מה דעתכם על המפרט הזה?20-25 אלף. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המפרט הזה?20-25 אלף.

!_Evil_!

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך שלי הוא 22" ולפעמים אני קצת מצטער שקניתי אחד כזה גדול...

אני לא אוהב שהמסך מאוד רחוק אבל אם הוא קרוב זה פשוט מעיק להזיז את הראש מצד לצד.

המסך שהבאתי במפרט הוא אחד המסכים שהכי מומלצים למשחקים.

עריכה:

שמתי לו כל מה שהוא צריך-

מחשב, מסך, רמקולים, מקלדת, עכבר, פאד, אוזניות.

מחשב עם קירור ומארז טובים שמתאים ל- OC, אופצית לעתיד + מתאים, כרטיס קול טוב בשביל האוזניות והרמקולים האיכותיים במיוחד בשביל משחקים, נפח HD של 640GB ועוד RAID 0.

קיצר מחשב שכל אחד פה היה רוצה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיש במפרטים היקרים שאין ברכיבים היותר זולים זה יוקרה, שזה חלק מהדברים שצריכים להיות במפרטים יקרים.

יוקרה? למשל אם תקנה מכונית פורשה זה יתן לך יוקרה.. בגלל המראה החיצוני ובגלל למשל העור בכיסאות גג נפתח וכאלה..

אבל בלוח אם טוב שמצויין בOC כשאתה לא מתכנן OC מזה יתן לך? לא יוסיף כלום ליופי.. ושום דבר לביצועים ככה שזה יהיה ממש סתם..

שים לב שלא התווכחתי על מסך או מארז או שהרי מוסיפים לאיכות וליופי המון.. ולא אמרתי להוריד דברים חיוניים שיוסיפו לו ביצועים.. פשוט אם הוא לא מתכנן OC יש דברים שלא יעזרו לו לא ליופי ולא לביצועים.. אז למה לקחת אותם?

ובכלל גם עם מסך 30 אינטש והרמקולים וכל הדברים שהוא באמת יצטרך זה לא יגיע ל20 אלף הכסף שישאר פשוט שישדרג כל שנה כשהוא יתחיל לשים לב שהוא צריך להוריד באיכות במשחקים שיקנה כרטיס חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם בונים מפרטים כאילו הוא רציני (חבר שלו)

חכו שEVIL יגיד לנו אם חברו עושה או לא,ונוכל להיות יותר חכמים לגבי המפרט.

שזה מה שבעצם אני אמרתי :xyxthumbs:

אממ מה היית משנה לדוגמא?

לוח.. זיכורנות.. אולי יש עוד דברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על משהו אחר.

מסך כזה:

http://www.lcdtv.co.il/zoom.php?ln=en&item_id=131

שמיועד למחשב, ולא טלוויזית LCD עם רזולוציה נמוכה בהרבה.

את שאר ה15K הייתי מחלק משקיע במחשב.

כן, אני יודע שבפיצול אפשר להוזיל משמעותית את הקנייה (למשל את הרמקולים ניתן לקנות ב2200 שקלים מנועה מחשבים), אבל סה"כ השתדלתי לא לפצל.

אפשר לקנות את הPIONEER DVR111 אבל אני לא חושב שזה עד כדי כך משנה.

קטגורית מוצר שם מוצר מחיר

דיסקים קשיחים SATA WD : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA150 - RAID 24/7 ¤ 500

INTEL P4 S775 - 64 BIT : INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤ 1804

לוח אם Gygabite S3 965 ההוא שעולה 900-800 שקל

זיכרונות : Twinmos 1024X2 667MHZ CL5

PCI-EX- LEADTEK : LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTX TDH 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤ 3685

כרטיסי קול - CREATIVE : CREATIVE SOUND BLASTER X-FI EXTREME MUSIC ¤ 789

צורבי DVD פנימיים : LG DVDRW GSA-H10N DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤ 210

מארזי COOLR MASTER : COOLERMASTER STACKER 830 RC-830 w/o PSU ¤ 1342

ספקי כוח : CORSAIR 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ¤ 830

מקלדות MICROSOFT : MICROSOFT MULTIMEDIA KEYBOARD ¤ 89

עכברי : LOGITECH MX-518 GAMING GRADE OPTICAL MOUSE ¤ 289

רמקולים ואוזניות : LOGITECH 5.1 Z-5500 DIGITAL - THX-500W ¤ 2647

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 15231

אם הוא מתכנן שיקח את המפרט של יואב בעמוד הראשון ,אם לא שיקח את התיקון שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה מה שבעצם אני אמרתי :xyxthumbs:לוח.. זיכורנות.. אולי יש עוד דברים

הזכרונות האלה הם איכותיים מאוד ויש להם עוד דברים שמבדילים אותם מזכרונות "פשוטים" חוץ מהפוטנציאל ל- OC.

לדוגמא ה- PCB של הזכרונות האלה מצוין ולמעשה זה אומר רוחב פס יותר גבוהה. לקחת פשוטים בכזה תקציב זה פשע וגם אם הוא כרגע לא מתכנן OC אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד.

אותו דבר בקשר ללוח אם.

זה בעקרון לוח האם הכי טוב בעולם והרבה אנשים שלא מתכננים OC לוקחים לוחות איכותיים מהרבה סיבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו דבר בקשר ללוח אם.

זה בעקרון לוח האם הכי טוב בעולם והרבה אנשים שלא מתכננים OC לוקחים לוחות איכותיים מהרבה סיבות...

מסיבה של טיפשות.. אלא אם תראה לי סיבה מוצדקת..

לדוגמא ה- PCB של הזכרונות האלה מצוין ולמעשה זה אומר רוחב פס יותר גבוהה.

אני די בטוח שזה לא משהו שווה כמה מאות שקלים.. וזה משהו שהוא בכלל לא ישים להבדל בו..

לקחת פשוטים בכזה תקציב זה פשע וגם אם הוא כרגע לא מתכנן OC אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד.

אם הוא אומר שהוא מתכנן OC עכשיו אז זה משהו אחר אם הוא אומר שהוא יתכנן בעתיד זה גם מהו אחר אבל כל עוד הוא לא רוצה להתעסק בזה אין טעם..

אבל זה יכול לעזור אם הוא ירצה בעתיד זה תלוי בפותח הטרייד אם הוא בטוחבטוח גם בעתיד לא יעשה OC אז אין טעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך שלי הוא 22" ולפעמים אני קצת מצטער שקניתי אחד כזה גדול...

אני לא אוהב שהמסך מאוד רחוק אבל אם הוא קרוב זה פשוט מעיק להזיז את הראש מצד לצד.

המסך שהבאתי במפרט הוא אחד המסכים שהכי מומלצים למשחקים.

עריכה:

שמתי לו כל מה שהוא צריך-

מחשב, מסך, רמקולים, מקלדת, עכבר, פאד, אוזניות.

מחשב עם קירור ומארז טובים שמתאים ל- OC, אופצית לעתיד + מתאים, כרטיס קול טוב בשביל האוזניות והרמקולים האיכותיים במיוחד בשביל משחקים, נפח HD של 640GB ועוד RAID 0.

קיצר מחשב שכל אחד פה היה רוצה...

טוב בדר"כ אנשים מעדיפים לשחק על מסך כמה שיותר גדול 22" זה לא גדול כמו 30" ועדיף לשבת רחוק ממנו ולהינות.

לי יש 24 ואני מבסוט עליו אש. ככה שזה סוביקטיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בדר"כ אנשים מעדיפים לשחק על מסך כמה שיותר גדול 22" זה לא גדול כמו 30" ועדיף לשבת רחוק ממנו ולהינות.

מחזק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה צודק אבל מצד שני זה קצת קשה להיות סובייקטיבי בגלל שבפעם הראשונה שאתה רואה את המסך אתה חושב שכמה שיותר גדול ככה יותר טוב אבל אחרי שימוש של כמה שבועות אתה מתחיל לשים לב שהגודל קצת מעצבן. (לפחות אצלי ואצל חלק מהחברים שלי ככה זה היה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי אותו רק יום אחד. יכול להיות שאתה צודק.

את זה אני אוכל לדעת עוד כמה שבועות.

בכל מקרה 30" זה כבר עולם אחר אתה יושב כמו מול טלווזיה ואני מאמין שמתרגלים לזה אחרי קצת זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי אותו רק יום אחד. יכול להיות שאתה צודק.

את זה אני אוכל לדעת עוד כמה שבועות.

בכל מקרה 30" זה כבר עולם אחר אתה יושב כמו מול טלווזיה ואני מאמין שמתרגלים לזה אחרי קצת זמן.

קודם כל תתחדש על המסך,

ולמען האמת קצת קשה לי לתאר את עצמי יושב מטר+ ממסך 30" ומשחק איזה FPS עצבני או משחק אסטרטגיה מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה צודק אבל מצד שני זה קצת קשה להיות סובייקטיבי בגלל שבפעם הראשונה שאתה רואה את המסך אתה חושב שכמה שיותר גדול ככה יותר טוב אבל אחרי שימוש של כמה שבועות אתה מתחיל לשים לב שהגודל קצת מעצבן. (לפחות אצלי ואצל חלק מהחברים שלי ככה זה היה)

אני אחרי שימוש של כמה שבועות במסך 24", ונורא חסר לי ה-24 לאחר שהחלפתי אותו ב-20.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...