חשד: נרצחה נערה בת 13 בקצרין - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשד: נרצחה נערה בת 13 בקצרין

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נערים? ילדים רצחו ילדה? יש לנו עוד לאן להתדרדר? חבל ששרת החינוך מתעסקת במפות במקום באלימות בבתי הספר. למה כולם מחכים? שכמו בארה"ב ילדים יתחילו להביא חם לבי"ס ולרסס אנשים?

אם זה נכון הלדים יטענו שהם שיחקו או cs ויצאו זכאים,בארהב זה קורה כל איזה חודש. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין, כולם כל כך אוהבים את האמריקאים ורוצים להיות כמוהם - מה ביקשו זה מה קיבלו.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3337074,00.html

גם המאבטחים בבית הספר הם לא יותר מפלצנים זקנים שלא עושים כלום חוץ מלגרבץ בשער. איך ילד חוטף אקדח למאבטח? ונניח והחשוד שנעצר ברצח הילדה הוא באמת הרוצח, אז איך לעזזל הוא הצליח להכנס לבית הספר? איך בנאדם זר נכנס לבי"ס במטרה לבצע רצח ואף אחד לא שם לב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נערים? ילדים רצחו ילדה? יש לנו עוד לאן להתדרדר? חבל ששרת החינוך מתעסקת במפות במקום באלימות בבתי הספר. למה כולם מחכים? שכמו בארה"ב ילדים יתחילו להביא חם לבי"ס ולרסס אנשים?

בתיכון שלי ילד הביא לפני שבועיים גז מדמיע וריסס לילדים בעיניים. לא שמעו ממנו מאז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתיכון שלי היו ילדים שחשבו שהם מאפיה, יכלו להכות תלמידים, גם בנות, לאיים עליהם ומה לא וכשמישהו הגיש תלונה, אז היא נסגרה באופן מסתורי. ::)

כמעט בכל חטיבה זה קורה, כל הילדים הפחדנים רואים מה שהמופרעים עושים והם לא מספרים....!! דווקא מי שצריך לראות את הפשעים הללו לא רואה, חבל! :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל, רק הבית-ספר שלי היה (יחסית) נורמלי?

אצלנו היו אולי כמה ילדים שעישנו סמים, אבל הם לא הדרדרו קשה מדי (אז לפחות), והייתה ילדה אחת שכבה מתחתי בי"א שהיה לה תינוק, וילדים מכיתה ח' פינצרו את הגלגלים של המכונית של המחנכת שלהם.. אבל אלימות פיזית לא הייתה (היו מכות בקטנה פעם ב-, לא נגמר בשום דבר מיוחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל, רק הבית-ספר שלי היה (יחסית) נורמלי?

אצלנו היו אולי כמה ילדים שעישנו סמים, אבל הם לא הדרדרו קשה מדי (אז לפחות), והייתה ילדה אחת שכבה מתחתי בי"א שהיה לה תינוק, וילדים מכיתה ח' פינצרו את הגלגלים של המכונית של המחנכת שלהם.. אבל אלימות פיזית לא הייתה (היו מכות בקטנה פעם ב-, לא נגמר בשום דבר מיוחד).

אצלנו זה גם לא היה משהו.... עישנו רק סיגריות אולי הלכו פה ושם מכות והחצפו למורה אבל לא יותר מזה.... הייתי רוצה לראות את הפנים של אותם הורים של המופרעים עושים מעשה כל כל אכזרי שלפי מה שההורים מכירים אותם זה ההפך.... מסקנה: צריך להתקין מצלמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו הביאו רימון רסס חי ושיחקו איתו בשירותים איזה 20 ילד מזלם שלא קרה אסון כי רימון רסס הורג כמו כלום 20 אם לא פוצע אותם אנושות.

אבל בנינו זה כבר לא משנה בקרוב כל הבתי ספר בארץ יהפכו לשוק נשקים וסמים, יש בתי ספר שאם הם ישמעו את הסיפורים פה הם יצחקו ולצערנו כמעט ואין בתי ספר שישמעו את זה ועניים יחשיכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה מזעזע מה שהלך שם, אבל תאמת, עם כל הפיגועים וכל האלימות וכל הסמים וכל שאר הזבל במדינה הזאת, אני חושב שכבר התרגלתי ופיתחתי איזושהי חסינות לכאלה דברים...

אגב ליבי, את מטרחנת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.. אתה מקרית מוצקין במקרה?

כרמיאל.

אבל שמע, בטח 1 מ-1000 לפחות יולדת שהיא עדיין בתיכון (ועוד כמה עוברות הפלות), אז אני לא יודע כמה זה נדיר :-X.

J.Dog-Christ , זה לא , זה החיים, זה העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...