)

לגבי הצליל, אני לא יכול להתווכח איתך, בגלל שאף פעם לא שמעתי ZVM, אבל אני יכול להגיד לך שאני לא מוצא שום שינוי בין האיכות ב- לבין האיכות של המחשב, לבין האיכות של מערכת YAMAHA כל עוד שלא משתמשים ב-EQ (ואני לא משתמש, כי לדעתי זה מעוות את השיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח IAUDIO X5L לדוגמה (למרות שיש נגני בלטה יותר טובים ממנו אבל רק לצורך הדוגמה)

תפיל אותו על הרצפה כמה פעמים ללא כיסוי או משהוא- לא יקרה לו כלום + איכות שמע טובה

קח אייפוד תגרור אותו בטעות על השולחן -זה ישרוט אותו (אני לא יודע כול כך מאיזה חומר עשוי החלק האחורי של האייפודים החדשים אז תתקנו אותי)

קח אייפוד ותפיל אותו פעם אחת על הרצפה ללא כיסוי... יש לך מכשיר עם איכות שמע סבירה מינוס עם סיכויי גדול למסך או חלק אחר מנופץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים מה, סבבה, אני אעשה ניסוי ואני אשתדל להיות הכי אובייקטיבי שאני יכול להיות.

הניסוי הוא:

איפוד 30 ג'יגה גירסה 5.5, מול מגבר YAMAHA -V 730.

השיר שאני הולך לשמוע הוא Still Loving You של Scorpions (שיר בן 6 וחצי דקות).

את השיר העתקתי מדיסק מקורי למחשב באיכות 320Kbps ומשם אני העברתי אותו לאיפוד.

האוזניות יהיו האוזניות המקוריות שהאיפוד בא איתם.

המאזין הולך להיות אני :smile1: .

אני אחזור עם תוצאות (לא מבטיח היום, כי אני עיף).

בכל מיקרה, מה אתם רוצים שאני אשמע ראשון, את המגבר או את האיפוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

McMerc, איך אתה מצפה לשים לב להבדל כלשהו שכל האיכות הולכת לעזאזל בגלל האוזניות המסריחות שמגיעות עם האייפוד?

תעשה את הבדיקה אובייקטיבית באמת, ותשתמש במשהו ברמה של לפחות סנהייזר mx500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם אתה רוצה אני יכול להשתמש ב- Wireless Headphone SHC2000.

אם יש לכם עוד משהו להוסיף תגידו, אל תתביישו.

אני ככל הניראה אעשה את הבדיקה ביום ראשון, כשיש לי חופש (ואף אחד לא בבית בשביל להציק לי), וכאשר אני אגמור, אני אפתח ת'ריד חדש, אסביר את הכל, ואכתוב את המסקנות שלי, באופן הכי אובייקטיבי שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...