מקדונלד'ס מבקשת לרשום פטנט על כריכיה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקדונלד'ס מבקשת לרשום פטנט על כריכיה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 118
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כבר שנה שלא אכלתי שם בגלל המחירים המופקעים.

המחיר זה מה שמפריע לך לאכול שם?

ואני חשבתי לתומי שהסיבה שאנשים שפויים נמנעים מאכילה שם זה העובדה הפשוטה שהם מקבלים חתיכת בשר גומי בלחמניה עשוייה מגומי.

הגוף האנושי בכלל מסוגל לעכל את הדברים האלה או שהם נפלטים מהגוף איך שהם נכנסים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זז בלי מנת הזבל היומית שלי! :smile1:

והאמת, אני די אוהב את המק-קבב של מקדונלדס (הדבר היחיד שאני אוכל שם) :xyxthumbs:

דווקא את זה?!

קבב יבש וחסר טעם. אני במקרה גר קרוב לכפרים ערביים/דרוזיים (דליה, עוספיא) אז אפשר להביא לפעמים קבב אמיתי רציני.

infer73- גם המחירים וגם העובדה שלא מקבלים משהו שראוי להיקרא המבורגר.

לפני כמה ימים קניתי חבילת המבורגרים של טירת צבי, הם אולי לא גדולים (80 גרם לקציצה) אבל זה בשר איכותי. אז שמים 3 קציצות בלחמניה אחת ועוד 2 בשניה

D:

הרשת היחידה שההמבורגרים עוד נורמליים אצלם אלו ברגר-קינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה אתה צודק, אבל גם ברגר קינג זה לא מדהים, פשוט לא נורא כמו מקדונלדס וברגר ראנצ'

למען האמת, בכל ירושלים יש מקום אחד שאני מרשה לעצמי לאכול בו המבורגר (אני מדבר על פאסט-פוד, לא מסעדות)

כל שאר המקומות הם טאבו מבחינתי

המבורגרים של טירת צבי? טוב, אני אנסה את זה

למרות שהכי טעים כשאמא עושה בעצמה (עם בצל בתוך הבשר וכל מיני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא את זה?!

קבב יבש וחסר טעם. אני במקרה גר קרוב לכפרים ערביים/דרוזיים (דליה, עוספיא) אז אפשר להביא לפעמים קבב אמיתי רציני.

infer73- גם המחירים וגם העובדה שלא מקבלים משהו שראוי להיקרא המבורגר.

לפני כמה ימים קניתי חבילת המבורגרים של טירת צבי, הם אולי לא גדולים (80 גרם לקציצה) אבל זה בשר איכותי. אז שמים 3 קציצות בלחמניה אחת ועוד 2 בשניה

D:

הרשת היחידה שההמבורגרים עוד נורמליים אצלם אלו ברגר-קינג.

טוב, ברור שאי אפשר להשוות את זה לקבב רציני, אבל לטעמי המק-קבב הרבה יותר אכיל מההמבורגר (המבורגרים אני כבר הפסקתי לאכול בפאסט פוד מאז שאכלתי ב BP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זאת עובדה ידועה... "מה קורה מר סנדוויץ'"

שם המשפחה של מורה לאנגלית בבית הספר היסודי שהייתי בו הוא "המבורגר".

היא דורשת שכולם יקראו לה "מיס המבורגר", למרות שהיא בת 60+...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני מצטער, אבל בעקבות זה:

הכריך הומצא על ידי הלורד האנגלי סנדוויץ' במאה ה-18. הוא היה מכור להימורים והתלונן שאין לו זמן להקדיש זמן לארוחות ארוכות. יום אחד, כאשר המשרתים קראו לו לארוחת ערב הוא צעק לעברם: "תדחפו חתיכות בשר בין שתי פרוסות לחם ותביאו לי לכאן, כי אני באמצע המשחק". מאז יש לנו סנדוויץ'.

הייתי פשוט חייב לכתוב את זה: :smile1:

ההמבורגר הומצא ע"י הברון הנורווגי אולאף המבורגר בשלהי המאה ה 17. אולאף היה חובב בשר בקר מושבע ולא יכל להתחיל את היום בלי סטייק עסיסי. אבל מאז שחברו הטוב גונתר באן (Bun) המציא את הלחמנייה העגולה השתנו חייו של אולאף, והוא החליט לאכול את הבשר שלו תמיד בין 2 חצאי לחמנייה.. ומאז יש לנו המבורגר! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבורגר זה נורווגי? וואו, לא ידעתי.

בכל אופן, המקדונלדס בארץ, מחירו מופקע. הם מפספסים את הנקודה ב"פאסט פוד" - שצרייך להיות גם זול ונגיש לכל אחד, כמו מנת פלאפל. בחו"ל אפשר לקנות את זה בכסף הקטן שיש לך בכיס, רק בארץ דופקים לך 40 שקל על ארוחה, וגם זה לא מי יודע מה טעים. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן, המקדונלדס בארץ, מחירו מופקע. הם מפספסים את הנקודה ב"פאסט פוד" - שצרייך להיות גם זול ונגיש לכל אחד, כמו מנת פלאפל. בחו"ל אפשר לקנות את זה בכסף הקטן שיש לך בכיס, רק בארץ דופקים לך 40 שקל על ארוחה, וגם זה לא מי יודע מה טעים. :nixweiss:

ההבדל הוא שבארץ גודל הארוחה (גם ההמבורגר, גם הלחמניה, גם הצ'יפס, ובקשר לשתיה אני לא בטוח) גדול בעשרות מונים מהגודל הסטנדרטי בארה"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון :\

יש לי לא מעט חברים שאני בקשר ישיר איתם בארה"ב (מדברים על בסיס יומיומי)

גם הנושא הזה עלה. ההמבורגר שם עבה יותר מפה, הצ'יפס והשתיה אותו דבר

והמחיר- נמוך בכ 3/5 מהארץ

ארוחה שם עולה 3.60-5 דולר :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the hamburger isn't bigger in the US if anything it's smaller. the fries and drinks, however, are fucking huge and you get free refills, which makes me wonders why people don't just buy the smallest cup (which is about the medium size here ~500cc)??[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...