איך אפשר להסתיר תוכנה? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להסתיר תוכנה?

hagay21

Recommended Posts

אם היית בודק לפני שהיית מקשקש, היית רואה שדרך ההגדרות של השורת משימות אי אפשר לעשות שהסמלון יעלם לתמיד, אלא רק אחרי כמה זמן שבו הוא לא היה בשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית בודק לפני שהיית מקשקש, היית רואה שדרך ההגדרות של השורת משימות אי אפשר לעשות שהסמלון יעלם לתמיד, אלא רק אחרי כמה זמן שבו הוא לא היה בשימוש.

אני מקשק?? :lol: :lol: :lol:

אתה בדקת בכלל?

יש אפשרות ''הסתר תמיד''

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לבלבל את השכל, אפילו שאמרתי לך שאתה מדבר שטויות, אתה עדיין ממשיך לפלוט אותן בלי לבדוק.

אם אתה עושה "הסתר תמיד" , זה יופיע ברגע שתלחץ על החצון הקטן שפונה שמאלה[או ימינה, תלוי בשפת הווינדוס].

אז תפסיק אתה מבייש את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק כבר לבלבל את השכל, אפילו שאמרתי לך שאתה מדבר שטויות, אתה עדיין ממשיך לפלוט אותן בלי לבדוק.

אם אתה עושה "הסתר תמיד" , זה יופיע ברגע שתלחץ על החצון הקטן שפונה שמאלה[או ימינה, תלוי בשפת הווינדוס].

אז תפסיק אתה מבייש את עצמך.

תגיד מה שאתה רוצה!

אצלי ב-''הסתר'' הוא מעלים לגמרי.

אתה יכול להתווכח איתי בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

מה שzap ניסה להסביר לכם, בדרך הזאת התוכנה לא בדיוק מוסתרת, ברגע שלוחצים על חץ להצגת התוכנות הרצות - התוכנה שהגדרתם תופיע.

פותח הת'ראד, תחליט מה אתה רוצה, אפשר להסתיר תוכנות שגם לא יופיעו תחת מנהל משימות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

מה שzap ניסה להסביר לכם, בדרך הזאת התוכנה לא בדיוק מוסתרת, ברגע שלוחצים על חץ להצגת התוכנות הרצות - התוכנה שהגדרתם תופיע.

פותח הת'ראד, תחליט מה אתה רוצה, אפשר להסתיר תוכנות שגם לא יופיעו תחת מנהל משימות...

אני יודע, אני רק אומר אצלי במחשב הוא מסתיר לגמרי!!! בלי קשר לחץ, אולי אצל אחרים לא אבל אצלי כן, אז כתבתי את האפשרות הזאת.

Zap סליחה אם פגעתי בך בצורה כלשהיא :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...