כמה שאלות בנוגע לאינטרנט אלחוטי.......ועזרה.. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בנוגע לאינטרנט אלחוטי.......ועזרה..

m.l

Recommended Posts

ממה שהבנתי יש נתב של חברה שנקראת 3COM או משהו כזה והנתב הזה כאילו ממש ממש טוב....

עכשיו-יש לי מחשב שנימצא במרתף ושם גם נימצא הנקודת ....אני לא חושב שהנתב יישדר אות עד לקומה השניה..(כלומר הוא במרתף וזה אומר שהוא צריך לשדר לקומה של המרתף לקומה מעליו ולקומה שמעליה...)

אז חשבתי להציב אותו בארון חשמל שנימצא בתוך הבית בקומה האמצעית....האם הוא יישדר היטב לכול הבית?!

בדגם של הנתב הוא: נתב 3CRWE554G72 של 3COM

ותנו לי בבקשה המלצה לכרטיס PCI לאינטרנט האחלחוטי למחשב הנייח במרתף והמלצה למחשב הנייד שנימצא בקומה השניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלחוטי עזוב אותך מזה DSL יותר טוב מאלחוטי

Huh?

בקיצור, פותח הת'ראד - הבנת נכון שזה יהיה בעייתי לשדר למרחק שתי קומות מעליך דרך הבטון. אם תשים את הנתב מעל הקרקע בקומה האמצעית, כמו שאמרת, ואין מכשולים רציניים מהנייד לנתב סביר להניח שזה יעבוד כמו שצריך. שוב - כל הפואנטה כאן היא איפה אתה ממקם את הנתב כדי לקבל קליטה טובה (לא יותר מדי קירות, קומות, טלפונים שמשדרים באותו התדר וכו..).

*דרך אגב - יכול להיות שהמיקום בארון החשמל יפריע לסיגנל החוטי של הרשת מפאת הפרעות אלקטרו מגנטיות. אז קח את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...תודה על ההסבר....

אני ימקם אותו באזור של הארון אבל בחוץ...ככה הוא ישדר ניראה לי יותר טוב וממה שהבנתי על הנתב מהדגם שרשמתי הוא משדר מצויין ולמרחקים של שני קומות בדיוק כמו שאני צריך..

בנוגע להמלצות בקשר לכרטיס למחשב הנייח ובנוגע למחשב הנייד יש לך או למישהו אחר אולי איזו תגובה לעזור לי..? בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...