מסכים רחבים ומשחקים - האם ה-Upscale הוא נורא? טבעי? או ניתן לשליטה? LG L204WT - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים רחבים ומשחקים - האם ה-Upscale הוא נורא? טבעי? או ניתן לשליטה? LG L204WT

DrizziTx

Recommended Posts

Banding אומר שאפשר להבחין במעבר בין צבעים שונים במעבר צבע עדין. זה אומר, שאם יש, לדוגמא, מעבר צבע מאפור ללבן אז אני אוכל לראות "מדרגות" עם המעבר בין הצבעים (בעיקר בגווני הביניים).

יש לי את ה2407 ואני חייב לציין שאני כן שם לב לתופעה הזאת בוידאו באיכות PDTV ומטה (כולל DVD). תכנים בHR-HDTV, 720p ו 1080i/p נראים מצוין.

גם בPDTV - זה בטוח לא סוף העולם. לא שמתי לב לזה במשחקים/עבודה שוטפת.

הpixel pitch הוא 2.7 שזה גדול למדי - הרבה יותר טוב ממה שיש לי ב20" בצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע, עניתי כבר אבל לא מופיע כאן ...

דבר ראשון Bagheera קבל ח' ח' ענק, לא הרבה אנשים היו משקיעים כמוך בהסבר ויחס :xyxthumbs:

עכשיו כמה שאלות לי אליך:

1.) האם המסך שלך עדיין מומלץ? כלומר האם גם אצלו זו רולטה של איזה פאנל תקבל?

2.) מה גודל נקודה/פיקסל שלו?

3.) מה זה Banding? אתה יכול להסביר בצורה פשוטה וברורה? לא מצאתי הסבר ברור בשום מקום

4.) אם אני אחליט שאני קונה את ה- 24, סיכוי לא גבוה אבל קיים, מאיפה מומלץ לקנות? אם אסור לכתוב כאן שלח לי בפרטי.

בכל אופן אני עדיין אובד עצות, לא יהיה מנוס מלמצוא מקומות בהם אני יכול לראות את המסך בו אני מעוניין בפעולה ורק אז להחליט .... כל כך הרבה אופציות וכל כך מעט תשובות :s05:

1. המסך מומלץ מאוד בייחוד בגלל יחס מחיר/תועלת מצויין שהוא נותן בהיותו מסך FHD עם ארגונומיקה טובה וביצועים מצוינים. ולא אין הגרלת פאנלים במסך הזה.

2.כמו שצויין מעלי מה שכן הוא קטן יותר מ 1280X1024 אבל גדול יותר מ 1600X1200 כך שנעים לצפות בו.

3.ניתן הסבר מצויין, אם אתה רוצה הסבר עם תמונות אך באנגלית על התופעה, יש כאן.

4.קניתי אותו ב LCDTV, רק בתור דוגמא הורידו לי מסך פתחו, חיברתי ללפ טופ שלי ו... הילה מעצבנת במרכז המסך!

ישר הכניסו חזרה לקופסא הורידו מסך אחר מהמחסן והפעם פרפקטו, אין שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...