אני מחפש ספק כוח ל DX10 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מחפש ספק כוח ל DX10

CashMAn

Recommended Posts

GTX צורך 12A כוננן אופטי אחד וכונן קשיח אחד 2A יוצא 14A נשאר 16A למעבד מספיק לכל OC הכי גבוה שאפשר בקירור אוויר..

הכונן האופטי צורך זרם גבוה רק כשהוא קורא/צורב. כנ"ל לגבי הHD שצורך זרם גבוה רק בזמן הקריאה/כתיבה.

תבינו, הצריכה הכתובה של החלקים האלה היא בזמן מאמץ מלא ולא באופן קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.. אתהיודע אולי כמה הכונן אופטי והכונן קשיח צורכים חשמל סתם ככה בכללי? בלי מאמץ מלא?

ד"א מה קורה אם המערכת צורכת לכמה דקות 32A והספק מסוגל לעמוד רק ב30A? יקר לו משהו? או שהוא פחות יפחית ממשהו את הA שלו ויתן לו פחות חשמל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX צורך 12A כוננן אופטי אחד וכונן קשיח אחד 2A יוצא 14A נשאר 16A למעבד מספיק לכל OC הכי גבוה שאפשר בקירור אוויר..

אני לא מבין איך אתה יכול לדעת שה GTX צורך 12 אמפר. מאיפה המידע הזה? מידע רשמי?, סביר להניח שהוא צורך לפחות 15 אמפר, וזה עדיין לא במשחקי DX10, כאשר משחקים כאלו יצאו יכול להיות שהוא יצרוך יותר אמפר ומקסימום וואטים, כרגע הוא לא מנצל את כל כוחו במשחקי DX9

הליברטי 400 וואט - סביר להניח שהוואטים יספיקו (אין הרבה 'spare' ואני אישית הייתי הולך על 450-500 וואט להיות בטוח, וגם ולעתיד.

לליברטי יש רק שתי מסילות של 12V, כל אחת 20 אמפר, וממידע שקראתי, מסילת 12V אחת מוקדשת למעבד, לא משנה כמה אמפר הוא באמת צורך, ומסילה שניה לכוננים, מאווררים וכו (אז אם מידע זה נכון זה יוצא שיש לך סך הכל 20 אמפר לכל המערכת כולל הכרטיס מסך ולא כולל המעבד - 20 אמפר בטח שלא יספיק להכל במיוחד עם כרטיס כזה)

מה שהביא אותי למסקנה (לפחות בשבילי אישית) ללכת על - או ספק עם מסילת 12V בודדת אך עם הרבה אמפר, או על ספק עם לפחות 3 מסילות 12V כך שמסילה אחת תהיה מוקדשת לכרטיס מסך - 4 מסילות אם ארצה או פתרון פיזיקה (2 כרטיסים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.. אתהיודע אולי כמה הכונן אופטי והכונן קשיח צורכים חשמל סתם ככה בכללי? בלי מאמץ מלא?

ד"א מה קורה אם המערכת צורכת לכמה דקות 32A והספק מסוגל לעמוד רק ב30A? יקר לו משהו? או שהוא פחות יפחית ממשהו את הA שלו ויתן לו פחות חשמל..

אנלא יודע כמה הם צורכים בזמן מנוחה, אבל אני מניח שזה די זניח. ומה שיכול לקרות לספק זה קריסה. ריסט פתאומי של המערכת. כיוון ש32A עדין נכנס בתחום של ה10% אז יש מצב שהוא יחזיק אבל במקרה שלא הוא כנראה יעשה ריסט.

אני לא מבין איך אתה יכול לדעת שה GTX צורך 12 אמפר. מאיפה המידע הזה? מידע רשמי?, סביר להניח שהוא צורך לפחות 15 אמפר, וזה עדיין לא במשחקי DX10, כאשר משחקים כאלו יצאו יכול להיות שהוא יצרוך יותר אמפר ומקסימום וואטים, כרגע הוא לא מנצל את כל כוחו במשחקי DX9

הליברטי 400 וואט - סביר להניח שהוואטים יספיקו (אין הרבה 'spare' ואני אישית הייתי הולך על 450-500 וואט להיות בטוח, וגם ולעתיד.

לליברטי יש רק שתי מסילות של 12V, כל אחת 20 אמפר, וממידע שקראתי, מסילת 12V אחת מוקדשת למעבד, לא משנה כמה אמפר הוא באמת צורך, ומסילה שניה לכוננים, מאווררים וכו (אז אם מידע זה נכון זה יוצא שיש לך סך הכל 20 אמפר לכל המערכת כולל הכרטיס מסך ולא כולל המעבד - 20 אמפר בטח שלא יספיק להכל במיוחד עם כרטיס כזה)

מה שהביא אותי למסקנה (לפחות בשבילי אישית) ללכת על - או ספק עם מסילת 12V בודדת אך עם הרבה אמפר, או על ספק עם לפחות 3 מסילות 12V כך שמסילה אחת תהיה מוקדשת לכרטיס מסך - 4 מסילות אם ארצה או פתרון פיזיקה (2 כרטיסים)

המסילה של המעבד לא מנוצלת רק על ידי המעבד. אפשר לחבר לאותה מסילה כם כוננים אופטיים וHD למיניהם, וגם את כרטיס המסך. אתה פשוט צריך לדעת מה הולך למה ומה השילוב המתאים.

ואין דבר כזה לא מנצל את כל כוחו מבחינת חשמל. האפקטים לא ממש משנים. כשהGPU עובד בתלת מימד הוא עובד במקסימום מהירות שהוא מסוגל מה שאומר גם מקסימום מתח והספק מן הסתם. לא משנה אם זה DX8, 9 או 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GTX לוקח מקסימום 190W ככה שהליברטי מחזיק אותו יופי. גם אם אתה מחשב את זה לפי מסילות ה 12V הליברטי עדיין מחזיק אותו יופי/

אתה צריך להבין שהGTX לוקח 11 וואט יותר מה X1950XTX ככה שלא משנה איך תחשב את זה עדיין הליברטי מחזיק אותו יופי גם אם עושים OC למעבד.

מה שליברטי 400W לא יחזיק זה כנראה הR600 לATI (או יותר נכון עכשיו) יש מטייה ליצור כרטיסים זוללי וואט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מידע של חכמים מאיתנו שבדקו והראו תוצאות..

אני יודע את זה הדבר הזה.. אבל עדיין מקודם הוכחתי לך שאני צודק.. 20A במסילה 12A לכרטיס מסך 2A לכוננים ועוד רק כשהם במאמץ מלא שתיהם וזה לא יקרה ביחד עם הכרטיס מסך וזה יוצא נניח 14A נשאר עוד 6A למסילה של הכרטיס מסך..

איזה ספק בדיוק עם מסילה בודדת? יש את הקרוסאיר 520W שזה בעצם מסילה אחת אבל הוא גם יותר יקר ואין צורך בו כשהאנמרקס מספיק

למה צריך 3 מסילו תשאחת תהייה רק לכרטיס מסך אם יש לךל 2 מסילות בספק הרבה יותר זול והמסילה של הכרטיס מסך וכוננים והמאווררים ונשאר לך עוד 6A פנוי..

SLן עם GTX זה טימטום.. פתרון פיזיקה תוכל להוסיף לGTX ועדיין לא תצטרך ספק אחר כל עוד זה לא כרטיס מסך מטורף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרון פיזיקה יהיה חייב להיות אותו דגם ככל הנראה

CashMAn אם תחליט ללכת על הליבריט 400 עם הכרטיס הזה אשמח לדעת אם הכל עובד ללא בעיות (גם אם תלך על ספק אחר דומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...