קבלו איזה שלטים מדהימים יש ל-Wii!!! - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלו איזה שלטים מדהימים יש ל-Wii!!!

yuval1101

Recommended Posts

תפעיל תדימיון

הנונצקו מיתחבר בחיבור שאפשר לנתק

כרגע אפשר לחבר לחיבור הזה תידית הקלסית למישחקים שאתה מוריד

אבל האפשרויות מאוד גדולות

סתם לדוגמה תאורטית יכולים לעשות שטיח ריקוד שמיתחבר לשלט

ולעשות מישחקים שעושים שימוש בשטיח ובשלט ביחד

טוב זה דבר שהמצאתי כרגע ואני לא יודע עד כמה דבר כזה באמת יהיה נוח

אבל רק רציתי להראות עד כמה גמיש השלט של הWII לתוספות

WTF???

אתה סתם זורק דברים שלא נשמעים הכי טובים, אם יש שטיח ריקוד, בשביל מה צריך את השלט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WTF???

אתה סתם זורק דברים שלא נשמעים הכי טובים, אם יש שטיח ריקוד, בשביל מה צריך את השלט?

כי אפשר לרקוד גם עם הידיים או שלב יותר קשה בריקוד הוא תוך כדי ריקוד להקפיץ כדור על מטקה

האפשריות מוגבלות רק על ידי הדימיון

בקיצור יצא לי לשחק בWII אתמול כשעה ותשמעו הWII SPORT גדול מהחיים

זה כבר לא עוד משחק מחשב זה כבר באמת אולם ארקיייד כמו שהיינו קטנים (אני לפחות)

וגם RED STEEL ממש נחמד

אין לו זלדה כי נגמר בחנות

אבל המרוץ משאיות אחרי שתופסים את הדקויות בהוזזת השלט

מאתגר ומאוד וכיפי שונה לגמרי מעוד ודומיו

המזל שהבחור בן 14 ילד מפונק ובקרוב גם יקנו לו PS3 (נראה לי) אולי אני ישכנע אותו למכור לי

את הWII

תשמעו המכשיר באמת מגניב ולפי דעתי שווה לשלם עליו בארץ 2000-2300 לבאנדל שכולל שלט+נונצקו נוסף

והמשחק SPORT אם יהיה לזה יבוא רשמי אי פעם

דרך אגב יש לו גרסה אמריקאית ועלה לו שנאי פה בארץ 350 ש"ח ככה שאם אתם קונים פה ממישהוא תתחשבנו על השנאי הוא יקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה כל כך סקפטי גם מחירי משחקי הCUBE היו יקרים מאוד בהתחלה אחרי זה הם ירדו הרבה מתחת ל300

וחוץ מזה על משחקים אין מכס והמשלוחים זולים אפשר לשלוח משחק בפחות מ60$ ואם קונים 2 או שלוש פעם בחצי שנה זה כבר 55$ למשחק לא נעים

לא נורא זה עדיין לא גבוה מידי

וחוץ מזה לא חייבים לקנות את המשחק שרק יצא המחירים יורדים אחרי מספר חודשים

ועוד עקיצה קטנה מבלי להעלב בבקשה ממי שיש לו פינה חמה למשחקיות לרמה הטכנית ולאורך המשחקים של אני מצפה

לא לנהוג בגישה הישראלית (אמריקאית) אני רוצה עכשיו את הכי חדש והכי טוב סבלנות לאט לאט לא חייבים מעבדי CELL כדי

להנות ממשחקי מחשב לא צריך רזולוציה של 90000X80000 עם 128BIT צבעים ב 0.0000000001 MS רענון

כדי לגרום למריו לאכול את הפטרייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה אתה קונה מישחקים

אבל חנויות ישראליות די גרועות בנושא של הוזלה במחיר אחרי כמה חודשים

אני יודע שבארצות הברית יש אפילו חנויות שמיתמכות במשומשים והיתי רוצה שגם בארץ יהיו חנויות טובות בנושא

אבל כרגע זה לא פועל ככה וכל חנות עושה מה שטוב לה

אם היתה נציגות של בארץ והיו מחירים טובים או לפחות השכרות כמו בחול וכמו שיש למישחקי PS2

בימקום ליקנות תPS2 היתי מחכה לWII

אבל אין אז קניתי PS2 ואני מחכה שיהיו ציפים לWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני כל הזמן שוכח שאני נחשב זקן (30) פה בפורום ובשבילי להוציא 1000-1200 ש"ח על משחקים פעם בחצי שנה

זה לא ביג דיל .

ככה גולם שאתה שתהיה בגילי ותגיע להבנות מסוימות עם המין היפה (ובבית גם החזק) תוכל בכיף לקנות קונסולה מתקדמת פעם ב 4 שנים

ו4 משחקים פעם בחצי שנה מבלי למכור כלייה ויותר חשוב לשלם ליוצרים צ'יפ זה לא פתרון .

מה שאתם עושים עם כל הרמאיות הקטנות האלו שנראה לכם שזה לא חוקי אבל בסדר

גורמים לחברות ההפצה להשקיע המון כסף במיגון המשחקים מפני פריצה על גבי תוכן

ו\או שחברות ההפצה השונות מעונינות ביצור משחקים קצרים שעד שיפרצו ויעתיקו אותם

כבר יצאו משחקים חדשים כדי שהכסף ימשיך לזרום

התוצאה משחקים קצרים מאוד,איכות טכנית מזוויעה,תאימות לחומרה במיוחד למחשב אבל גם בקונסולות לא מובנת,באגים במשחקיות

,והכי גרוע מיחזור של משחקים בעצם 95% מהמשחקים הם REMAKE למשחק משנה שעברה.

THE TRUTH WILL SET YOU FREE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה כל כך סקפטי גם מחירי משחקי הCUBE היו יקרים מאוד בהתחלה אחרי זה הם ירדו הרבה מתחת ל300

וחוץ מזה על משחקים אין מכס והמשלוחים זולים אפשר לשלוח משחק בפחות מ60$ ואם קונים 2 או שלוש פעם בחצי שנה זה כבר 55$ למשחק לא נעים

לא נורא זה עדיין לא גבוה מידי

וחוץ מזה לא חייבים לקנות את המשחק שרק יצא המחירים יורדים אחרי מספר חודשים

ועוד עקיצה קטנה מבלי להעלב בבקשה ממי שיש לו פינה חמה למשחקיות לרמה הטכנית ולאורך המשחקים של אני מצפה

לא לנהוג בגישה הישראלית (אמריקאית) אני רוצה עכשיו את הכי חדש והכי טוב סבלנות לאט לאט לא חייבים מעבדי CELL כדי

להנות ממשחקי מחשב לא צריך רזולוציה של 90000X80000 עם 128BIT צבעים ב 0.0000000001 MS רענון

כדי לגרום למריו לאכול את הפטרייה.

אני לא חושב שמי שקונה מחשב מתקדם/קונסולה חזקה, מתכוון לשחק במשחקים כמו מריאו :P

וזה גם לא קשור בכלל לגיל, משחקים זה פשוט דבר יקר, ולא כל אחד חושב שזה שווה את המחיר, אני למשל רק נער, אני לא עובד, אבל ההורים שלי קונים לי כל מה שאני צריך, ועד כמה שאני צעיר ואפשר לומר בלי ערך לכסף, אני אפילו לא חושב לבקש כסף למשחק או אפילו לחסוך למשחק, כי זה פשוט כלכך הרבה כסף.

לדוגמא אתה ( lowlow1001 ) מתכוון לקנות 4 משחקים בחצי שנה => 8 משחקים בשנה, זה יוצא לך ( בהנחה שכל משחק עולה 350 ) 2800ש"ח, שזה יותר מהקונסולה עצמה, לא נראה לך מטורף?!

אני ועוד ישראלים רבים מתכוון לחכות לצ'יפ לפני שאני קונה קונסולה כזאת, קודם כל בגלל המשחקים הצרובים, וגם אז המחיר של הקונסולה ממש ירד, וזה לא שאני עד אז משתעמם, יש לי את ה-7800GT שלי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברתי על המשחקים של , ולקחתי בחשבון שאם הוא יזמין מחו"ל אז זה יצא יותר זול.

אבל גם אם זה יקר יותר, זה רק מחזק יותר את הטענה שלי, כי כשחושבים על זה, זה מטופש לשלם כלכך הרבה על משחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גולם איפה ראית משחקים ב500 שקל? בחנות בגבעתיים רשום 350 שקל למשחק...

שזה סביר ... משחק עולה 50 דולר שזה קצת יותר מ200 שקל + משלוח + מע"מ + קצת רווח אחרי הכל

גם למצוא מקומות ששולחים לארץ זה לא פשוט... אבל אם אתה מכיר מישהו בארהב שיכול לשלוח לך אז לך על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...