קיבלתי את ה WII! - עמוד 3 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי את ה WII!

m0sh

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר שני , מה שמעניין אותי באמת לדעת זה האם הגרפיקה של המכשיר / משחקים עומדת בקנה אחד עם ה- Xbox360 וה- PS3.

סביר להניח שלא נכון?

אתה צוחק, נכון?

הWII עומד בקנה מידה של הXBOX הראשון, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון...בקשר לתמונות אני חושב שזה מיותר שאני יפרסם כי צריך לראות את זה בפעולה עם השלט

ואם למישהו יש מקום שאני יעלה וידאון שיגיד לי...

לגבי זלדה,משחק מדהים...כרגע אני 7 שעות במשחק ובנתיים הוא לא יותר מידי קשה (לפחות לי) , הקטע עם הזאב מגניב ובכלל כל האווירה של המשחק נהדרת

אני חייב לציין שקצת קשה לי השליטה אבל זה יבוא עם הזמן אני מניח, זה ממש מגניב להצביע ממש למסך לאיפה שאתה רוצה וזה זורק - עד לפני כמה ימים הסנסור בר שלי לא היה במקום טוב והפיונטר היה די גרוע

אני כנראה יקבל בקרוב עוד שלט וזה מאד ישפר את החוייה של sports

הboxing ממש כיף ותתפלאו אבל זה מעייף מאד ואתה אשכרה עושה ...יהיה מעניין שאני ילחם מול חבר שלי

גם הגולף ממש מעניין...אני מחכה שיצא משחק רציני של גולף וטניס

חבל שאין לי עוד כסף והייתי יכול להביא עוד שלטים ובלי קשר משחקים...אבל נצטרך לחכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עלוב ... תפסיק להתעסק בקטנות...זה כיף וזה מה שחשוב

וזה דווקא כיף ומצחיק...יצרנו דמוית שנראות כמונו וזה גדול לדעתי וגם לדעת חברים שלי

עידכון נוסף: האמריקאי פשוט כלי עולם ....שילמתי לו על 3 שלטים נוספים ועל ריימאן שזה משחק עם מלא mini games

שקיבל הרבה ביקורות טובות...זה סוג משחקים שאני מת עליו וכיף לשחק עם חברים-בכל מקרה הוא ישלח לי את זה בקרוב אני מקווה :)

בימים האחרונים לא נגעתי ב כי לא היה לי זמן (מדעי המחשב זה קשה סעמק)

אני מבטיח בעתיד הקרוב לשים פה קצת ...ואולי עוד כמה קליפים אני אעלה ליו טיוב...אני צריך לשאול את חבר שלי אם זה מפריע לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני יכול לקנות מארה"ב ,אבל הבעיה שאני פוחד שזה הייפ ראשוני ועוד כמה שנים זה יהפך למן GC2.

אני לא מה לעשות. לחכות ל PS3 שירד במחיר ויתבשל? אולי לקנות 360 וזהו? (למרות שזה נראה כמו הXBOX הראשון במשחקים ובקהל)

מכיוון שMOSH קנה תWii אולי יתן לי חוויה כנגד אחרות ואם שווה הקנייה על פני השניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל איך שזה ניראה כרגע הWII יצליח הרבה יותר מהקוביה

אבל גם אם הגרוע מי כל יקרה והWII יאפוך לקוביה 2

ההפסד הכספי יהיה יותר נמוך מהקונסולות האחרות

לדעתי אם אתה לחוץ על קונסולה תיקנה היום ותחליף מישחקים אם מוס ואחרים שיקנו

ובעתיד 360 או PS3

בכל מיקרה אפילו דוקטור פיל אוהב תWII-

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=12501

זה כבר יזרים הרבה מאוד קונים בארצות הברית :lol: :lol: :lol:

הWII הושק באופן מוצלח בכל שלושת האזורים הגדולים ככה שאני אישית לא דואג לנינטנדו כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה אני יכול לקנות מארה"ב ,אבל הבעיה שאני פוחד שזה הייפ ראשוני ועוד כמה שנים זה יהפך למן GC2.

אני לא מה לעשות. לחכות ל PS3 שירד במחיר ויתבשל? אולי לקנות 360 וזהו? (למרות שזה נראה כמו הXBOX הראשון במשחקים ובקהל)

מכיוון שMOSH קנה תWii אולי יתן לי חוויה כנגד קונסולות אחרות ואם שווה הקנייה על פני השניים?

זה הכל תלוי בצרכים שלך... ה PS3 לא יוזל בקרוב לדעתי....בנתיים רק בעיות יש להם

אני חושב שWII הוא מכשיר אדיר שנותן לך חווית משחק אחרת...אני כבר לא יכול לחכות למשחקי רציינים זה יהיה פשוט כיף אדיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מיקרה אפילו דוקטור פיל אוהב תWII-

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=12501

זה כבר יזרים הרבה מאוד קונים בארצות הברית :lol: :lol: :lol:

רגע...רגע...הנה זה :puke:

פרסום מכוער לאמריקאים טפשים :bash: לא האמנתי שנינטנדו תלך על פרסום כזה גלוי ומכוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dante123

על מה אתה מדבר הWII מופיע בכל מקום

ראיתי אפילו כתבות בהארץ ונינטנדו לא מוכרת לישראל (לא באופן רישמי)

הWII מופיע בערוצי חדשות בארצות הברית ואירופה (בטח ביפן אבל אני אישית לא ראיתי)

בתוכניות אירוח וכו

אז נכון שנינטנדו משקיעה הרבה מאוד בפירסום בדור הזה

אבל עדין התקציב שלה נמוך בהשווה למיקרוסופט או

הWII פשוט חדשני מספיק שמציגים אותו גם בלי לקחת כסף

(בטח יש גם פירסום שמוי פה ושם אבל לא ברמה שזה יופיע בכל חור טלויזיוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מה לעשות. לחכות ל PS3 שירד במחיר ויתבשל? אולי לקנות XBOX 360 וזהו? (למרות שזה נראה כמו הXBOX הראשון במשחקים ובקהל)

מכיוון שMOSH קנה תWii אולי יתן לי חוויה כנגד קונסולות אחרות ואם שווה הקנייה על פני השניים?

זה די תלוי בסוג משחקים שאתה אוהב.

באמת ה- הביא צעד קדימה את הגיימינג, אבל עדין, זה עוד חדש והקונסולה ממש חלשה, רוב המשחקים שלה יהיו קלאסיים כאלה כמו מריאו, ולא משחקים מלאים אקשן, אם אתה מחפש משחקים קלאסיים ועליזים כאלה אז תלך על , אבל אם אתה רוצה משחקים מלאים באקשן רצחני, אני מניח שאתה מאוד תתבאס מה- למרות השלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...