מקדונלד'ס מבקשת לרשום פטנט על כריכיה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקדונלד'ס מבקשת לרשום פטנט על כריכיה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המקדונלס האלה עושים טובה עם המחירים, אתמול אכלתי שם כשאני חייל ארוחה ב33 שקל שהכל מוגדל בחינם (בגלל החוגר) ואני בא לבקש ממנה אלף האיים והיא אומרת לי שזה בתוספת תשלום של 2 שקלים, פתחתי עליה עניים כאלה ענקיות היא לא הבינה מאיפה נפלתי אמרתי לה "מזהההההההההההההההההההההההההההה 2 שקל על מה על החתיכת שקית הזאת גם ככה צריך למשכן את הדירה בישביל לקנות פה משהו לאכול אתם רוצים עוד כסף על שקית עם רוטב בתוך" (ד"א הייתי עצבני עליה עוד לפני) היא מתחילה לעשות לי "אני מצטערת אני לא יכול לעשות כלום" ובתחלאס ה2 שקל האלה באמת לא הפריעו לי פשוט היא אומרת לי את זה כבר אחרי שהכנסתי את הארנק לכיס וגם זה משהו חדש אצלם, בכל מקרה החלטתי להחזיר לי כל שקל ושקל ולקחתי לה שם בנוסף 2 כוסות מים (חינם) והרבה מאוד מפיות וכפיות של הגלידה וקשיות, בקיצור הם יצאו בנזק ממני.

שבוע טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני מצטער, אבל בעקבות זה:

הייתי פשוט חייב לכתוב את זה: :smile1:

ההמבורגר הומצא ע"י הברון הנורווגי אולאף המבורגר בשלהי המאה ה 17. אולאף היה חובב בשר בקר מושבע ולא יכל להתחיל את היום בלי סטייק עסיסי. אבל מאז שחברו הטוב גונתר באן (Bun) המציא את הלחמנייה העגולה השתנו חייו של אולאף, והוא החליט לאכול את הבשר שלו תמיד בין 2 חצאי לחמנייה.. ומאז יש לנו המבורגר! :xyxthumbs:

המבורגר זה נורווגי? וואו, לא ידעתי.

מצטער, אבל זה פשוט ממש ממש הצחיק אותי...

ואחרי חיפוש קצר בויקי באנגלית (בעיקר בשביל לוודא מה שחשבתי שבאמת נכון)

המבורגר מקורו מהעיר המבורג שבגרמניה, ועל שמה הוא נקרא (כמו "פרנקפוטר" - שזה נקניקייה בלחם, על שם העיר פרנקפורט)

אני מאוד מקווה ש-SerpentMage התלוצץ... (אני חושב שכן, אבל לכו תדעו)

טוב נו, לפחות הוא לא אמר שהשם המבורגר זה בגלל "האם", כלומר חזיר. שזה מה שרוב האנשים אומרים אם תשאל אותם על מקור

השם, ואז אם תשאל אותם "אוקיי, אז מה ה"בורגר" אומר?" הם יעשו פרצוף של מישהו שאין לו מושג על מה הוא מדבר...

[ltr]the hamburger isn't bigger in the US if anything it's smaller. the fries and drinks, however, are fucking huge and you get free refills, which makes me wonders why people don't just buy the smallest cup (which is about the medium size here ~500cc)??[/ltr]

כי אז הם יצטרכו לקום מהכיסא שלהם ולהזיז את המאה חמישים קילו שלהם מכורסא שהם התיישבו עליה וללכת

אתה מכיר אמריקאים שבאמת יטרחו לעשות את זה? (ורק לי 500ml זה הרבה יותר ממספיק לארוחה? במיוחד של פאסט פוד?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לגודל, אכלתי המבורגרים בגרמניה שוויץ איטליה ואנגליה, והמקום היחיד שהגודל היה בדיוק כמו בארץ זה בברגרקינג באנגליה.

כשאכלתי במקדונלדס באיטליה, הגודל של הדאבל שם שווה לארוחת ילדים אצלנו...בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער, אבל זה פשוט ממש ממש הצחיק אותי...

ואחרי חיפוש קצר בויקי באנגלית (בעיקר בשביל לוודא מה שחשבתי שבאמת נכון)

המבורגר מקורו מהעיר המבורג שבגרמניה, ועל שמה הוא נקרא (כמו "פרנקפוטר" - שזה נקניקייה בלחם, על שם העיר פרנקפורט)

אני מאוד מקווה ש-SerpentMage התלוצץ... (אני חושב שכן, אבל לכו תדעו)

טוב נו, לפחות הוא לא אמר שהשם המבורגר זה בגלל "האם", כלומר חזיר. שזה מה שרוב האנשים אומרים אם תשאל אותם על מקור

השם, ואז אם תשאל אותם "אוקיי, אז מה ה"בורגר" אומר?" הם יעשו פרצוף של מישהו שאין לו מושג על מה הוא מדבר...

כי אז הם יצטרכו לקום מהכיסא שלהם ולהזיז את המאה חמישים קילו שלהם מכורסא שהם התיישבו עליה וללכת

אתה מכיר אמריקאים שבאמת יטרחו לעשות את זה? (ורק לי 500ml זה הרבה יותר ממספיק לארוחה? במיוחד של פאסט פוד?)

ברור שהתלוצצתי, חשבתי שזה יהיה ברור ברגע שתקראו על - "הברון אולאף המבורגר".. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שבארץ גודל הארוחה (גם ההמבורגר, גם הלחמניה, גם הצ'יפס, ובקשר לשתיה אני לא בטוח) גדול בעשרות מונים מהגודל הסטנדרטי בארה"ב.

לא הייתי אבל בארה"ב, הייתי בגרמניה ואכלתי שם הרבה מקדונלדס. הבשר היה ממש טעים ועסיסי. אולי כי מגדלים שם פרות בכל חור מסביב? גם הגודל שלהם היה גדול למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס עמק !! הדיון הזה עשה לי חשק עצבניייייייייי להמבורגר!!!

רועי בוא נצא היום לדיקסי!

;D

מה קשור עכשיו דיקסי... רוצה יש לי פה קילו בשר טחון במקפיא.

אם הת'רד הזה עשה לי משהו אז זה ההפך מתיאבון...

מתכונים להמבורגרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...