התלבטות בין 2 מארזים של Raidmax ל- A-top - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 מארזים של Raidmax ל- A-top

gurden

Recommended Posts

שלום לכולם, כבר הרכבתי מחשב שאני רוצה לקנות (תודה לפורום), עכשיו מה שנשאר לי זה המארז, עד לפני כמה ימים לא ידעתי שזה יעשה לי כזה כאב ראש :s05:

השאלה שלי היא כזאת, ב- Ninja שח Raidmax יש 2 מאווררים, הוא נראה מעולה, Tooless (מאוד אהבתי את הדרך של Raidmax לקיבוע החלקים).

יש גם את ה- Sagitta, גם הוא - מדהים בעיצוב.. אותה שיטה של tooless, מגיע עם 2 מאווררים.... הבעיה איתו זה שיש לו רק ל-3 HD's.

ויש את ה- A-top. מגיע עם 3 מאווררים, 4 או חמש כניסות של Hd's, עיצוב נחמד.. לא התלהבתי, אבל דיי פונקציונלי מגיע בתצורת tooless, יש לו אפילו תופסן לכבלים..

כולם מגיעים עם ספק. זה כי כרגע יש חור תקציבי וקצת בעיה להוסיף ספק liberty, אז הוא יתעכב בעוד חודש חודשיים :]...

בכל מקרה, מה אתם אומרים ? מה הכי מומלץ מבינהם ?

מי שהתנסה עם אחד מהם ויכול לתת מענה גם זה יהיה טוב, או מידע כללי.. רק בבקשה לכתוב מאיפה אתם יודעים (כללי או שיש לכם)

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהרוב לא ימליצו על אף אחד בטווח המחירים שלהם, כי יש טובים יותר של חברות אחרות (כמו Gigabyte Triton ואחרים).

לי אישית אין הרבה נסיון במארזים אז אני לא יכול לייעץ לך כ"כ, אבל רציתי להפנות את תשומת ליבך לאפשרות מעניינת נוספת:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_993&products_id=14998

לדעתי המארז יפה מאוד מבחינת עיצוב, אבל אין לי מושג עד כמה הוא איכותי (ואין כ"כ ביקורות עליו משום מה)

עריכה: לפי מיטב ידיעתי (מביקורות), יש בנינג'ה בעייה של צפיפות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה, כעיקרון אני מחפש מארז שלא יהיה ענק כמו למשל ה- Transfomer של Subbeam, למרות שהוא מגיע מאוד מאובזר.

אני כרגע צריך מארז שיהיה מעוצב, לא ענק.. בסביבות ה-45-6 ס"מ גובה.

רצוי שיהיה לו חלון כי כבר הזמנתי קתודות וכו'. וחבל יהיה לבזבז את זה על מארז בלי שיקוף כלשהו.

אם יש לכם עוד המלצות הם יתקבלו בברכה כי אני כנראה היום הולך לקנות את המחשב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה, יש לך Raidmax Smilodon, יש לי אותו והוא פשוט תענוג מבחינת הרכבת חלקים ויופי :cool2:

שני הדברים היחידים שמעצבנים (והסעיף השני לא הכי משפיע) הם:

1. משקל- הוא שוקל די הרבה עם כל המחשב בפנים, בוא נגיד שלסחוב אותו 200 מטר זה סביר (אך גם בכאבים חח)

2. מאוורר אחורי של 80 מ"מ- היה נחמד אם זה היה 120 מ"מ, אבל אני לא מאמין שהיה הפרש גדול (וגם יש לי ליברטי ככה שהוא גם עוזר להוצאת אוויר חם מן המארז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיגבייט פוסידון -יש אפשרות להוריד את הרשת בדלת הצד ןלשים חלון פרספקט-זה מגיע יחד עם המארז-אתה מחליט מה אתה רוצה.

לחלון יתרון שלא יכנס אבק(האוויר יכנס רק דרך הפילטר מקדימה)-בכל מיקרה לא צריך לקמבן משהו -שתי האופציות באות עם המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...