זקוק לעזרה בבחינת מארז 400-500 ש"ח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה בבחינת מארז 400-500 ש"ח

orystyler

Recommended Posts

תראה, אתה קצת סיבכת אותי אני פשוט לא מבין כלום בתחום האיוורור.

אישית, אני לא מבין למה מאורר שמשמש להכנסה לא יכול לשמש להוצאה (זה סה"כ להחליף כיוון לא?)

אשמח אם פשוט תיתן לי דגמים ספציפים שיתאימו. (אני מתכנן על הטרנספורמר השחור).

בעיקרון, אני מוכן להוציא סביב 150+- על העסק הזה ורצוי אם אפשר ללכת לכיוון של המינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר להכנסה/הוצאה, אתה צודק ברוב המקרים, אבל דגם מסוים ( והידוע ) של AC יכול רק להוציא בגלל המבנה שלו.

לפני שאני מציע לך, אתה הולך 100% על מאווררים ולא על בקר?

ובמקרה של מאווררים, אתה רוצה מאווררים רגילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאה אחוז מאוררים, (כמובן שקטים) ורצוי שלא יכערו את המארז. (כלומר איפה שהיה אמור להיות מאורר שעושה אור כחול לדוגמא אז שיהיה כזה).

כמו שהזכרתי, התקציב הוא 150+-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ואני מעוניין במארז שקט ככל שאפשר, כמו שהזכרתי אשמח לשמוע הצעות למאוררים סביב 150+-. (בנוסף כמו שציינתי רצוי שלא יכערו את המארז).

במידה ולא ניתן לקבל בפורום המלצות למאוררים, אסתפק בקירור הרועש שמגיע עם המארז.

(אם ידוע לכם על מקום בו אוכל לקבל המלצות ספציפיות כמובן שאשמח אם תגידו לי בפרטי).

בכבוד רב,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראה, DBA זה עוצמת הרעש, CFM זה תפוקת האויר, תבחר אתה:

מאווררי 120MM:

מאוורר של SUNBEAM עם לדים, שיש לו 21.75DBA ו45-48cfm המחיר שלו הוא 59ש"ח בערך.

מאוורר שלAC בלי לדים, יש לו 23.5dba ו-56cfm, הוא עולה כ-50ש"ח.

מאוורר של AKASA בלי לדים, עם 19dba ו-45cfm שעולה 75ש"ח.

מאווררי 80mm:

מאוורר של AC בלי לדים, יש לו 20dba ו-28cfm, עולה 35ש"ח ( הוא להוצא בלבד-בגג )

מאוורר של AC בלי לדים, בעל 21dba, ו-27.8cfm עולה 25ש"ח ( גם להוצאה וגם להכנסה ).

מאוורר של GLACTIALTECH בלי לדים, עם 19dba ו-25cfm.

ובנוסף תקנה איזה קתודה שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל תודה רבה על התגובה וההסבר המצורף.

היות ואני לא מכיר את המארז, ברצוני לשאול אילו מאוררים רצוי שאקנה עם לדים.(על מנת שאלו שאחליף במארז לא יצרו מצב שבו פתאום יהיה חושך).

האם במידה וארכוש סט חדש של מאוררים, ההבדל יהיה משמעותי לעומת המצב הקודם? (שכן בכל אופן מדובר בכמות די נכבדת של מאוררים)

בכבוד רב,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כלכך הבנתי אותך.

בשאלה הראשונה שלך אתה רוצה לדעת איזה מאווררים באים עם לדים חזקים?

ובשאלה השניה אתה רוצה לקבל מידע על ההבדל בקירור?

ושוב, למה אתה מתנגד לקתודה?

קתודה זה לא ענין יקר בכלל!!! אם אתה רוצה אתה יכול לקנות קתודה אחת ב-32, או 2 קתודות + שנאי ומפסק ב-68 שקל בלבד ( http://www.goldtop.co.il/category.asp?page=1&catid=199&fromPrice=&toPrice= ).

והתאורה עם 2 קתודות תהיה הרבה יותר חזקה מאשר הלדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר לקתודה והתאורה נוותר, אני פשוט לא מבין בזה כלום, לא מזה שנאי ולא מזה מפסק, אני לא יודע איך זה נראה ואני לא יודע איך זה מורכב. (נוותר על זה, אני יקנה מאוררים רגילים ונקווה שיהיה אור במארז)

אני רק רוצה לשאול האם מבחינת רעש, אני ירגיש הבדל משמעותי. (שוב, סה"כ זה עדיין 5 מאוררים)

בכבוד רב,

אורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר האחורי הוא עוד בסדר, אולם 3 המאווררי לדים של ה-80mm, אומנם הם חזקים ( 32cfm ) אבל הם מרעישים כמו גיהנום ( 29dba ).

המאווררים שהמצאתילך הם חלשים יותר, אבל הרבה יותר שקטים, לכן יהיה הבדל ענק!

אני יכול להמליץ לך על מאווררים ממש שקטים וחזקים כמו מה שמגיע עם הטרנספורמר, אבל הם גם ממש יקרים ( עולים 60ש"ח ), ובתקציב שלך עדיף שתוותר.

בקשר לקתודה, אם אתה מוכן לשלם-68ש"ח, כלומר אם הכסף זה לא הבעיה שלך, אני חושב שכדאי לך מאוד ללכת עליהן, זה בכלל לא מסובך, ושים לב שגם עם המארז מגיעה קתודה אחת עם מפסק ושנאי, גם כשאני קיבלתי את הקתודה זה היה מאוד חדש לי, אבל זה מגיע עם חוברת הוראות מאוד מפורטת ועם , ותוכל לחבר את הקתודה למארז בלי בעיה!!!

עכשיו, השנאי שבא עם המארז שלך יש לו מקום ל-2 קתודות, אז אתה יכול לקנות עוד קתודה אחת חזקה ( בכ-30 שקל ) ולחבר אותה למקום הפנוי בשנאי, או לקנות את הסט של שני הקתודות ולחבר אותן לשנאי שמגיע איתן ( לדעתי עדיף ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

האם המאוררים הבאים בסדר:

3*SUNBEAM SILENT UV LED FAN 80MM GREEN

1 * COOLING Fan 12

במידה וכן, שאלותי האחרונה אלייך היא האם אתה ממליץ לי לרכוש את המאורר 120mm אקסטרה. (שכמובן יוסיף רעש) בהתחשב בזה שאני לא מתכנן שום . בנוסף, האם הקתודה שמגיעה עם המארז השחור היא שחורה? (בגללה רכשתי מאוררים ירוקים)

תודות רבות לך על העזרה,

בכבוד רב,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקתודה שמגיעה עם המארז השחור היא ירוקה. ושלא תתבלבל, הקתודה שמגיעה היא קתודה קטנה שלא מפיצה כלכך הרבה אור והיא מיועדת להאיר את החזית ( הגריל הלבן הזה ) מקדימה.

בקשר למאוורר של sunhbeam, בהשוואה למאוורר של AC שמוציא ( שאותו תשים בגג ), הוא פחות עדיף כי הוא חלש יותר ב-5.35cfm ורועש יותר ב-1.45dba ( שזה לא הכי משמעותי אבל בכל זאת אני מניח שתרגיש בהבדל קטן ), אולם זה באמת יפה שרואים לדים בגג המארז, אז זו החלטה שלך.

המאוורר של sunbeam שהראת הוא חלש יותר מה-AC בכ-4cfm ( לא כזה משמעותי, אבל עדין ), ומרעיש יותר ב-0.45dba, שההבדל הזה לא הכי משמעותי, אז אני מניח שאם אתה לא בקטע של קתודות ( שלדעתי זה מאוד חבל ) עדיף את ה-sunbeam בגלל היופי.

המאוורר של AC ( אני מניח שאתה מדבר על הדגם שמוציא אויר בלבד ), הוא גם מומלץ, אבל בגלל שהוא רק מוציא אויר, אז תצטרך לשים אותו מאחורה, ואת המאוורר שבא עם המארז של ה-12cm תעביר לקדימה שיוציא אויר.

בקשר לשאלה אם מומלץ בכלל לרכוש את המאוורר, אז קודם כל מאוורר 12cm הרבה יותר מומלץ ממאוורר 8cm מכל הבחינות, אם אתה רוצה לחסוף ברעש, מקסימום תוריד את המאוורר שבדל שבאמצע, אבל בגלל שהכלוב של הכוננים הקשיחים מקדימה קצת חוסם את זרימת האויר זה מסבך את הענין, כך שקשה לי לומר, אם אתה תוציאאת הכלוב כולו ( זה פשוט וזה מחובר ע"י כמה ניטים קטנים, ואת הדיסק הקשיח שלך תוכל לשים בכלוב של הדיסקטים ) אז זה מאוד מומלץ, אם לא, זה כבר בחירה שלך.

עכשיו לי יש שאלה אליך... למהאתה לא רוצה לקנות קתודות??? ואני מניח שזה לא כזה יקר כי המאווררי לדים בעצמם יותר יקרים מהרגיל ( כמה באמת הם עולים לך? )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הקתודה:

אני לא חיפשתי קתודה מהסיבה הפשוטה שאני לא מבין מזה.

האם קתודה 1 תספיק להאיר את כל המארז?

קתודה היא בעצם מנורה קטנה?

באם כן, היות והמחנות שאני קונה בה אין קתודות של sunbeam, האם תהיה זו בעייה לחבר את הקתודה לבד(כך שאקנה מחנות אחרת)?

דרך אגב, איך נראה לך השילוב בתור אחד שיש לו את המארז(קתודה ירוקה שבאה עם המארז מקדימה, וקתודה כחולה שארכוש בחלון כיוון שצבע המאוררים של ה80 הוא כחול)? או שכדאי לרכוש קתודה ירוקה בכל זאת לחלון, למרות צבע המאוררים?

בעניין המאוררים:

האם אפשר לסגור סופית על אלו:

3X COOLING Fan Pro 2L TC - מאוררי 80mm

1X COOLING AF12025 - מאורר 120mm להכנסת אויר בקדמת המארז.

בעניין ספק הכוח:

האם הLiberty 400Watt יוכל להחזיק את כל המאוררים + הקתודה + E6300 + X1950Pro + 2GB ... (ללא אוברקלוקינג)?

המון תודה לך על העזרה,

בכבוד רב,

אורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...