לוח אם טוב ל-AMD AXP 1600+ - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם טוב ל-AMD AXP 1600+

imac

Recommended Posts

רואים שאתה מדבר בלי קשר, מה הקשר של ביצועים לאיכות ולאמינות? כולם יודעים שאין כמו אפוקס באמינות ואיכות.

ומה שאמרת על ה-FireWire שהוא פיצ'ר שאין לאפוקס והוא מכסה על הכבלים המעוגלים, הרי כולם יודעים שכמעט אף

אחד לא משתמש בזה, זה סתם עוד חיבור שטוב רק לאנשים שמשתמשים במצלמת וידיאו דיגיטלית, והיום רוב המצלמות כבר

עברו ל-USB, מי צריך את החיבור הזה?

1. ניראה לי שאתה יותר מדיי נעול על . מה שגרם לגיגה בייט את השם הרע זה היה 7vrxp עם התמיכה בg4ti שהבעיה הזאת נפתרה ממזמן. ולמי שיש בעיה יכול ללכת להחליף לrev 2 בחינם אז ניראה לי שהם טיפלו בזה כמו שצריך. לדוד שלי יש את ה7vaxp והוא לוח מעולה שום מסך כחול יציב אמין והכל עובד פצצה.

2.בקשר לfirewire פה כבר אתה מתחיל להמציא תירוצים בשביל להצדיק את זה שאין בepox 8k9a2+ את הfirewire נכון לgiga byte אין כבלים עגולים אבל כבלים עגולים אפשר להכין לי לקח לעשות את הכבלים שלי עגולים 20 דקות והם בדיוק אותם דבר חוץ מהיופי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שג'יגהבייט לא טובים, הם מעולים, אבל שמשווים אותם לאפוקס אז אין בכלל מה לדבר אפוקס בטוח, אבל פה נכנס התקציב, והנה

איזה לוח אני חושב שמתאים לתקציב מסויים:

======================================================================

GIGABYTE 7VAX - 500-550

EPOX 8K9A2 - 600-700

EPOX 8K9A2+ - 800-900

ASUS A7N8X NFORCE2 - 950 - 1200

כל המספרים אומרים מאיזה תקציב עד איזה תקציב כדאי כל דבר.

הראשון בגלל שזה לוח טוב עם פיצ'רים טובים וביצועים במחיר נמוך.

השני בגלל שזה לוח מעולה האח הקטן של ה-8K9A2+,

מפרט זהה ל-7VAXP (כולל ראיד, AGPX8, ועוד........)

ומחיר מצחיק, בגלל זה לא שמתי את ה-7VAXP שהמחיר

לא מצדיק את מה שמקבלים.

השלישי לוח לתקציב גבוהה עם המון פיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה לנו כבר ת'רד GigaCrap vs. Epox?

ג'יגה בייט לא עובר אף אחד בביצועים, הפרשי ביצועים בין לוחות המבוסיסם על אותו צ'יפסט אפסיים.

OC- כל אחד עם מעבד פתוח וקצת מזל (מבחינת HD וכטריסי PCI) יכול להגיע לFSB של 200.

אז מה לוקחים? לפי בחירת המשתמש, במחירים של היום אני הייתי הולך על אפוקס, אבל שוב- כל אחד וצרכיו וצריך להתייחס למקרה ספציפי כדי לקבוע, אינ אישית לא הייתי מעדיף לוח בגלל FIREWIRE- אפשרויות OC לעכשיו\לעתיד היו הרבה יותר משמעותיות בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IMAC עזוב אותך מהלוחות של אפוקס, תן להם להמשיך לייצר כרטיסי מסך, אבל לא לוחות אם, בזה אני לא סומך עליהם.

הלוחות שלהם נראים יבשים, והיא לא חברה ותיקה שהוחיכה את עצמה בתחום, לדעתי בקרוב מאוד היא תפקסיק לייצר לוחות.

החברות המובילות היום הם:

=================================================================

ASUS

EPOX

ABIT

SOYO

MSI

GIGABYTE

אלא החברות הבולטות בתחום,

אבל מה שמעניין שהחברה שמוכרת

הכי הרבה היא , והלוחות

שלהם הם בכלל לא שונים ואפילו

יש הרבה יותר טובים.

וכמובן אפוקס ואביט הן חברות

בולטות בתחום (למי שמבין),

ו- הם פתרון זול וטוב כמו

GIGABYTE, וסויו בחו"ל נחשבים

לוחות מאוד טובים וגם מאוד נמכרים,

תמיד עם המון פיצ'רים, כמו מאורר

צ'יפסט, צבע כסף ללוח, פאנל קדמי ועוד........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתה נעול קשה על EPOX

GIGABYTE הוכיחה את עצמה כמתחרה רצינית אני לא מבין איך אתה יכול בכלל לשים את MSI וGIGA BYTE באותו קטגוריה

לGIGABYTE יש לוחות מעולים ואפילו יותר טובים מEPOX בגלל שהם נותנים אותו תמורה של ביצועים אבל GIGA BYTE מפוצצת אותך בפיצרים ובמחיר זול ששוה ללכת על GIGABYTE

לאנשים נכנס לראש חזק על הפאשלה שלGIGABYTE עם G4TI פאשלה שהייתה וגיגה בייט יצאה כמו גדולה מהפאשלה.

אנשים קונים את בגלל השם שלה. כמו שאנשים קונים INTEL.

אני הרכבתי את הלוח 7VAXP ו8K9A2+ ושראיתי מה בא עם GIGABYTE ומה בא עם EPOX ממש התאכזבתי מEPOX במיוחד שלא כל הלוחות 8K9A2+ מגיעים עם המאורר על הציפסט. והגיע רק כבל אחד מעוגל.

ועוד משהו חשוב הDUAL של שעוזר להתגבר על הפחד שיש לאנשים עם העידכון ביוס.

ואני יחפש לכמה FSB הגיעו עם 7VAXP ושאני ימצא אני יפרסם אני יודע שepox הגיעו ל 220 ויציב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות של ג'יגהבייט הם בפירוש לא טובים בכלל לאוברקלוק. biodome (אם אני לא טועה) עשה בדיקה אובייקטיבית וגילה שה-VAXP לא עובד 145 באס. אני מאמין הרבה יותר לביקורת אובייקטיבית מהארץ, מאשר לביקורות משוחדות מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"עזוב אותך מהלוחות של אפוקס" "וכמובן אפוקס ואביט הן חברות בולטות בתחום"

OT

זה רק אני או שאתה סותר את אצמך?

/OT

בקיצור למה התכוונת?

אני חושב שהוא התבלבל והתכוון ללידטק...:)

ואגב, זה לוח די נחמד, במיוחד בגלל הצ'יפסט, אבל היכולות שלו לא משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...