חשד: נרצחה נערה בת 13 בקצרין - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: נרצחה נערה בת 13 בקצרין

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתה אחת מהשכבה שלי שלידה בכתה ט.(נכנסה להריון עוד באמצע ח). אבל חוץ מזה לא גנבות לא מכות, למי ששומר מרחק בטיחות סביר מן המחששה.

אבל די סטינו מן הנושא.

(אני מת על זה שמותר לסטות מן הנושא בלי שהנושא ינעל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשהו יש תמונה של החשוד במעשה?

ראיתי אותו לכמה שניות בטלוויזיה, ולפי זיהוי די מהיר הוא עצר איתנו טרמפים לכיוון צומת מחניים בפעם האחרונה שביקרנו ידידות בקצרין :errrr:

עריכה:

זה הבנאדם, זה הוא

_MG_4532_a.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה בישראל אכן אימפוטנטית(*שיעול* בני סלע... *שיעול*), אבל עד עכשיו אני לא רואה כל רע בהתנהלותה במקרה הנ"ל.

תחילה החשד היה כי חברים מן הבית ספר של הילדה היו אחראים למעשה - חשד די ראשוני ולא מבוסס כנראה אבל נכו רוב המקרים - אבל אחרי תיחקור עדי ראייה הם מסרו שראו את האדם המבוגר שאין לו שום קשר לבית ספר נכנס אליו, אתה לא היית עוצר אותו לחקירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת, דיברתי היום עם חברים ומורים בתיכון, הם אשכרה חושבים שזה בני סלע, חברה, באמת, כמו שאמר פה כבר מישהו, תכף תאשימו את בני סלע בגרעין האיראני ובסמים ובאיפוטנציות של המשטרה בארצנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את המשטרה המפגרת שלנו. הם חושדים שהרצח בוצע ע"י תלמידים, אבל באותה נשימה עוצרים אדם תמהוני בן 56 בלי הסברים.

טוב, הם לא צריכים להסביר כלום לאף אחד בנתיים. אבל זה באמת חשוד שהם עצרו תמהוני בן 56 וחושדים עדיין בנערים, מה הם חושבים - שהוא הזמין את הרצח מהחברים שלה? :s07: לא מובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמעניין אותי הוא מה מרגיש אדם כשהוא עושה דבר כזה...כאילו איך לעזאזל זה יכול לספק אותו ולעשות לו הרגשה טובה כשהוא מתעלל במישהי באכזריות אונס אותה ורוצח אותה...איך המוח שלו עובד בכלל,ומה הסיבה שהוא נהנה מדברים כאלה בניגוד לשאר בני האדם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת, דיברתי היום עם חברים ומורים בתיכון, הם אשכרה חושבים שזה בני סלע, חברה, באמת, כמו שאמר פה כבר מישהו, תכף תאשימו את בני סלע בגרעין האיראני ובסמים ובאיפוטנציות של המשטרה בארצנו...

בני סלע לא אשם בהיות משטרת אימפוטנטית אבל הוא בהחלט "חשף" את העובדה הזו לציבור הרחב.

מה שמעניין אותי הוא מה מרגיש אדם כשהוא עושה דבר כזה...כאילו איך לעזאזל זה יכול לספק אותו ולעשות לו הרגשה טובה כשהוא מתעלל במישהי באכזריות אונס אותה ורוצח אותה...איך המוח שלו עובד בכלל,ומה הסיבה שהוא נהנה מדברים כאלה בניגוד לשאר בני האדם?

אחח, נפלאות(ומגרעות) המוח האנושי...

יש אנשים שאכן מקבלים סיפוק מרצח יהא זה סיפוק מיני או "סתם" הרגשה של סיפוק ויש עוד יותר אנשים שהם סדיסטים שמקבלים סיפוק מהתעללות פיזית בכלל ולאו דווקא רצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במילה אחת: ASPD, תקרא כאן:

http://en.wikipedia.org/wiki/Antisocial_personality_disorder

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא מצליח להבין למה אנשים סתם רוצחים...

מילא אם הם ירצחו מנקמה או איש ממאפיה או משהו כזה אני עוד יכול להבין... אבל סתם ככה ממש לא.

נ.ב:

תפסו את בני סלע בנהריה! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה? תפסו אותו? ;D...שמעתי על ASPD אבל חשבתי שבכלל הפרעה אנטי סוציאלית זה אנשים שפשוט שונאים לראות בני אדם אחרים ומרגישים שנאה כלפיהם,ולווא דווקא דחף לרצוח\לאנוס\להתעלל בהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כן ידעתי את זה..אבל יש גם הפרעה כזאת שאנשים פשוט שונאים אנשים אחרים,לא שאין להם צורך בקשרים חברתיים ומרגישים מצויין עם זה (סכיזואידים),יש הפרעה אני חושב שאנשים פשוט שונאים את המין האנושי הכוונה,מתרחקים מאנשים בגלל שנאה ולא בגלל חוסר צורך בקשר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...