מה דעתכם על המפרט הזה?20-25 אלף. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המפרט הזה?20-25 אלף.

!_Evil_!

Recommended Posts

לחבר של אחי יש בר מצווה ומה שהוא החליט זה שהוא רוצה מחשב(כסף זה לא בעיה).

אני חשבתי על דבר כזה:

Intel 2 Duo E6600 Box

ASUS P5W DH Deluxe

G.Skill 800MHZ DUAL CHANNEL 2048MB 5-5-5-15

eVGA G-Force 8800GTX 768MB PCI-E

Westren Digital WD5000KS 500GB X2

Enermax Liberty 620W

COOLER MASTER CM Stacker 810 ATX

PIONEER DVR111D DVD±R/RW X16

Sony 32'' FWD-32LX1RB LCD

סכום ביניים : 25,148.00 ¤

הייעוד שלו זה משחקים וסרטים בערך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מ-KSP:

מעבדי אינטל

כמות

מחיר

סה"כ

Core2 Extreme X6800, 1066Mhz, s775, 4MB

1

5990

5990

לוחות אם למעבדי אינטל ASUS

כמות

מחיר

סה"כ

P5B Deluxe s775, Conroe, P965, DDRII 800, PCI-E

1

1190

1190

כרטיסי מסך GIGABYTE

כמות

מחיר

סה"כ

8800GTX 768MB GDDRIII, HDTV, 2xDVI, PCI-E

1

3800

3800

דיסקים קשיחים Western Digital

כמות

מחיר

סה"כ

250GB 7200RPM, 16MB, SATA II

2

410

820

צורבים DVD Recorders

כמות

מחיר

סה"כ

PIONEER DVR-111D DVD±RW

1

210

210

סה"כ

12010

ותוסיף מנועה

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4953

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6076

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6339

סה"כ

18080

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על משהו אחר.

מסך כזה:

http://www.lcdtv.co.il/zoom.php?ln=en&item_id=131

שמיועד למחשב, ולא טלוויזית LCD עם רזולוציה נמוכה בהרבה.

את שאר ה15K הייתי מחלק משקיע במחשב.

כן, אני יודע שבפיצול אפשר להוזיל משמעותית את הקנייה (למשל את הרמקולים ניתן לקנות ב2200 שקלים מנועה מחשבים), אבל סה"כ השתדלתי לא לפצל.

אפשר לקנות את הPIONEER DVR111 אבל אני לא חושב שזה עד כדי כך משנה.

קטגורית מוצר שם מוצר מחיר

דיסקים קשיחים SATA WD : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA150 - RAID 24/7 ₪ 500

INTEL P4 S775 - 64 BIT : INTEL CORE 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ₪ 1804

לוח אם INTEL S775- : ASUS P5B DELUXE / WIFI-AP ₪ 1245

זיכרונות DDR2 דגם SUPERTALENT : SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) DDR2 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 ₪ 1801

PCI-EX- LEADTEK : LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTX TDH 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ₪ 3685

כרטיסי קול - CREATIVE : CREATIVE SOUND BLASTER X-FI EXTREME MUSIC ₪ 789

צורבי DVD פנימיים : LG DVDRW GSA-H10N DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ₪ 210

מארזי COOLR MASTER : COOLERMASTER STACKER 830 RC-830 w/o PSU ₪ 1342

ספקי כוח : CORSAIR 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ₪ 830

מקלדות MICROSOFT : MICROSOFT MULTIMEDIA KEYBOARD ₪ 89

עכברי : LOGITECH MX-518 GAMING GRADE OPTICAL MOUSE ₪ 289

רמקולים ואוזניות : LOGITECH 5.1 Z-5500 DIGITAL - THX-500W ₪ 2647

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ₪ 15231

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על משהו אחר.

מסך כזה:

http://www.lcdtv.co.il/zoom.php?ln=en&item_id=131

שמיועד למחשב, ולא טלוויזית LCD עם רזולוציה נמוכה בהרבה.

את שאר ה15K הייתי מחלק משקיע במחשב.

כן, אני יודע שבפיצול אפשר להוזיל משמעותית את הקנייה (למשל את הרמקולים ניתן לקנות ב2200 שקלים מנועה מחשבים), אבל סה"כ השתדלתי לא לפצל.

אפשר לקנות את הPIONEER DVR111 אבל אני לא חושב שזה עד כדי כך משנה.

קטגורית מוצר שם מוצר מחיר

דיסקים קשיחים SATA : WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA150 - RAID 24/7 ¤ 500

INTEL P4 S775 - 64 BIT : INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤ 1804

לוח אם INTEL S775- : ASUS P5B DELUXE / WIFI-AP ¤ 1245

זיכרונות דגם SUPERTALENT : SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 ¤ 1801

PCI-EX- LEADTEK : LEADTEK PCI-EX WINFAST PX8800GTX TDH 768MB GDDR3 384 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤ 3685

כרטיסי קול - : CREATIVE SOUND BLASTER X-FI MUSIC ¤ 789

צורבי פנימיים : LG DVDRW GSA-H10N DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤ 210

מארזי COOLR MASTER : COOLERMASTER STACKER 830 RC-830 w/o PSU ¤ 1342

ספקי כוח : CORSAIR 520W HX SERIES : CMPSU-520HXEU ¤ 830

מקלדות : MICROSOFT MULTIMEDIA KEYBOARD ¤ 89

עכברי : LOGITECH MX-518 GAMING GRADE OPTICAL MOUSE ¤ 289

רמקולים ואוזניות : LOGITECH 5.1 Z-5500 DIGITAL - THX-500W ¤ 2647

סה"כ כל המוצרים (כולל מע"מ) : ¤ 15231

אחלה מסך, באמת אחד המסכים הכי טובים שקיימים לגיימינג. (כמובן הוא גם מצוין לכל דבר אחר.

רמקולים גם אחד הדברים היותר טובים שיש בשוק.

הייתי משנה לשתי דיסקים קשיחים 250GB NCQ של בשביל RAID 0.

לוח אם 680i, אחלה אבל הייתי הולך על ה- GeIL Ultra 800MHz CL4.

שמעתי שהכרטיס קול הזה יכול להיות די בעייתי אז עדיך לקחת את כרסאת ה- Fatal1ty.

מקלדת להחליף ל- G15, עכבר ל- Copperhead או G5 + פאד QCK.

צורב לקחת Pioneer כי לפי מה שהבנתי פה ובעוד כמה מקומות הם נחשבים להכי אמינים.

ספק כוח לא ממש משהו כי הוא מספיק חזק בשביל 8800GTX אבל ממש לא בשביל - אני מציע Tt Toughpower 750W.

ביקורת ביקורת... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק אתה צריך משהו חזק.

כי למסך כזה בדר"כ צריך או CF.

וגם קח כבר את הלוח של 680I.

בכל מקרה מפרט מצויין. למרות שאני התרגלתי לעובדה שפעם בחודש מישהו בא עם תקציב של כמה מילניום ומבקש מפרט (בדר"כ חבר של... דוד של...).

ומה שכן אף פעם הם לא שולחים עם החלקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש Syndicate אמר, צריך לשים 2 דיסקים קשיחים ל RAID0, ומי אמר שהוא יעשה SLI הספק 520W יספיק בהחלט בלי מי צריך כשיש 8800GTX?

ורגע, איך אפשר מחשב עם 30' ?? :screwy:, צריך לסובב את הראש 4 פעמים בשביל לראות את כל המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יושבים רחוק.

מה שכן הוא מגיע לרזולוציה של 2560X1600 ככה שאם אתה מתסכל שנה קדימה הוא יצטרך מערך של או CF. עכשיו אומנם אין משחקים כאלה אבל עוד שנה שנתיים יהיו. ולכן הוא צריך ספק חזק.

זו הפעם היחידה שאני כן ממליץ לו לקחת כרטיס חזק כי יש לו באמת מסך שצריך את זה. (מה שמצריך ספק חזק)

אני קונה עכשיו ספק חדש Zippy PSL 6850P רק כדי להיות בטוח שאני מסודר בכול הנוגע לCF. ולי יש 24" הוא חייב מעל 700W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מסך, באמת אחד המסכים הכי טובים שקיימים לגיימינג. (כמובן הוא גם מצוין לכל דבר אחר.

רמקולים גם אחד הדברים היותר טובים שיש בשוק.

הייתי משנה לשתי דיסקים קשיחים 250GB NCQ של בשביל RAID 0.

לוח אם 680i, אחלה אבל הייתי הולך על ה- GeIL Ultra 800MHz CL4.

שמעתי שהכרטיס קול הזה יכול להיות די בעייתי אז עדיך לקחת את כרסאת ה- Fatal1ty.

מקלדת להחליף ל- G15, עכבר ל- Copperhead או G5 + פאד QCK.

צורב לקחת Pioneer כי לפי מה שהבנתי פה ובעוד כמה מקומות הם נחשבים להכי אמינים.

ספק כוח לא ממש משהו כי הוא מספיק חזק בשביל 8800GTX אבל ממש לא בשביל - אני מציע Tt Toughpower 750W.

ביקורת ביקורת... :P

- אני כמעט בטוח שלא יהיה לו צורך בRAID0. שיפור הביצועים שואף ל-0 עבור רוב המשתמשים. אם הוא לא מקדד זה כמעט ולא רלוונטי. אם כבר RAID אז RAID1 בשביל גיבוי שזה יותר הגיוני, אבל אם כבר הייתי קונה דיסק 10K RPM.

- לא הייתי משנה את לוח האם, כי סה"כ הבדלי הביצועים יהיו זניחים (זה לא לוח 945 ללוח 965 לדוגמא) וזה לא שיהיה פה לדעתי.

- כרטיס הקול הזה בעייתי אך ורק על nForce4 (אם לא פתרו את זה), ואני לא חושב שיש טעם לשלם עוד 500 שקל על כרטיס קול זהה שכתוב עליו FATALITY ויש לו "X-RAM" שזה סה"כ בולשיט.

-אני חושב שהלוג'יטק יותר טוב (סה"כ זו די תחושה אישית), ועל הG15 אין ממש חריטה בעיברית. לגבי פאד - בהחלט זה חשוב.

- הכי אמינים הם לא יותר מהLG (וסה"כ כמה צריבות הוא כבר יעשה), יש להם ביצועים עדיפים - ועוד פעם, אם הוא לא צורב 5 דיסקים ביום אין לזה שום חשיבות לדעתי.

- לא חושב שיש צורך יותר מהספק הזה, ובספקי TT אני לא נוגע ולא ממליץ. השתפרו או לא, הם הוציאו לעצמם שם רע ואני לא אמליץ עליהם, עד שלא יוכיחו לי שהם יותר טובים בבאנצ'ים מאתרים מוכרים.

ורגע, איך אפשר מחשב עם 30' ?? :screwy:, צריך לסובב את הראש 4 פעמים בשביל לראות את כל המסך.

מקסימום יושבים מטר מהמסך ולא חצי מטר. זו ממש לא הבעיה.

האמת?

לדעתי לקנות מחשב ביותר מ10K זה בזבוז של כסף אחד גדול

כל מחשב ב10K יריץ הכל בלי בעיות

למרות שגם 10K זה מוגזם בשביל מחשב זה המקסימום ששווה להשקיעה על מחשב.

זה נכון שאתה קונה לעצמך את המחשב, לא שאתה קונה למישהו והוא לא בהכרח ישדרג בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- אני כמעט בטוח שלא יהיה לו צורך בRAID0. שיפור הביצועים שואף ל-0 עבור רוב המשתמשים. אם הוא לא מקדד זה כמעט ולא רלוונטי. אם כבר RAID אז RAID1 בשביל גיבוי שזה יותר הגיוני, אבל אם כבר הייתי קונה דיסק 10K RPM.

- לא הייתי משנה את לוח האם, כי סה"כ הבדלי הביצועים יהיו זניחים (זה לא לוח 945 ללוח 965 לדוגמא) וזה לא שיהיה פה לדעתי.

- כרטיס הקול הזה בעייתי אך ורק על nForce4 (אם לא פתרו את זה), ואני לא חושב שיש טעם לשלם עוד 500 שקל על כרטיס קול זהה שכתוב עליו FATALITY ויש לו "X-RAM" שזה סה"כ בולשיט.

-אני חושב שהלוג'יטק יותר טוב (סה"כ זו די תחושה אישית), ועל הG15 אין ממש חריטה בעיברית. לגבי פאד - בהחלט זה חשוב.

- הכי אמינים הם לא יותר מהLG (וסה"כ כמה צריבות הוא כבר יעשה), יש להם ביצועים עדיפים - ועוד פעם, אם הוא לא צורב 5 דיסקים ביום אין לזה שום חשיבות לדעתי.

- לא חושב שיש צורך יותר מהספק הזה, ובספקי TT אני לא נוגע ולא ממליץ. השתפרו או לא, הם הוציאו לעצמם שם רע ואני לא אמליץ עליהם, עד שלא יוכיחו לי שהם יותר טובים בבאנצ'ים מאתרים מוכרים.

מקסימום יושבים מטר מהמסך ולא חצי מטר. זו ממש לא הבעיה.

זה נכון שאתה קונה לעצמך את המחשב, לא שאתה קונה למישהו והוא לא בהכרח ישדרג בהמשך.

אתה בטוח ש RAID0 לא ישפיע במערכת של משתמש רגיל?? מבחינה תיאורטית זה אמור להשפיע בכל מקרה.

*מה הקטע לשבת מטר רחוק מהמחשב ולשים מסך גדול כשאפשר להתקרב חצי מטר ולראות באותו גודל בדיוק?* :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- RAID 0 משפר את מהירות הקריאה. סה"כ זה יקצר בשנייה שתיים שלוש זמני טעינה, חוץ מזה השיפור, לפי הבאנצ'ים שאני מכיר לפחות, לא כזה שמצדיק את זה למשתמש ביתי.

- מה ההבדל? רמת הפירוט. פעם ראית רזולוציות כאלה שאתה מבין מה זה רמת פירוט אמיתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- RAID 0 משפר את מהירות הקריאה. סה"כ זה יקצר בשנייה שתיים שלוש זמני טעינה, חוץ מזה השיפור, לפי הבאנצ'ים שאני מכיר לפחות, לא כזה שמצדיק את זה למשתמש ביתי.

- מה ההבדל? רמת הפירוט. פעם ראית רזולוציות כאלה שאתה מבין מה זה רמת פירוט אמיתית?

אם אתם מחפשים מהירות בלבד, תוכלו לקנות שני דיסקים שווים בגודלם ולחבר אותם בתצורת RAID0, שבה הביטים בקובץ נכתב לסירוגין בין הדיסקים. באופן זה, בזמן שאחד הדיסקים מחפש את המשך הקובץ, הדיסק השני ממשיך להזין את מערכת ההפעלה במידע. כך, שני דיסקים בגודל 160 ג'יגה, שמחוברים ב-RAID, יספקו ביצועים טובים הרבה יותר מדיסק אחד בגודל 320 ג'יגה. ההפרש במחיר יעמוד על כמה עשרות שקלים בלבד. החיסרון הוא באמינות אם אחד הדיסקים מתפגר, הולכים לאיבוד גם הנתונים שבדיסק השני מפני ששני הדיסקים מחזיקים בעותקים חלקיים בלבד של כל הקבצים.

אתה מסכים עם זה? (http://net.nana.co.il/Article/?ArticleID=400011&sid=127)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם בונים לו מפרטים לא נורמלים.. והוא אפילו לא אמר אם הוא מתכנן OC או לא..

כי אם הוא לא מתכנן OC אפשר 667MHZ ולוח פשוט יותר..

המפרט שאני הכי אהבתי או של YOAV אבל יש דברים לשנות.. קודם שיגיד אם הוא מתכנן OC או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, ולו רק בגלל שזה כתוב בנענע.

כולכם בונים לו מפרטים לא נורמלים.. והוא אפילו לא אמר אם הוא מתכנן OC או לא..

כי אם הוא לא מתכנן OC אפשר 667MHZ ולוח פשוט יותר..

המפרט שאני הכי אהבתי או של YOAV אבל יש דברים לשנות.. קודם שיגיד אם הוא מתכנן OC או לא

מה שיש במפרטים היקרים שאין ברכיבים היותר זולים זה יוקרה, שזה חלק מהדברים שצריכים להיות במפרטים יקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...