מפרט למשחקים תקציב 10000-15000 למשחקים כבדים + video editing - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים תקציב 10000-15000 למשחקים כבדים + video editing

FlameThrow

Recommended Posts

250 שקל זה 250 שקל...

Corsair חדשים לספי כח, יש להם רק דגם אחד (2 גרסאות), אבל הם קיבלו סיקורים מצויינים

אני רק מעוניין לדעת אם למישהו יש את הספק שלהם הרבה זמן... אם אין בעיות

Corsair לא מייצרים את ספקי הכוח שרשומים על שמם אלא Seasonic שזאת חברה מצוינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המסך הוא נראה לי ה 32 inch היחיד שכן מתאים למשחקים זה דיי חדש הוא עדיין לא אצלי שיביאו לי אותו אני ישים תמונות+פרטים בכל מקרה אני לא הולך לקנות עוד מסך רק צריך מפרט עכשיו יש לכם מושג לאיזה מהחלקים יש אחריות בין לאומית ? אמרו לי שלמעבד יש ומה עם השאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הוא נראה לי ה 32 inch היחיד שכן מתאים למשחקים זה דיי חדש הוא עדיין לא אצלי שיביאו לי אותו אני ישים תמונות+פרטים בכל מקרה אני לא הולך לקנות עוד מסך רק צריך מפרט עכשיו יש לכם מושג לאיזה מהחלקים יש אחריות בין לאומית ? אמרו לי שלמעבד יש ומה עם השאר?

יותר טוב שתדבר עם המוכר של החנות כי זה תלוי מאיפה הוא מייבא לפעמים, והוא יידע יותר טוב מאנשים פה מן הסתם לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי הייתה שאני רוצה להזמין מ יש לי משפחה בחו"ל (גרתי שם) והם יביאו לי את הדברים שמשיהו בא וכל הזמן יש מישהו או שישלחו בדואר אז מה שרציתי לדעת זה על מה יש אחריות בארץ ואל מה אין כי זה אחד הגורמים הכי חשובים בין עם אני יקנה שם או פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי 3700.. המסך 22 אינשט הכי זול שיש לו איכות טובה הוא הCMV 22 אינטש.. אין פחות ממנו.. כנראה הוא התכוון 2700..

התכוונתי ל 1700 שקל של VC אכן כן ( ViewSonic VG2230wm Black 22" 5ms Widescreen LCD Monitor ). חשבתי להביא אחד כזה לאחי בגלל זה אני יודע מה המחיר שלו. מה שכן זה המחיר בארה"ב כמובן שלא בארץ.

הכוונה שלי הייתה שאני רוצה להזמין מ יש לי משפחה בחו"ל (גרתי שם) והם יביאו לי את הדברים שמשיהו בא וכל הזמן יש מישהו או שישלחו בדואר אז מה שרציתי לדעת זה על מה יש אחריות בארץ ואל מה אין כי זה אחד הגורמים הכי חשובים בין עם אני יקנה שם או פה

אני גם קונה מהם כל הזמן. מה שכן אם הולך לך חלק או שהוא DOA אז אתה צריך לשלוח את זה להם. (הם גם נחמדים ומחזירים לך כסף על המשלוח).

אני קיבלתי את הלוח הראשון שלי DOA ושלחתי את זה אליהם (כמובן דרך דוד שלי מארה"ב) וקיבלתי אחד חדש במקום.

מה שכן שאני אומר שולח אני קודם כל צריך להביא את זה לדוד שלי מארה"ב והוא שולח את זה להם והם מביאים את זה לו והוא מביא את זה לי... ואללה נראה קצת ארוך אבל דוד שלי כל שבועיים בארץ ככה שבמקרה שלי זה לא עקרוני.

לגבי המסך ה 32" לא משנה כמה הוא חדש הוא לא יתאים לך למשחקים יהיה לו ghosthing עצבני ביותר זמני התגובה שלהם בסיביבות ה 8 ms מאפור לאפור, ככה שמשחור ללבן ואפור ככהה הוא יכול לעבור את ה20 וגם יותר.

רק הדל 30" מתאים למשחקים כל השאר פשוט לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד: INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1778

לוח אם: eVGA NFORCE 680i SLI LGA775 ¤1605

כרטיס מסך: GAINWARD PCI-EX GeForce 8800GTX TDH 768MB GDDR3 512 BIT TV/O DVI - BLISS - 8262 - DX10 - RETAIL ¤3744

דיסק קשיח: SEAGATE BARRACUDA 320GB 16MB 7200 RPM SATA2 - NCQ - ST3320620AS ¤579

צורב DVD: LG DVDRW GSA-H10N DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤207

זיכרון: SUPERTALENT 2048MB(1024MBX2) 800 CL4-4-3-8 - OC MEMORY + HEAT SINK - T800UX2GC4 ¤1775

מארז: GIGABYTE 3D AURORA 570 - BLACK/SILVER - GZ-FA1CA ¤860

ספק כוח: Seasonic S12 SS-550HT Energy+ 550W EPS ¤830

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤11525

בתקציב שלך זה המפרט האולטימטיבי בשבילך תהנה. יותר מזה אתה לא צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט טוב נראה לי אני יקח אותו רק בכרטיס מסך אני מעדיף וקירור אני גם צריך ואני יקח את ה toniq ומארז אני לוקח stacker

הוספה: רק עכשיו שמתי לב ששמת לי דיסק קשיח אחד אני צריך 2 של 320 טוב נראה איך זה יסתדר עם התקציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרט טוב נראה לי אני יקח אותו רק בכרטיס מסך אני מעדיף וקירור אני גם צריך ואני יקח את ה toniq ומארז אני לוקח stacker

הוספה: רק עכשיו שמתי לב ששמת לי דיסק קשיח אחד אני צריך 2 של 320 טוב נראה איך זה יסתדר עם התקציב

אתה באמת חושב שיש לך צורך ב830?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...