מה אתם עושים בערב שישי? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם עושים בערב שישי?

Alina

Recommended Posts

חגגתי היום מסיבת גיוס בטרבין בראשון - אחלה מקום למי שאוהב שנטי ונרגילות אווירה ממש נחמד ואוכל טוב.

בדרך כלל אני באשדוד\ אשקלון - מעדונים ,סנוקר , פארקים , קולנע .

אבל כמו שאני תמיד אומר , אין כמו בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני דיי תקוע בבית בגלל גבס ברגל... חברים הציעו לי לצאת אבל לא היה לי כוח להסחב עם קביים שוב מה גם שמבחינת אופציות אני דיי סגור

זה לא כאילו שאני יכול עכשיו לצאת למסיבה ולרקוד בקרחנה וגם דיי מיצאתי את הפאבים (להיות שיכור על קאביים זה לא מומלץ)

אז אני נשאר היום בבית להתמסטל על כדור מורפיום (חוקי זה הכי אחי :xyxthumbs: ) ולהנות מאיזה סרט טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מישהו יכול להמליץ לי על מועדון חשפנות איכותי בת"א? ;D

אני והחבר'ה מתכננים ללכת אבל לא בטוחים לאן - אני אוהב אירופאיות יותר אם זה אומר משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כן דווקא ב200 שקל תוכל להסתדר שם לא רע... כניסה עצמה עולה 80 או 90 ש"ח וכל ריקוד 20 ש"ח האמת שלבירות יש להם מן "מבצעים" כאלה...

אה וגם מוכרים שם טוסטים אם אתה רוצה ;D

קראתי איפשהו שהמקום הזה קיבל רישיון עסק תחת הקטגוריה "מופעים אומנותיים" ז"א מה שאתה הולך ליראות שם זה בעצם מופעים של חנוך רוזן :lol:

פוסיקטס מועדון טוב , גם הבורסה לא רע.

מחזק!! פוסיקט באמת מקום פצצה...

בבורסה לא יצא לי להיות

בכל אופן אני אתמול הייתי בבלאק בורגר הזה של צחי בוקששתר או איך שלא קוראים לו... מקום בסדר לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק!! פוסיקט באמת מקום פצצה...

בבורסה לא יצא לי להיות

[ltr]yea, the posicat (yea that's how they spell it) is a nice place. the only one I've been in. I expected it to be sleazy or something, but it's actually a real nice place, high class.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...