כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista. - עמוד 5 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista.

ר

Recommended Posts

חברה, באמת, כל פעם שמישהו מוציא איזה קוד סופר חדש שאף אחד לא יכול לפרוץ, תוך חודש פורצים ואפילו מתגאים בזה, אין מה לעשות, ככה החיים... זה חתול ועכבר כבר שנים, מתי ימציאו עוד קוד בלתי פריץ ומתי יפרצו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה, באמת, כל פעם שמישהו מוציא איזה קוד סופר חדש שאף אחד לא יכול לפרוץ, תוך חודש פורצים ואפילו מתגאים בזה, אין מה לעשות, ככה החיים... זה חתול ועכבר כבר שנים, מתי ימציאו עוד קוד בלתי פריץ ומתי יפרצו אותו...

למערכות הפעלה ולאנטי יש יתרון בנושא הזה

הם יוצרים קשר על בסיס קבוע עם שרת של החברה על מנת לבצע עדכונים.

אל תדאג "ר" יש עוד מספיק שנים שיהיה אפשר לגנוב כל סוג תוכנה שהוא אם זה משחק,תוכנה או .

בפעם האלף, כן, אתה תוכל לפרוץ

רוב האנשים לא יוכלו לעשות את זה (למרות שמדובר בפעולות בסיסיות)

אתה לא תהיה חייב לקנות (אלא אם תגמר לך הסבלנות בשלב כלשהו)

מי שלא יודע יצטרך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הרגת אותי ר . תסלח לי שאני אומר את זה שוב, ואני בטוח שיסכימו איתי פה עוד, אבל ההתלהמות שלך הכל הנסיון הזה להוכיח שאתה צודק בצעקות ולחץ, רק מצביע על כך שיש לך איזשהו אינטרס בעניין, למרות שאני משוכנע שזה לא נכון. אבל שוב, זה משעשע לראות אותך עושה פה פליקפלקים קדימה\אחורה בשביל לשכנע אנשים. כמו שאמרת נחייה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קווקר זו לא הנקודה. אני מקבל ממש ריגוש אדיר לראות איך אנשים מתקבעים על דיעה מכיוון שהם לא מסוגלים לדמיין עולם שונה לחלוטין מהעולם שהם מכירים ומנסים בכוח להיתלות במיתוסים כמו הרבה מיתוסים בהיסטוריית המין האנושי שפשוט ביום בהיר אחד נופצו בקול רעם גדול, או שמא בקול ענות חלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע ר' אני אישית לא מבין את דיון ה-"אני מתערב איתכם שכולכם תקנו ויסטה חוקית, בובל'ה"

יופי לך, לך תקנה גם אופיס 2008.

יש לי PRO שקניתי לפני כשנה לאחר השקעה כספית מצידי כי לא היה לי הרבה כסף.

אני יכול לומר לך בוודאות שהיא תשרת אותי עוד הרבה זמן.

MS מצידי יכולה להוציא כל שנה מע' הפעלה חדשה זה לא מזיז לי.

ואם אחרי שמע' ההפעלה שלי תמצה את עצמה ועדיין מחירי מע' ההפעלה של MS יהיו גבוהים

אני אישית מבטיח לך שאני לא אמשיך לעבוד איתם.

ואתה מוזמן לדבר איתי עוד 5 שנים בובל'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קווקר זו לא הנקודה. אני מקבל ממש ריגוש אדיר לראות איך אנשים מתקבעים על דיעה מכיוון שהם לא מסוגלים לדמיין עולם שונה לחלוטין מהעולם שהם מכירים ומנסים בכוח להיתלות במיתוסים כמו הרבה מיתוסים בהיסטוריית המין האנושי שפשוט ביום בהיר אחד נופצו בקול רעם גדול, או שמא בקול ענות חלושה.

בנתיים אנחנו בצד הצודק... אפילו הויסטה החדשה נפרצה כבר, וברגע שמיקרוסופט יחליטו לעשות בעיות אז כבר ימצאו דרך לחסום אותם

הסוס שלך לא חזק כמו שאתה חושב שהוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zam, כמו כולם אתה תדאג לעצמך יפה יפה. על המחשב הבא שלך שמן הסתם יהיה איזה dual או אפילו quad אתה תתקין ברישיון. הרבה או מעט לא מעניין. אתה תקצץ בחומרה ותשקיע בויסטה. ככה תעשה. מובטח לך.

אתה בפירוש לא תתקין על מחשב פיצוצי חדש. אתה תרגיש גועלי deep inside

כן, אני גם קורא רגשות עתידיים, לא רק מאורעות ;)

...טוב חבר'ה אני פורש בשיא. בהצלחה לכולנו ואמן אמן שאתם צודקים ונוכל להמשיך באורגיית הפיראטיות עוד כמה שנים טובות. נצטרך איזה נס חנוכה קטן בשביל זה.

צ'או וחג שמח מתוקים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zam, כמו כולם אתה תדאג לעצמך יפה יפה. על המחשב הבא שלך שמן הסתם יהיה איזה dual או אפילו quad אתה תתקין ברישיון. הרבה או מעט לא מעניין. אתה תקצץ בחומרה ותשקיע בויסטה. ככה תעשה. מובטח לך.

הגישה שלך קיצונית מדי

בטוח יהיו קראקים, השאלה היא כמה סבלנות תהיה למשתמשים שמבינים מספיק בשביל להשתמש בהם

(כמו שאמרת, אצל הרבה זה לא רק המחשב האישי שלהם אלא מחשבים "שמסנג'רים" אותם "לסדר")

אפילו הויסטה החדשה נפרצה כבר

בינתיים, אין ממש אכיפה, מה גם שכל KEY של הBETA יסתיים עוד כמה חודשים

ואז זה תלוי רק במיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ר,

כ"כ הרבה שטויות ממשתמש אחד לא שמעתי מאז ימי תפוחים...

אתה יודע בכלל על מה אתה מדבר? מה קשור RSA שמתבסס על מתמטיקה טהורה (ושגם הוא ניתן לפיצוח ברמות מסויימות), לפריצת מערכת הפעלה שכל אידיוט עם עורך HEX יכול לפרק? קישקוש מוחלט.

אתה אוחז באיזו זחיחות מסויימת שמגובה על ידי כלום וחצי, שאנשים באמת ישלמו בשביל מערכת הפעלה.

הנחת היסוד שלך שגויה מיסודה - אתה כבר החלטת ש- לא תיפרץ, בעוד שההגיון הבריא וההיסטוריה (אני לא מדבר בכלל על המציאות כיום) מוכיחים אחרת.

מי שחי באשלייה זה אתה: פרוצה כבר, ותיפרץ גם בעתיד.

אתה שבוי באשליה כאילו הכסף של MS הופך אותם לחברה "החזקה" או הטובה ביותר בתחום התוכנה.

אתה לא מבין שכסף או גודל אינם הנושאים פה - לא משנה כמה זמן תשקיע בפיתוח הגנה, בסופו של דבר יבוא מישהו עם כלים דומים או מתקדמים משלך ויבין איך העסק עובד. ככה דברים עובדים. תמיד.

ולך מובטח שתהיה ותישאר האדם היחיד בת'רד הזה, שמאמין ש- לא תיפרץ, וחי באשלייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה ששמתי לב כל 4 פלוס,מינוס שנים יוצאת מערכת הפעלה חדשה...

בעוד חמש שנים היה בדיוק אותו דייון על מערכת הפעלה חדשה במחיר מוגזם ושעדיף להשאר עם הויסטה.

---

ILL FIGHT TILL I DIE...(or go ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעקש לפספס את הנקודה?

נקודה חסרת פשר.

גם את XP אמא שלי ושאר אנשים לא פרצו ולא ייפרצו. הם גם לא עושים אוברקלוקינג ולא משתפים קבצים.

ממש חידוש גדול ב- שאותם אנשים מתנהגים אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שבחודשים הראשונים נאלץ לעדכן את ה- Windows הרבה בגלל שהוא חדש ויהיה מלא בבאגים, ובגלל זה גם אני לא מוריד את Vista עכשיו.

אבל תבינו את זה - אין דבר שאי אשפר לפרוץ.

אם מישהו יחייב אותי לעשות אקטיבזיציה כל זמן מסוים באינטנרט מה הבעיה להוציא איזה Crack קטן שימנע מווינדוס לנסות להתעדכן?

חוץ מזה ש- תאבד הרבה לקוחות שלא מתשמשים באינטנרט כדוגמת הצבא, חלק ממחשבי הממשלה וכו.

אנשים כמו ר' חיים בחלומות ואני חושב שהוא סתם טרול פה עם המילים שלו כמו "בובלה"... בקיצור בנאדם, תשיג לך חיים וכשיגיע הרגע שבאמת אי אפשר יהיה להשתמש בוינדוס פרוץ בצורה נורמלית תדבר, עד אז עדיף להיות בשקט.

ד"א: אני מכיר הרבה מאוד אנשים שלא מבינים כלום במחשבים, וכשהופיע להם ההודעה שה- שלהם לא חוקי, הם פשוט הלכו לשכן\חבר\טכנאי וסידרו להם את זה בלי בעיה. הם לא היו רצים לחנות וקונים וינדוס בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה חסרת פשר.

גם את XP אמא שלי ושאר אנשים לא פרצו ולא ייפרצו. הם גם לא עושים אוברקלוקינג ולא משתפים קבצים.

ממש חידוש גדול ב- שאותם אנשים מתנהגים אותו דבר.

למה להשאר מקובע?

בהנחה שלאמא שלך (ולשאר האנשים שלהלן) היה לא חוקי, הוא היה CORPORATE

הוא לא דרש הפעלה, ולאחרונה, גם במידה וזוהה כלא חוקי, לא עשו כלום בנידון חוץ מהודעות מציקות מדי פעם.

במידה ומיקרוסופט ירצו, הם יוכלו לעשות לאמא שלך חיים הרבה יותר קשים

במקום אזהרה, נעילת המערכת עד להקלדת קוד אקטיביזציה (אותו תוכל לקבל בעזרת השירות הטלפוני האדיב של מיקרוסופט)

אז כן, יפרצו את זה מהר מאוד

אבל שוב, אם באמת ירצו, אחרי העדכון הבא, "הבעיה" תחזור.

אני אתה ועוד הרבה משתמשים אחרים, נוכל "להתגבר" על זה

אבל אתה יודע מה? הרבה יותר אנשים לא יצליחו/יתייאשו וירכשו מערכת חוקית.

שוב, ברור שיהיה אפשר לפרוץ, זה לא יהיה גם מסובך לרובנו ככולנו

אבל זה יכול להיות הרבה יותר מסובך מXP CORPORATE (וכל ההשוואה מגוכחת, לא ניסו לעצור אף אחד אלא להרתיע)

הכול תלוי בכמה ירצו, וכמו שזה נראה הם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...