מפרט למשחקים תקציב 10000-15000 למשחקים כבדים + video editing - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים תקציב 10000-15000 למשחקים כבדים + video editing

FlameThrow

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב קודם כל יותר שקט הוא לא.

זרימת אוויר, תלוי כמה מאוררים אתה שם.

אייכותי יותר (אני מניח שאתה מתכוון לאייכות החומרים) גם לא.

אז בעצם אתה משלם יותר על איורור יותר טוב (ושאני אומר יותר טוב אני לא מתכוון 10 מעלות הפרש מקסימום מעלה שתיים).

אבל שוב זה כסף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב קודם כל יותר שקט הוא לא.

זרימת אוויר, תלוי כמה מאוררים אתה שם.

אייכותי יותר (אני מניח שאתה מתכוון לאייכות החומרים) גם לא.

אז בעצם אתה משלם יותר על איורור יותר טוב (ושאני אומר יותר טוב אני לא מתכוון 10 מעלות הפרש מקסימום מעלה שתיים).

אבל שוב זה כסף שלך.

אוסף די גדול של שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוסף די גדול של שטויות.

תראה ליצן זה שקנית מארז ב1500 שקל שלא שווה גם 1000 זה בעייה שלך. תפסיק לבלבל את המוח כל הזמן טוב. היתרון היחידי של ה830 זה כמות המאוררים (שלדעתי גם זה לא יתרון). ואם זה מה שעושה לך את זה במארז תהנה.

בכל מקרה על ה 830 גם 600 שקל לא הייתי שם. אז לך לישון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה ליצן זה שקנית מארז ב1500 שקל שלא שווה גם 1000 זה בעייה שלך. תפסיק לבלבל את המוח כל הזמן טוב. היתרון היחידי של ה830 זה כמות המאוררים (שלדעתי גם זה לא יתרון). ואם זה מה שעושה לך את זה במארז תהנה.

כל אחד והבחירה שלו אני חושב שהמארז מצוין ושווה את הכסף גם SYNDICATE וגם רבים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח וואי ואתה עוד מעיז לקרוא לי ילדותי?

אני מתבייש בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והבחירה שלו אני חושב שהמארז מצוין ושווה את הכסף גם SYNDICATE וגם רבים אחרים

תראה זה שאתה חושב שהמארז שווה את הכסף כל זה טוב ונחמד. אבל כדי להצדיק את הכסף עבור המארז הזה צריך למנות סיבות למה כדאי לשלם 1500 שקל על המארז הזה.

אם יש לך דרך להסביר איזה יתרון יש לו לדוגמא על ה 570. שגם שווה את הסכום הזה סבבה. אבל אם לא אז אל תאומר שהמארז הזה שווה את הכסף שדורשים עליו כי זה רחוק מלהיות נכון.

לגביך SY אני לא קורא לך ילדותי אתה פשוט ילד קטן. אני לא צריך לקרוא לך ככה זה הגיל שלך חמוד. אז לך לישון ושתבין קצת תחזור לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה לפי דעתי זה בכלל לא שווה להשקיע על מארז 1500 ואת ה 830 אני יקנה בMAX 1200

אני ציינתי את הסיבות שאני לוקח את ה 830 ואתה מוחה ואומר שהסיבות שציינתי אינן נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה זה שאתה חושב שהמארז שווה את הכסף כל זה טוב ונחמד. אבל כדי להצדיק את הכסף עבור המארז הזה צריך למנות סיבות למה כדאי לשלם 1500 שקל על המארז הזה.

אם יש לך דרך להסביר איזה יתרון יש לו לדוגמא על ה 570. שגם שווה את הסכום הזה סבבה. אבל אם לא אז אל תאומר שהמארז הזה שווה את הכסף שדורשים עליו כי זה רחוק מלהיות נכון.

לגביך SY אני לא קורא לך ילדותי אתה פשוט ילד קטן. אני לא צריך לקרוא לך ככה זה הגיל שלך חמוד. אז לך לישון ושתבין קצת תחזור לפה.

אני ימנע מלהגיב אליך מעכשיו, אני לא צריך עוד הזהרה בגלל שאתה לא יודע איך להתנהג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...