מבקש המלצות למארז איכותי בתקציב של 1000 שקל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצות למארז איכותי בתקציב של 1000 שקל

bv500

Recommended Posts

ניתן לחרוג מעט בתקציב אך האם שווה בכלל להשקיע סכום כזה במארז? אולי כדאי לצמצם עלויות של כל המפרט ע"י השקעה נמוכה יותר במארז?

המליצו לי על הקולרמאסטר סטקלר 830 ב-1500 שקל האם הוא כ"כ טוב ושווה את ההשקעה?

ומה בקשר לג'יגהבייט אורורה (690) או אורורה570 (890)

ובכלל, מה צריך להיות במארז איכותי? האם הוא חייב להיות עשוי מאלומיניום? כמה מאווררים צריך?...

(בעיקרון המחשב מיועד לאוברקלוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון ב1000 שקל הכי כדאי זה האורורה החדש או הP180..

בעיקרון הP180 יותר טוב אבל יש אנשים שבגלל העיצוב של האורורה החדש שהוא גם מעולה יקחו אותו במקום הP180..

זה תלוי אם כדאי לך מארז כזה יקר או לא.. אם יש משהו במפרט שהיה כדאי לך לשפר וה500 שקל הנוספים שהשקעת במארז גרמו לכך שלא תוכל לקנות כבר עדיף לקנות מארז יותר זול ולשהקיע במשהו אחר.. תראה מפרט אם אין משהו לשדרג תיקח את הP180 או האורורה החדש..

אני לא חושב שיש טעם ליותר מיזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד תאמת... ה A10 לא סופר את ה 830.

מה שכן הוא טיפה יותר קטן ממנו. אם זה לא עקרוני לך קח את ה A10. (יש בו כל כך הרבה אפשרויות ואפשר לומר שבמיד הוא המארז הכי טוב היום וגם עד תקציב של 1400 שקל).

בכל מקרה אם אין לך צורך במארז מטורף אתה יכול להסתפק ב 570 מארז מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת לא כל כך אהבתי את ה-P180 גם כי הוא די יקר וגם כי לא הבנתי כ"כ את המערכת שלו - הוא נראה כאילו הכל סגור...אני צודק?

מה ההבדל בין האורורה הרגיל ל-570 חוץ מעוד 200 שקל מיותרים??

וזה מספיק מאוורר אחד מקדימה ו-2 מאחורה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת לא כל כך אהבתי את ה-P180 גם כי הוא די יקר וגם כי לא הבנתי כ"כ את המערכת שלו - הוא נראה כאילו הכל סגור...אני צודק?

מה ההבדל בין האורורה הרגיל ל-570 חוץ מעוד 200 שקל מיותרים??

אני ידוע שיש לו 3 שכבות כאלה וזה בולם את הרעש ולכן הוא ממש ממש שקט.. ואז הוא יותר שקט מהאורורה..

מבחינת לאידוע מי יותר טוב.. וההבדל הוא 100 שקל.. אני אישית הייתי לוקח את ה570 בגלל איך שהוא ניראה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר בכלל בארץ להשיג את המארז הזה של ליאן לי? וכמה הוא עולה?

ואממ בעיקרון הP180 עדיף על ה570.. אבל יש אנשים שיקחו את ה570 בגלל יופיו המופלג ;D

פנדה יבאו כמות דיי גדולה של מארזים של LL, המחיר של הA10 הוא 1350 שקל לW ו1450 לB שם. מה שכן הם הביאו רק חלק מהמארזים של LL.

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_280_404

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...