בעיה ברכישת מצלמה,1500 לא סגור על זה - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ברכישת מצלמה,1500 לא סגור על זה

navk2

Recommended Posts

שלום.

ברצוני לקנות דיגטלית בתקציב של כבערך 1500 ש"ח וכמובן שכמה שפחות כך יותר טוב.

אני לא ממש מבין בעניין הזה ולכן יכנסתי לכאן,כרגע יש לי שהיא יחסית טובה אבל מה שמפריע לי בה שהיא על פילים(בלי דגש על פ')

ואני לא יכול לבחור איזה תמונות לפתח ואיזה לא. לא מזמן ראיתי את המצלמה conon powershot s2 שנראית דיי טובה ונחוה במחיר דיי טוב

(מצאתי אותה ב- 1500) אבל מכיוון שכפי שאמרתי לא לא כזה מתמצא בעיניין אני רוצה לישאול אם יש שהיא יותר משתמלת ואוליי במחיר יותר זול.

יכול ליהיות שיש לי אפשרת לקנות מאילת אבל זה לא בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקנות מצלמה לבד זה לא מספיק, חובה בחלק מן המקרים להוסיף מטען+סוללות ובטח להוסיף כרטיס גדול, כל אלו יעלו את המחיר בכמה מאות שקלים.

כך שהשאלה היא עד כמה אתה מוכן ללכת או ש-1500 זה הגבול שלך.

שים לב שייתכן וראית את ה-S2 כמחודשת במחיר נמוך ולא חדשה, יש להבדיל בין שני המקרים.

מה אתה מחפש במצלמה? קומפקטיות? גודל? זום גבוה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר הוא 1500 כולל הכול אבל אם זה שווה את זה אני מוכל ליהיות גמיש ואפילו הרבה.

צריך את המצלמה בעיקר לצילום אנשים מטווח קרוב ועדיף שתיהיה כמה שיותר קומפקטית.

הלכתי לחנות והמוכר אמר דווקה שה- S2 לא משתלמת והציע לי ללכת על 5500 fuji פיקס משהו, אני לא כל כך זוכר,

הוא נתן לנו אותה חדשה ב1700 כולל כרטיס xD של 512, משתלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך את המצלמה בעיקר לצילום אנשים מטווח קרוב ועדיף שתיהיה כמה שיותר קומפקטית.

אם אלה הדרישות, אז למה דווקא S2? אם מה שמעניין אותך זה שהמצלמה תהיה "כמה שיותר קומפקטית" אז מה שאתה צריך זה מצלמת כיס. לא מצלמת אולטרה-זום כמו ה-S2

הלכתי לחנות והמוכר אמר דווקה שה- S2 לא משתלמת והציע לי ללכת על 5500 fuji פיקס משהו, אני לא כל כך זוכר,

הוא נתן לנו אותה חדשה ב1700 כולל כרטיס xD של 512, משתלם ?

ה-S5500 היא דגם ישן שהוחלף כבר פעמיים. אין שום הגיון לקנות אותה היום, בטח לא במחיר הזה.

כמה אתה יכול להגמיש את התקציב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, הנה כמה אפשרויות ותכונות המפתח שלהן:

קנון A640: קומפקטית עם מסך מסתובב, איכות צילום טובה מאוד (כולל ISO 800 סביר), שליטות ידניות מלאות, עינית אופטית

פוג'י F30: מצלמת כיס עם ביצועי ה-ISO גבוה הטובים ביותר בשוק (חשוב בצילומים באור חלש), מסך LCD מאוד איכותי, זמן הסוללה הארוך ביותר

פנסוניק FX07: מצלמת כיס עם עדשת 28 מ"מ רחבה, מסך LCD מאוד איכותי, מייצב תנועה (שעובד גם בווידאו)

ריקו R4: מצלמת כיס עם זום X7 שכולל גם עדשה רחבה 28 מ"מ וגם עדשת טלה 200 מ"מ, מייצב תנועה, תגובות מאוד מהירות, מקרו מ-1 ס"מ

אם תריץ חיפוש בפורום תוכל למצוא הרבה פרטים על כל אחד מהדגמים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מהם אתה הכי ממליץ ?

רק שתבינו שאני ממש לא מבין כלום בכל הסיפור הזה...

ולא אכפת מסך קצת פחות איכותי בפחות כסף...

ומה זה מייצב תנועה ? זה עושה שלא יהיו רעידות ? ולמה הבאת רק מצלמות כיס ? עד עכשיו היה לי דיי גדולה ולא היה הכי הכי בעייה איתה

זה פשוט שעכשיו אני מעדיף משהו קצת יותר קטן אבל אל תיצמדו לזה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המצלמות שהוא המליץ משובחות ביותר למחירם.(אני אישית הייתי לוקח F30).אם אתה רוצה משהו דמוי SLR זה סיפור אחר(A630 לא כזאת קטנה).

FUJI S6500 נהדרת.אבל התקציב שלך די קטן(2050+200 שקל לזיכרון).אפשר לקחת S5600 הזולה אבל שווה להוסיף קצת אם ישנה אפשרות.חיפוש קטן בפורום יתן המון מידע עליה(למרות שהיא חדשה) http://www2.zap.co.il/model.asp?model_id=353116

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אותה למישהו שאני מכיר והוא אמר שהיא לא הכי הכי נוחה... (פיזית)

וגם היא ניראית כמו בוקסה ישנה ומגעילה.... שלא תבינו אותי לא נכון, אני לא רוצה דוגמנית אבל לא כזאת מכערת...

ומה זה דמוי SLR , חיפשתי בקליקי ובא לי הסבר ממש לא ברור !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...