BW 745 מול כמה מערכות קירור מים טובות ויקרות בה&#151 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BW 745 מול כמה מערכות קירור מים טובות ויקרות בה&#151

rtr

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, זה היה די ברור... אני הנחתי שיש עוד סיכונים :nixweiss:

למרות שדליפת מים טיפה תפתיע אותי, עוד לא שמעתי על מקרים כאלו וגם יש את כל השסתומים האלה וברגע שמהדקים אותם טוב והצינור עצמו ללא חורים- אין סיכון (לפחות כך אני חושב, אני לא ממש התעמקתי בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 745 יש חיסרון אחד מאוד גדול מול ב735 - הרבה יותר צנרת ועוד רדיאטור, מה שאומר שלמשאבה הלא מאוד חזקה שמגיעה איתה קשה לדחוף את המים לאורך כל המרחק הזה - אל תשכחו שהרדיאטור השני חייב להיות מחוץ למחשב.

אם המטרה היא למעבד בלבד אז ה735 עדיפה בלי ספק, צנרת יותר קצרה ולחץ מים גדול יותר.

אם רוצים להכניס אחרי הרדיאטור הקטן גם לכרטיס מסך ואחרי הרדיאטור הגדול לצ'יפסט למשל אז כדאי לקחת את ה745.

מניסיון ועבודה עם שתי המערכות, טמפ' המעבד טובה יותר עם ה735 כשמקררים רק מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) מישהו יכול להביא סקירה שמשווה את ה - BW735/745 ל - GIGABYTE 3D ?

אמרו לי שהן די שוות אבל הייתי רוצה לראות זאת.

2) האם אפשר להוסיף ל - SYMPHONY בלוקים לכרטיס מסך ולגשר הצפוני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הקפצה קטנה לדיון...

נישאלו כאן לא מעט שאלות שנישארו ללא תשובה.. ומצאיתי סקירה שעונה על חלק מהן.. אפשר היה כמובן ליסגור את זה עם דניס בה"פ .. אבל ניראה לי שעדיף שכולם יראו את זה. לא ? ;)

http://www.a1-electronics.net/Heatsinks/2006/2nd/BigWater-745_pg7.shtml

בסקירה הנ"ל בדקו את הBW 745 בשלושה מצבים.

1 שני הרד' (BW 745)

2 רק הרד' (120X120 (BW 735

3 רק הרד' (240X120 (BW 740 :P

התוצאות ליפניכם...

דניס אתה כמובן רואה את ההבדלים בין 745 ל735 במצב הרגיל ובמצב הטוב יותר של ה 745 :smile1:..

כניראה שאכן יש משהו בדבריו של TomeRatz..

אז בעלי BW 745.. אתם מוזמנים לשפר את ביצועי הקירור שלכם ע"י הורדת רד' :o

בקשר למחיר של SYMPHONY .. ביררתם שמדובר בגירסה הרגילה ולא במיני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידע מועיל למדי, תומר אכן צדק (מה גם שטיעוניו נשמעו הגיוניים...) :yelclap:

RTR, שמת לב למחיר המשתלם עד מאד של ה - SYMPHONY ? מה דעתך ?

לינק - http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=11481&catid=213

המיני הוא סתם קטן יותר, לא כך ? או יש הבדל גם בביצועים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה קטנה לדיון...

נישאלו כאן לא מעט שאלות שנישארו ללא תשובה.. ומצאיתי סקירה שעונה על חלק מהן.. אפשר היה כמובן ליסגור את זה עם דניס בה"פ .. אבל ניראה לי שעדיף שכולם יראו את זה. לא ? ;)

http://www.a1-electronics.net/Heatsinks/2006/2nd/BigWater-745_pg7.shtml

בסקירה הנ"ל בדקו את הBW 745 בשלושה מצבים.

1 שני הרד' (BW 745)

2 רק הרד' (120X120 (BW 735

3 רק הרד' (240X120 (BW 740 :P

התוצאות ליפניכם...

דניס אתה כמובן רואה את ההבדלים בין 745 ל735 במצב הרגיל ובמצב הטוב יותר של ה 745 :smile1:..

כניראה שאכן יש משהו בדבריו של TomeRatz..

אז בעלי BW 745.. אתם מוזמנים לשפר את ביצועי הקירור שלכם ע"י הורדת רד' :o

בקשר למחיר של SYMPHONY .. ביררתם שמדובר בגירסה הרגילה ולא במיני ?

אני מוסיף את הלינק לסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף..

לא ראיתי את התגובה של דניס :-X

תיראה.. הורידו לה 240 מ"מ מהרד' ושני מאווררים... אבל אחרי מה שראינו עכשיו וניזכור את זה שהסינפוני משתמשת בשתי משאוות 90L/H מיקרה של רד' שהוא פשוט גדול על המשוואה בהחלט יכול לחזור..

אבל מנגד במהלך החיפושים ראיתי כמה השוואות של סינפוני מיני ל BW745 והן דיי שוות (אפילו יתרון קל לBW) .

ואני ממש לא חושב שBW745 יכולה להתקרב למה שראיתו מהסינפוני הרגילה ב XBIT...

מה שכן אני מתחיל לחשוב שהם קצת יותר מידיי פאנבויז של TT בזמן האחרון.. פיתאום (ע"פ ההשוואות שלהם ) BT הוא הקירור אוויר הטוב ביותר והמערכות מים (ה SE) של TT לא רואות ממטר 9500 ? ראיתי גם השוואה של 735 מול 9500... ההבדל היה מעלה... לטובת הזלמן :-\

אבל אחרי OC הבדל של מעלה ל BW...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן אני מתחיל לחשוב שהם קצת יותר מידיי פאנבויז של TT בזמן האחרון.. פיתאום (ע"פ ההשוואות שלהם ) BT הוא הקירור אוויר הטוב ביותר והמערכות קירור מים (ה SE) של TT לא רואות ממטר 9500 ? ראיתי גם השוואה של 735 מול 9500... ההבדל היה מעלה... לטובת הזלמן :-\

אבל אחרי OC הבדל של מעלה ל BW...

זו הביקורת שדיברתי עליה.

http://www.3dnews.ru/cooling/bigwater/index2.htm

למעשה גם אחרי ה OC היא בפיגור של מעלה אחרי הזלמן..

אולי הביקורת של XBIT לא כל כך הוגנת.. ואלי זה פשוט העיניין של החום שניפלט.. כי ראינו (ב XBIT) שה BW צוברת את הפרש המעלות הרציני רק באיזור 150-200W ..

מה אתם אומרים ? לדעתי זה קצת משניהם... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי מנסיון ועבודה על המחשב שלי עם שתי המערכות, לא זרקתי סתם משהו לאוויר מתוך השערה, אז יפה שקיבלתי חיזוק לטענות שלי.

בדקתי את המערכות על אהאופטי 148 שלי בOC מקסימלי ובמתחים גבוהים של עד 1.725 וולט.

אם כבר לקנות את ה745 אז לדאוג לה למשאבה חזקה יותר זה הכרחי, בעיה בפני עצמה כי המשאבה מחוברת ישירות למיכל ובמקום העניין הזה צריך לחבר צינור קטן עם קליפסים - בקיצור, סרט. היא לא משתלמת.

בכלל, מערכות המים של TT טובות לאנשים שלא רוצים להתעסק עם הרכבה ובנייה ומפחדים להרטיב את המחשב או שהעסק נראה עליהם גדול מדי.

את ה735 שלי קיבלתי במתנה ולא רציתי להתחיל לבנות משהו מאפס. בתור התחלה זו יופי של מערכת שמנצחת בלי בעיה קירורי אוויר high-end.

יש לי מעבד חמים על 30 מעלות בחורף ועד 35 מעלות בשיא הקיץ על OC ומתח של 1.5V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...