איזה כרטיס מסך יותר טוב הרקולס או ג'יגבייט??? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך יותר טוב הרקולס או ג'יגבייט???

r-9700 pro

Recommended Posts

שלווום לכולם ויום טוב.

אני רוצה לקנות כמה שיותר מהר את הכרטיס מסך רידאון 9700 אבא שלי מסכים לי להגיע לסכום של ההרקולס.

אני כבר מבולבל אני לא יודע איזה כרטיס של חברה יותר טוב פעם אמרו לי ג'יגבייט ופעם אמרו לי הרקולס אני חושב שהג'יגה בייט יותר טוב מהקטע של הסכום הכספי שהוא 1984 ש"ח ולעומת זאת הרידאון של הרקולס יקר ומחירו 2236 ש"ח.

אז בבקשה תעזרו לי אני מבולבל ואני רוצה לקנות את הכרטיס כמה שיותר מהר.... :-\

בתודה רבה מראש r-9700 pro ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות האוברקלוקינג של הכרטיס של ג'יגה ביט יותר טובות. להרקולס יש ציורים מגניבים על האריזה וההיטסינק. תחליט אתה מה יותר עדיף. 8)

אבל חוץ מזה, אני מציע לך לחכות עד שהGFFX יצא, ואז תיהיה ירידת מחירים רצינית לכרטיס המתחרה מבית ATi.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RaGe אתה מודע לכך ש-GFFX יצא בעוד כארבעה חודשים?! ואולי אפילו יותר...

r-9700 pro אם היית עושה חיפוש היית מוצא את השתשובה שלך ואני מבטיח לך שהיית מוצא יותר מתשובה אחת!

לנושא: הכרטיס של ג'יגבייט הוא הכרטיס העדיף מבין השניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש ירידות מחירים, לא צריך לחכות לינואר פברואר

וכבר עכשיו הכרטיסים האלה במחירים ריצפה בעיקר זה של גיגבייט. חוץ מהעבודה שהוא לא פחות טוב.

אם אני הייתי קונה אז זה היה את הגיגבייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד יש ירידות מחירים, לא צריך לחכות לינואר פברואר

וכבר עכשיו הכרטיסים האלה במחירים ריצפה בעיקר זה של גיגבייט. חוץ מהעבודה שהוא לא פחות טוב.

אם אני הייתי קונה אז זה היה את הגיגבייט

אני לא אומר שאין ירידות מחירים עד אז...

אני פשוט אומר שכל החברות מחכות עד אחרי החגים הנוצרים כדי להוריד מחירים,

זה יוצר ירידה דרסטית של 15-20% או אפילו יותר במחירים, תוך כמה ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז להפך!

תקופות הקניות הגדולה בעולם התחילה לפני כמה ימים ב 28 לנוב' בחג ההודיה ונמשכת עד לקריסמס בתקופה הזאת אפשר למצוא את המבצעים הכי גדולים והכי טובים מהסיבה הפשוטה שאז הרוב קונים מתנות לחגים ובגלל שהחברות צריכות להפטר ממלאים בשביל לשפר קצת את המאזן השנתי שלהם.

אם חברה נשארת אם מלאי לא מכור אחרי ה 1 לינואר המאזן שלהם יראה ככה (כלומר הפסדים ) ולכן הם מוכנים לעשות כמעט הכל בשביל למכור בתקופה הזאת.

הסיבה היחידה שאולי תגרום לירדת מחירים בינואר חוץ מהרידיה שממשיכה כל הזמן זה ההייפ hype מהיציה של הכרטיס החדש של וגם זה בספק.

לא צפויה ירידה דרסטית במחירים ואם מישהו רוצה לקנות כרטיס מסך כדאי שיקנה אותו ולא ידחה את זה כמה חודשים בשביל לחסוך 50 שקל

אין שום הגיון (ואם מישהו באמת רוצה לחסוך את הכמה גרושים שיקנה מהמכרז של טכנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז להפך!

תקופות הקניות הגדולה בעולם התחילה לפני כמה ימים ב 28 לנוב' בחג ההודיה ונמשכת עד לקריסמס בתקופה הזאת אפשר למצוא את המבצעים הכי גדולים והכי טובים מהסיבה הפשוטה שאז הרוב קונים מתנות לחגים ובגלל שהחברות צריכות להפטר ממלאים בשביל לשפר קצת את המאזן השנתי שלהם.

אם חברה נשארת אם מלאי לא מכור אחרי ה 1 לינואר המאזן שלהם יראה ככה (כלומר הפסדים ) ולכן הם מוכנים לעשות כמעט הכל בשביל למכור בתקופה הזאת.

הסיבה היחידה שאולי תגרום לירדת מחירים בינואר חוץ מהרידיה שממשיכה כל הזמן זה ההייפ hype מהיציה של הכרטיס החדש של וגם זה בספק.

לא צפויה ירידה דרסטית במחירים ואם מישהו רוצה לקנות כרטיס מסך כדאי שיקנה אותו ולא ידחה את זה כמה חודשים בשביל לחסוך 50 שקל

אין שום הגיון (ואם מישהו באמת רוצה לחסוך את הכמה גרושים שיקנה מהמכרז של טכנו)

העניין הוא שכולם קונים מתנות, ואז זו הבעיה של החנויות, לא של החברות, בלאו הכי יקנו את המוצרים שלהן,

אז למה לא להרוויח עוד כמה דולרים....

ואני מכיר את השוק הזה די טוב, תסמוך עליי..... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה רבה על כל העזרה שלכם אחים שליולסיכום הבנתי שכדי לי מאוד ללכת על הרטיס מסך של ג'יגה תודה רבה ואני יעשה אובריקלוגר אז כמו שמרתם הוא אכן טוב לאובריקלוגר..... ;):D:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי משהו קצת עזוב דהמשחקים בהם אני משחק הרידאון לא מעלה אותם טוב כמו למשל:קונטר סטרייק, nba2003, פור ספייד6

אני ראיתי את הדברים האלו מן האנשים שנמצאים פה בפורום אשר הם מתלונניםעל דבר זה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי משהו קצת עזוב דהמשחקים בהם אני משחק הרידאון לא מעלה אותם טוב כמו למשל:קונטר סטרייק, nba2003, פור ספייד6

אני ראיתי את הדברים האלו מן האנשים שנמצאים פה בפורום אשר הם מתלונניםעל דבר זה.....

הדרברים החדשים 6200c מתקנים את כל הבעיות עד כמה שאני יודע.

אבל אם יש עוד בעיות יש את הפורום של rage3d שמתמחה בפיתרון בעיות בכרטיסי ATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...