אני מחפש ספק כוח ל DX10 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש ספק כוח ל DX10

CashMAn

Recommended Posts

יש ספקים על מסילה בודדת ZIPPY ו PCP&C לדוגמא כמובן מדובר על מסילה בודדת של ה 12V.

למרות שאין ספק לטווח הארוך ה HX 520 וה SS 550 ממולצים יותר מהליברטי אבל נכון לעכשיו אין צורך יותר מליברטי למערך של כרטיס אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון פיזיקה יהיה חייב להיות אותו דגם ככל הנראה

דווקא לא.. לפחות אצל ATI..

CashMAn אם תחליט ללכת על הליבריט 400 עם הכרטיס הזה אשמח לדעת אם הכל עובד ללא בעיות (גם אם תלך על ספק אחר דומה)

אני גם קונה את הספק הזה ועוד אני מתכנן בשבילו R600.. אבל לא את ספינת הדגל משהו שיהיה יותר חלש.. ויותר זול כמובן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לחברת nVIDIA

אני לא יודע מה יהיה הפתרון של ATI - האם זה גם יהיה כרטיס נוסף לפיזיקה? ואם אפשר מקור שאתה אומר ש ATI תוכל לצרוך כרטיס מסך מדגם קיים לחישובי פיזיקה, תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://hwzone.co.il/news/1151169309/41214/

פה ויש דיון למטה בפורום גרפיקה על זה ושם דיברו על זה חוצמיזה שאלתי פעם בפורום גרפיקה וענו לי שאפשר..

לגבי NVDIA אני גם לא בטוח שיצטרכו כרטיס אותו הדבר..

ובזמן הקרוב לא תצטרך גם כרטיס פיזיקה.. ולכשתצטרך אתה לא תקנה כמו מטומטם בעוד 2000 שקל כרטיס פיזיקה.. זה ביזבוז אדיר לכרטיס פזייקה.. אתה תשקיע גג עד 1000..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סביר להניח שהוא צורך לפחות 15 אמפר, וזה עדיין לא במשחקי DX10, כאשר משחקים כאלו יצאו יכול להיות שהוא יצרוך יותר אמפר ומקסימום וואטים, כרגע הוא לא מנצל את כל כוחו במשחקי DX9

הרבה בולשיט, ואפילו לא רבע אמת

DX9 לא מנצל את הכוח של הכרטיס מסך? WTF? כרטיס מסך מוציא כמה שיותר FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...