ניובי מחפש המלצה ל GPS - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניובי מחפש המלצה ל GPS

x-dude

Recommended Posts

היי כולם :hi:

אז במזל טוב אני קונה אוטו חדש והייתי רוצה , ראיתי אצל מישהו שפשוט הוא מקליק את שם הרחוב, את המספר והדבר הנחמד הזה פשוט אומר לו בעברית איפה לפנות ומתי... אני לא זוכר איזו חברה זו הייתה והייתי רוצה משהו דומה.

מה אני צריך לדעת לפני שאני קונה דבר כזה, יש איזה אתר עם אינפורמציה על מכשירי GPS? ישנם חברות מומלצות?

התקציב שלי הוא משהו בסביבות 2000 שקל עם אפשרות חריגה של 500-600 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיקח בחשבון שרק תוכנה (כמו IGO) עול כ1K+-....(ולא נדבר על דרכים אחרות להשיג אותה)..

והאופציה שראית היא יותר בתוכנה ולא במכשיר....

ובתקציב הזה הייתי הולך על הMIO P350....

תתחדש על האוטו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ לא יודע, לאוטו שאני יוכל להשתמש בו כדי להקליק רחוב-מספר והתוכנה תגיד לי איך להגיע לשם (פנה שמאלה, פנה ימינה...) עדיף עם מסך צבעוני וגדול.

עכשיו את התוכנה לא מקבלים ביחד עם המכשיר שקונים? אם לא אין בעיה... נקנה אבל זה פחות חשוב לי כרגע, יותר חשוב לי המכשיר עצמו, וכפי שאתם מבינים אין לי מושג בזה.

ולגבי ה-MIO P350, ראיתי בזאפ את אותו המכשיר אבל בהבדלי מחירים גדולים (אחד 1600 שקל והשני 2800!) מה ההבדל ביניהם? האם ההבדל שווה את ההשקעה? והאם זה בכלל מתאים לי? לא מעניין אותי את כל הבלאגן שבא מסביב (נגן וכו... לא צריך את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בכלל מה להשוות, ובמילא אין אף תוכנה נורמלית שיודעת לעבוד על פלאפונים.

x-dude, תקנה את ה-Mio C310, מעולה לדרישות שלך ומגיע עם תוכנת MioMap שהיא גירסה של iGo, אחת מהתוכנות המובילות שקיימות.

תציץ ב gpsnow.co.il (חנות, אל תצפה לאובייקטיביות מוגזמת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח אחשלו הוא יהיה קטלני אחושרמוטה הוא יוכל לפוצץ דברים וקוסיות ופוקימונים.!!!1

עריכה: הוספתי !!!1

ואתה קורא לעצמך מנהל ראשי

בושה!!

יא חנון מסכן

אתם בטח נראים כמו אלה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3328885,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...