זקוק לעזרה בבחינת מארז 400-500 ש"ח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה בבחינת מארז 400-500 ש"ח

orystyler

Recommended Posts

כרגע אני מתלבט בין המארזים הבאים:

sunbeam transformer,thermaltake soprano,raidmax ninja/scorpio

כמו שראיתם אני באופן טבעי נמשך לאותם מארזים עם החלון בצד.

היות והמחשב בחדר חשוב לי שהרעש מהמארז יהיה מינימלי וגם יהיה לו יופי מקסימלי (במסגרת התקציב כמובן).

אבקש לשמוע את דעתכם והמלצותיכם בעניין,

בכבוד רב,

אורי

נ.ב אני לא מתכנן אוברקלוקינג ולכן עניין הקירור למען האמת נראה לי די מינימאלי.

בכל אופן, במידה וישנם מארזים משתלמים משמעותית מהנ"ל ובאותם מארזים עם יופי חיצוני, העיצוב בא על חשבון איוורור (בצורה קריטית ביחס אלי) אני מוכן להחליף למארז ללא חלון צד.

מדובר במערכת מבוססת 2 duo ו x1950xt.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם חורגים קצת (אם מקבלים את ההחזר על הספק אז זה כבר לא חורג) מקבלים מארז הרבה יותר מהאלה שרשמת:

CoolerMaster Centurion 534, לינק - http://www.isracomp.com/define.asp?idd=3485

במסגרת התקציב המארז הכי טוב הוא ANTEC SUPER LANBOY, לינק - http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=3158

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל ההצעות הטרנספורמר הכי טוב!!!

אבל כמו שנאמר, תחליף לו את המאווררים של ה-80mm( מסיבות של שקט ולא משל ) ותוסיף לו מאוורר של 120mm בחזית ( מסיבות של ).

או אם אתה רוצה במקום להחליף מאווררים תקנה בקר מאוורריפ בכ-120 שקל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתוכל לשלוט על עוצמת המאווררים=>על הרעש שהם עושים.

מה שכן, 100 שקל זה די קצת, כי אולי זה מספיק לבקר מאווררים, אבל לא למאוורר בחזית.

תחליט מה אתה רוצה, ובכמה ואני אמליץ לך מה לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואני רוכש את המאוררים הבאים:

Arctic Cooling Fan 12 X2

Cooling Fan 8 X3

א. האם אני מכסה את כל אופציות הקירור של המארז מבחינת מאווררים אפשריים.

ב. האם יהיה לי שקט משמעותית מהמצב המקורי (עם המאוררים של Sunbeam) ---> אני מתכנן לישון ממש ליד המחשב

ג. האם המאוררים שארכוש לא ימוקמו באופן כזה שיפגעו ביופיו של המארז. (אני ממש לא מבין בזה, אבל ייתכן והמארז מגיע עם מאווררים שיש להם יופי מיוחד?)

בכבוד רב,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למארז אפשר לדים 2 בדלת ( מומלץ שיכניסו ), אחד בחזית ( מומלץ שיכניס ), אחד בגג ( מומלץ שיוציא ) ואחד מאחורה ( מומלץ שיוציא ), אז כן, אתה מכסה, ואני מניח שאין צורך שאני אגיד לך את הגדלים של המאווררים, נכון?

קודם כל, המאווררים ממש ממש רועשים ( אני מדבר על ה-80mm ), אז יהיה הבדל ענק!

והמאווררים של ה-80mm ( 2 בדלת ואחד בגג ) הם מאווררי לדים, כך שיהיה הבדל ביופי, אבל כבר עדיף לקנות קתודה לפי דעתי ולבחור צבע מתאים ויפה, לדוגמא הטרנספורמר הכחול בא עם לדים כחולים, שזה פחות יפה.

ואין לך צורך לקנות 2 של 120mm, יש כבר אחד מאחורה שהוא לא מרעיש כלכך, מקסיטמום אם תרצה תקנה אח"כ.

ואתה יודע שהמאווררים שהראת הם רק מוציאים, כך שאתה צריך 2 אחרים ( בשביל הדלת ) שיוציאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...