מחפש המלצה K800 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה K800

The Dom

Recommended Posts

עד עכשיו חשבתי שכדאי את הN93 אבל עכשיו כשחשבתי על זה הN93 הוא בעצם טלפון צדפה בלי יותר מידי פיצ'רים יותר מהN93 (למשל אוטופוקוס שלא כ"כ איכפת לי)

בN95 אני לא הולך להשקיע מן הסתם.... (יקר מידי )

את הדגמים החדשים של שפורסמו כאן איפה שהוא בפורום כאן לא אהבתי וחסר פיצ'רים....

אני לא כ"כ מת על אבל יש לי 855 שלהם שיש לו בטריה בסדר גמור אבל חסר הרבה פיצ'רים

ועכשיו כשחשבתי על זה הסימביאן לא עד כדי כך חשוב (מומלץ אך לא חייב)

ולK800 יש טובה במיוחד (אני יודע שלא בוידאו)

יש לו את הWALKMAN שיט הזה שהם שמו בטלפונים שלהם רק חסר את הMEGABASS שיש בW850

יש לו TRACKID לפי מה שהבנתי

וזמן בטריה לא ידוע....

איך הפלאפון?

יש לו TRACKID?

כמה זמן בטריה יש לו (כמה ימים הוא מחזיק-צילום פה ושם, הרבה שיחות ופחות משחקים ומוזיקה)

אילו טלפונים חדשים שווה לחכות להם בתחילת 2007?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות צילום של ...

לא איכפת לי מכל הBULLSHIT של ה WIFI וכו'

ניסיתי לחפש גם בפורום השוואה של פוקט על ה K800 וגיליתי שרובם פאקצות בעלי דעה סובייקטיבית מאד ולא מקצועית....

אז עזרה... מישהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל יש גם סוגים של אנשים שפשוט לא מבינים\אין להם "כוח" להתעסק יותר מידי עם המכשיר.

וכל עוד אתה לא מתעסק עם סימביאן, הסימביאן הופך להיות חיסרון,ככה שמערכת סגורה יותר מתאימה לחלק מהאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון. מאוד נכון.

אם באמת אין לך צורך בסימביאן, הוא הופך ליהיות חיסרון גדול. איטיות ובאגים הם חלק בלתי נפרד, לצערי, מהמערכת הפעלה הזאת. בשבילי - הייתרונות מפצים על החסרונות.

מבחר התוכנות והמשחקים הוא עצום! אפשר להתקין מה שרוצים, ולא מוגבלים במה שהייצרן נותן לך או במה שכמה חברות צד שלישי מספקות לך בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון. מאוד נכון.

אם באמת אין לך צורך בסימביאן, הוא הופך ליהיות חיסרון גדול. איטיות ובאגים הם חלק בלתי נפרד, לצערי, מהמערכת הפעלה הזאת. בשבילי - הייתרונות מפצים על החסרונות.

מבחר התוכנות והמשחקים הוא עצום! אפשר להתקין מה שרוצים, ולא מוגבלים במה שהייצרן נותן לך או במה שכמה חברות צד שלישי מספקות לך בתשלום.

ושוב פעם אתה צודק, כאשר יש לך רצון\ידע לסימביאן זה פשוט עולם אחר. אני בעלים של w800 ואני מרגיש החיסרון העצום הזה לעומת הN91 של חבר שלי..

-

ולגבי הN73 שמעתי מספר תלונות, אבל אני מאמין שיצעו לזה עידכונים, ככה שאם בנתיים אתה מוכן לסבול תקיעות מידי פעם ואיטיות, אז לך עליו..

ובשביל שאוכל להציע לך מכשירים אחרים, אז קודם כל מה התקציב? (הבנתי שאתה מוכן לקנות בחנויות פרטיות), ואם בכלל יהיה לך שימוש בסימביאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, כל אחד שהוא יותר מ"משתמש ממוצע", יעדיף סימביאן אחרי שהוא יתרגל למערכת.

ד"א, בניגוד למה שהרבה חושבים, אין האטה מורגשת אחרי הוספת כרטיס של שני ג'יגה. אין לי מושג למה חושבים ככה, אבל זה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאני רוצה עד כדי כך סימביאן אבל השאלות שלי עכשיו הם ככה:

א) אם אני קונה בחנות פרטית, אורנג' תוכל לסדר לי את המכשיר ולתת לי אחריות?

ב) תקציב לא עד כדי כך משנה- אני מחפש משהוא טוב אבל לא משהוא בסגנון של הN95(למרות שהוא עוד לא יצא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...